Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Sveiki. Kāds nezin, kas ir mana bijušā rollera tagadējais īpašnieks? Varbūt topiks ir, ja čalis vispār ir forumā vai vnk pazīst, baigi vajadzētu sakontaktēties ar viņu so būtu cool ja kāds var dot kādu info:hehe::pray:(runa par šo srku bildē)

Edited by Nils_P.

54 minutes ago, Nils_P. said:

Sveiki. Kāds nezin, kas ir mana bijušā rollera tagadējais īpašnieks? Varbūt topiks ir, ja čalis vispār ir forumā vai vnk pazīst, baigi vajadzētu sakontaktēties ar viņu so būtu cool ja kāds var dot kādu info:hehe::pray:(runa par šo srku bildē)

pārdevi bez pārrakstīšanas un šis sataisījis sūdus? :D

vismaz ar tādu numuru kā tavā topikā, neviena srka nav manīta te

1 hour ago, xero said:

pārdevi bez pārrakstīšanas un šis sataisījis sūdus? :D

vismaz ar tādu numuru kā tavā topikā, neviena srka nav manīta te

nuuu... veicu distances pārrakstīšanu, bet čalis neizdarīja no savas puses prasīto. Sūdus nekādus nav sadarījis, vienīgi rolleris joprojām uz mani ir(noņemts no uzskaites) . Pārdevu jau ļoti sen bet nebiju iedomājies pārbaudīt šo lietu.  man jau īsti [censored]. viņš jau nevar braukāt ar viņu.:emo:

Kas te vispār notiek! 

Kāds forumu daudzmaz uzmana,no adminiem vai te galīgs vakuums??

Skatos,ka pārdod,pirkt/minarelli/ sadaļu piesārņo mazi perdeļi un bezmazvai čatu sāk .:doh: 

Laikam nesaprot ka ir cita sadaļa sūdzībām.

Un tas jau nau pirmais gadījums,te jau tas notiek visur,postus mauc uz nebēdu.

On 2018.09.12. at 01:15, Nils_P. said:

nuuu... veicu distances pārrakstīšanu, bet čalis neizdarīja no savas puses prasīto. Sūdus nekādus nav sadarījis, vienīgi rolleris joprojām uz mani ir(noņemts no uzskaites) . Pārdevu jau ļoti sen bet nebiju iedomājies pārbaudīt šo lietu.  man jau īsti [censored]. viņš jau nevar braukāt ar viņu.:emo:

Noraksti un āmen!

čoms tā izdarīja,aizgāja uz csdd un vis,un rollers no reģistra pazuda,bez teh pases aizgaja.