Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

2 hours ago, Marcello said:

Hey džeki,kads ir kko sūtijis no scoter-zone.eu,nav kkads ļevais najobšiku kantoris? :hvz:

Viss safe. 99% caur viņa ņemts priekš 3gena 

Ja attackā nav uz vietas, tad, protams, būs jāpagaida, bet ja ir uz vietas tad nedēļas laikā būs klāt. Vislabākās atsauksmes no manas puses 

13 hours ago, VuskansDavis said:

Viss safe. 99% caur viņa ņemts priekš 3gena 

Ja attackā nav uz vietas, tad, protams, būs jāpagaida, bet ja ir uz vietas tad nedēļas laikā būs klāt. Vislabākās atsauksmes no manas puses 

Nu cerams atnāks man sūtijums, bet nu kka uzticību neievieš tas ka viena no opcijām ir savākt sūtijumu kkada faking garāžā. :wheelchair:

1 hour ago, aerox r 2009 said:

Tas ir tas pats gandriz. tikai cena uz augsu. xd

Airsal cilis attackā 117e zone 105e, dārgāk? 

9 hours ago, xero said:

ir bijušas sliktas atsauksmes par viņu. man arī tas kantoris nepatīk

Kādas tieši,ka neatnāk vai atnāk sačakarētas? Principā jau ja neatnāk var uzrīdīt viniem kkadas instances lai paņem dupulī. 

Nu krc cerams neēsmu ieberzies dēļ sava žīdošanas un slinkuma. 

3 hours ago, Marcello said:

Kādas tieši,ka neatnāk vai atnāk sačakarētas? Principā jau ja neatnāk var uzrīdīt viniem kkadas instances lai paņem dupulī. 

nu cik Vuškāns no viņa ņem, saka labus vārdus. kurā topikā es to atsauksmi redzēju neatceros, tagad meklēju un nevarēju atrast. kaut ko tur bija čalis vārījies, ka veikala priekšnieks ķipa atsūta sapistu detaļu, dirš virsū, kaut kāda vēl miskaste bija, bet tagad tiešām neatceros. gan jau tev saies viss, vairāk par to vienu neatceros redzējis

Man vairāk liekas, ka sliktās atsauksmes bij par piegādes laiku, jo tur viņš pats iebrauc zarā. Tik ātri nevar atnākt no attacka, tikai ideālos variantos. 

Māri, nameiz, būs viss čiki. Ja attackā uz vietas bija, tad jau būs ātri. Lai gan svētku laiks. Tikko pats pa taisno no attacka sūtīju un 2ned nāca paka

kad scooter attack sanem maksajuma apstiprinajumu ,tad tikai sak rosities ar tavu  pirkumu.. es izmantoju savu vacu bankas karti viss notiek atrak.........un cik es zinu ,tad visas vacija pasta nodalas no 22 Dec nepienema nevienu pakas  sutijumu ,jo viss noslogots... 

7 hours ago, VuskansDavis said:

Man vairāk liekas, ka sliktās atsauksmes bij par piegādes laiku, jo tur viņš pats iebrauc zarā. Tik ātri nevar atnākt no attacka, tikai ideālos variantos. 

Māri, nameiz, būs viss čiki. Ja attackā uz vietas bija, tad jau būs ātri. Lai gan svētku laiks. Tikko pats pa taisno no attacka sūtīju un 2ned nāca paka

nu par to piegādes laiku man atklāti sakot po,tapat nesteidzos, līdz sezonai jau tpt noteikti ka atnāks. Lab paldies jums džeki par atbildēm. :yoo:

Edited by Marcello

3 hours ago, lorupz said:

kad scooter attack sanem maksajuma apstiprinajumu ,tad tikai sak rosities ar tavu  pirkumu.. es izmantoju savu vacu bankas karti viss notiek atrak.........un cik es zinu ,tad visas vacija pasta nodalas no 22 Dec nepienema nevienu pakas  sutijumu ,jo viss noslogots... 

Ko tu neteiksi :doh:

On 2018.12.24. at 00:38, Marcello said:

Airsal cilis attackā 117e zone 105e, dārgāk? 

nu ja es jau ta domaju kip ka attacka cena uz augsu

Heyo. Motorolleris Honda dio zx 1994. Rolleris mierīgi pielec un rūc. Kādu dienu iet labi tā kā pienākas, bet dažreiz dodot virsū neceļ apgriezienus un gurst nost arī uzceļot uz peciņas. Ieslēdzot gaismas vai pagriezienus rolleris noslāpst. Vai ir kāds ieteicams serviss Rīgas rajonā, kur ar šādu problēmu vērsties?