Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Gribēju painteresēties - cik rolleristu te ir no Ķekavas, Iecavas, Vecumniekiem?

Un, varbūt, Jūs domājat braukt kopīgi uz sezonas atklāšanu?

Droši rakstat PM, vai atbildi tepat, lai varētu kaut ko sarunāt, vai vienkārši sapazīties. :great:

bļeg visi ar tādiem kapļiem mauc uz atklāšanu, ka man ar savu FMC tur kauns pat rādīties. gribēju braukt uz atklāšanu, bet tomēr nē, jo galīgi negribās 1 reizi braukt ar tādu sasistu rolleri. bet uz sezonas nobeigumu gan varētu būt!!!

Tā dēļ gan jau nevajag nebraukt! fmc arī nav nekāds mēsls, normāls rolleris. Takā pievienojies Jelgavniekiem un braucam.

Tā dēļ gan jau nevajag nebraukt! fmc arī nav nekāds mēsls, normāls rolleris. Takā pievienojies Jelgavniekiem un braucam.

labprāt pievienotos,bet toč nesanāks jo nav savests pilnā darba kārtībā, tāpēc arī negribas braukt.būtu bik vairāk laika līdz atklāšanai gan jau ka brauktu!

šodien no talkas braucot mājās galīgi pievīla, bet pats jau pie vainas ar biju, jo nebiju kārtīgi sagatavojis šādiem laikapstākļiem!!!

Edited by GuthixPockerbill

jap, man roxam pircējs arī bija no Kārsavas, nojauta tāda pati kā tev, tapēc žēl atdot viņam.

Visi baigie tunneri  tajā galā laikam :hehe: Cerēšu uz to labāko :pray:

srka Pārdota

No Jēkabpils daži brauca uz  motosezonas atklāšanu :kaspich: pa to lietu kādi 8gb.

srka Pārdota

No Jēkabpils daži brauca uz  motosezonas atklāšanu :kaspich: pa to lietu kādi 8gb.

Ganjau visi grib rajoņčikā būt krutie :D

Man vajag savu drapaku nopārdot :D Es gribēt citu 

srka Pārdota

29437878 - šitas? viņš par manu roxu solija 800ls uzreiz un brauc pakaļ. bet nē - man ir apsolīts vienam citam un vēlos lai kāds mani sadzird 1.maijā uz plazas jumta :great:

29437878 - šitas? viņš par manu roxu solija 800ls uzreiz un brauc pakaļ. bet nē - man ir apsolīts vienam citam un vēlos lai kāds mani sadzird 1.maijā uz plazas jumta :great:

Jā tas pats viņš no sākuma man rakstija roxu vēl pārdod bija sajaucis ar apriliu :aiwa:

Nē nu man patīk šie mazie ;)

http://www.draugiem.lv/gallery/#/jurizz/gallery/?pid=306549201

''Atbalstītāji'' droši vien nezina pat, ka viņus izmanto mazi puišeļi cilvēku piesaistīšanai kkādam 10.klasnieku rīkotajam openam. Ja es kļūdos, excuse me  :pray:

ja viņi būs nokopējuši ievadu rolleru tūningā bez mūsu ziņas... :pizdi: :pizdi: :pizdi:  nedod dievs....

kāds ir licis roxa rāmī f12 tiltu un vai vispār tas ir iespējams?

Ne sūda negribās, ja tas būtu vēl pēc nedēļas, tad gribētos :D Šodien vajadzēja pēc rollera braukt, a ņihuja, visu dienu lietus lija :@ :D

Ha hā :D , man gan te visu dienu smuks laiks, ne piles nenopilēja , tikai bišk vēss

Ha hā :D , man gan te visu dienu smuks laiks, ne piles nenopilēja , tikai bišk vēss

Da es ļoooti ceru, ka rīt būs normāls laiks, lai varu atvest rolleri no centra un tad samest plastmasas virsū un atrādīt pircējam beidzot