Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Kas tā par traku ideju? mums kāds no pakaļās ar fūri brauks, lai visus kritušos savāktu? :hehe: Neparprotat skan interesanti (vismaz savādāk), bet 5h uz tā rumaka sēdēt ir [censored]ets!

28 minutes ago, Nilskovalenko said:

Lol, es pat savam pirdienam neuzticos, kur vel nu rollerim lidz aluksnei un atpakal :hehe:

Man tāds pats jautājums,ir kads padomājis piemerām par cilvēku kas braukt gribētājs ir ar stock honda dio..es ar savu nrg  neriskētu ja pat udens dzese būtu..

1.Daudz laika būs patērēts uz ceļu. 2.Ne visi atbrauks(Negribas tālu braukt,daudz degvielas jālej,kkas var notikt ar rolleri,laika apstākli un tt.) 3.Var sākties lietus vai baigi augsti un puse brauks atpakaļ.

Principā cilvēki sadalīsies uz tiem,kuri brauks Alūksni un kuri vizināsies pa Rīgu. 

Ja ir ideja braukt kaut kur tālu var Saulkrastos vai Jūrmala. 

Arī ne visiem tik ātri rolleri,lai braukt pa šoseju kur furas izspiež.

Varat pateikt ka es kko nepareizo stāstu,bet nedaudz patiesības manos vārdos ir.

Ja brauktu kkur netālu būtu ļoti labi(pats esmu gatavs.)

Da bļins,kas tas par prikolu,kkāds aprīļa joks.

Sīkajiem nauda pietrūks pusceļā jau! 

1 hour ago, slow runner said:

Es savam aparātam neuzticos no Ogres līdz Ikšķilei tikt, kur nu vēl no Rīgas uz Alūksni:hehe:

Pirmkārt jau nosaltu pusceļā