Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Karterus var atrast... tur nav divu domu... tik tagad daži spiež uz to, ka karteri reti palikuši, un uzliek kosmosu . Agrāk pa 50 varēja ideālus karterus dabūt... tagad daži līdz simtiņam aiziet... 

7 hours ago, Ratatā said:

Karterus var atrast... tur nav divu domu... tik tagad daži spiež uz to, ka karteri reti palikuši, un uzliek kosmosu . Agrāk pa 50 varēja ideālus karterus dabūt... tagad daži līdz simtiņam aiziet... 

Nuuu, šajā forumā vien var novērot kāpēc viņi paliek reti, bet es ļoti labus dabūju pa tiem pašiem 50eur. Nekas traks 

[censored] jums neapnīk katru dienu raksīt, pērku karterus? nu nav viņu. labāk iemācaties saskrūvēt visas skrūves vākā un visu vilkt klāt ar prātu :doh:

kādu huiņu tu runā? cik dažādi pia bloki man ir bijuši, puse 20 gadus veci, nevieniem neesmu ne kaut ko aprāvis, ne nolauzis, izņemot cilindra špiļkas. kur kaut kas lūzt un iesūbē? ja turi 10 gadus pagrabā, jebkuram viss iepūs. un kur mināram ir normāls alumīnijs? mīksts un sūdīgs. kaut kā no pieredzes tieši lielākajai daļai mināru pa visu vāku ir 5 vītnes, piaggio ļoti reti kādas nav

Eyo, varbūt kādam ir kāda informācija par dārziņiem?Rolleri vēl tiek pievesti?Ir kāds varbūt nesen bijis aplūkot un zin,kas ir uz vietas,ja vēl kautkas ir?

:haha::haha: Vakar imantā ,man pa priekšu brauca melns neos, ta ka uz maximas pusi. Vecīt ,ja tu šito lasi,tad nerausti to gāzes ručku kā savu pinpi. Izklausās un izskatās ta kā gailis ,raustās kaut ko. Bet katrā ziņā tu man uzlaboji dienu. Gribēju vēl uzfilmēt ,cik cītīgi pie sarkana dod ručkā :emo:

Edited by INCLUDE

On 8/6/2018 at 4:21 PM, Neosiņš said:

Eyo, varbūt kādam ir kāda informācija par dārziņiem?Rolleri vēl tiek pievesti?Ir kāds varbūt nesen bijis aplūkot un zin,kas ir uz vietas,ja vēl kautkas ir?

Septembrī būs pia cik atceros un tagat tuvakajā laikā būs divas serkas 2gen

2 hours ago, Daaaaavid said:

Cik apmēram varētu maksāt īsie pia karteri? Jo ir doma ņemt zip, bet tam iebāzts 125 4 taktu motors. :pizdi:

un tu gribi mainīt jo...?

32 minutes ago, xero said:

un tu gribi mainīt jo...?

Jo vēlētos 2 taktu motoru. 

4 minutes ago, Daaaaavid said:

Vienkārši nezinu, cik labs tas motors varētu būt, vai kalpotu ilgāk nekā 70cc drka piemēram. Motors no vespas itkā. Esmu jauniņais tapēc varētu pastāstīt. :)

1 hour ago, Daaaaavid said:

Vienkārši nezinu, cik labs tas motors varētu būt, vai kalpotu ilgāk nekā 70cc drka piemēram. Motors no vespas itkā. Esmu jauniņais tapēc varētu pastāstīt. :)

tu gribi pateikt, ka 70cc kalpos ilgāk par 125cc 4t? :weed:  2t kā tāds vispār fiziski nevar kalpot tik ilgi, kā 4t, tam tā kā vajadzētu būt saprotamam. parādi kādu 50cc 2t rolleri, kas noietu kaut 100'000km. 125 4t arī ies apmēram kā drka, bet tikai liesi un brauksi

Takā plānoju novembra sākumā uz nedēļu aizbraukt uz Beļģiju ir doma kādu  brīvdienu aizbraukt sapirkt rolerus. Piedāvāju tādu variantu, es tajā galā pieņemsim nopērku 10 rolerus. (Aprilia,Yamaha,Piaggio,Gilera,Sendas un tāda tipa dampjus.) piedāvāju katru no viņiem pa 400-500e gabalā pārpirkt, atkarībā no stāvokļa. Pašam personīgi nebūs laika skrūvēt,

jo pa to cenu būs lielākas vai mazākas šādes 100%. Katrā ziņā nopelnīt ja sataisa nu notirgo varēs tapat.:) galīgus mēslus nevedīšu. Visiem

mopēdiem dokumenti būs. 

Takā krājat naudu un turat atslēgas siltas.:D