Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

On 2018.06.18. at 17:16, Ricss said:

Kāds regulē karburātoru un transmisiju Saldus/Kuldīgas pusē?

Jā,es...augustā! Izbraukšana pie klienta 20€, darbs 25-30€, rullīši un atsperes tavējās..... :alc:

On 6/24/2018 at 10:46 AM, Silinsh said:

Aiz garlaicības tika uztaisīts mega kūl reising haiend pūtēj ar šito iet+ 300km/horiginal.jpeg

yasuni type R a557? vari uztaisit man? 

3 minutes ago, Moto-Studija said:

Kur kas kā var Scooter-power.lv reklamēt moto servisu?
Motostudija ir back in the town baby.

es jau domaju ka nesagaidisim atdzimsanu :D 

On 2018.07.20. at 01:31, xero said:

rolleru community ir nenormāli izmiris. sīkie vairs neko nerubī no rolleriem un arī necenšas neko apgūt, tik braukā ar saviem stokiem, drkām un pirksti gaisā. nav vairs nekādu interesantu projektu. forums iet dirsā. skumji, bet tā ir

Nu taisa projektus, tikai visi netaisa topikus, es ar nelieku topikaa ko daru, Nav jau jeegas, lai palieliitos?... Nu okey mirst jau leenam tie skuuteristi(miikstinaajuma ziimes neiet :D)

kopš kura laika topiks ir palielīšanās? topiks ir citiem interesanti palasīt, smelties iedvesmu, idejas, utt. kāda tad jēga no foruma? tikai iepļūtīt jautājumu topikā, kad kaut kas neiet, vai "kādu dīzi man likt"?

9 hours ago, xero said:

kopš kura laika topiks ir palielīšanās? topiks ir citiem interesanti palasīt, smelties iedvesmu, idejas, utt. kāda tad jēga no foruma? tikai iepļūtīt jautājumu topikā, kad kaut kas neiet, vai "kādu dīzi man likt"?

It kā jau normāli

Bet tāpat huiņa

Nu ja topika apdeits ir pagriezienu stikliņu nomainīšana, tad jā - huiņa, bet citādi interesanti palasīt. Mans topix afi drīz tiks apdeitots ar interesantām vēstīm, bet nu jā. Tā kā man ir pajaudīgs rolleris, tad esmu jau entās reizes pārlasījis pajaudīgos topixus un tāpat vēl jautāju pm, lai saprastu no kā jēga ir un no kā nav.. Jo vairāk būs rolleru topixi, jo interesantāks forums. Un kā jau xero teica - nav jēgas no foruma ja jau 1000000x taisa topiku ar jautājumu, kādi dīzi likt. 

Un vēl, tirgus arī tāds nekāds, piaggio sadaļā daži katri meklē jau pusgadu h2 karterus, es karterus sev atradu 1dienas laikā :naac:

Viss kaitinošākais ir tas, ka neviens neko neskatās ko citi liek. Piemēram perk pardod sadaļās visi raksta ka perk to un to, bet neskatas ko citi pārdod! un tie jautājumu topiki ir tieši tadi paši 100 reizi prasa vienu jautājumu un nevar paskatities vai kāds kaut ko tadu jau nav jautājis!

Edited by Drivemf12

On 2018.07.23. at 10:07, VuskansDavis said:

Nu ja topika apdeits ir pagriezienu stikliņu nomainīšana, tad jā - huiņa, bet citādi interesanti palasīt. Mans topix afi drīz tiks apdeitots ar interesantām vēstīm, bet nu jā. Tā kā man ir pajaudīgs rolleris, tad esmu jau entās reizes pārlasījis pajaudīgos topixus un tāpat vēl jautāju pm, lai saprastu no kā jēga ir un no kā nav.. Jo vairāk būs rolleru topixi, jo interesantāks forums. Un kā jau xero teica - nav jēgas no foruma ja jau 1000000x taisa topiku ar jautājumu, kādi dīzi likt. 

Un vēl, tirgus arī tāds nekāds, piaggio sadaļā daži katri meklē jau pusgadu h2 karterus, es karterus sev atradu 1dienas laikā :naac:

Es karterus normaalus mekleeju 3 meenesus, bet neko neatradu, nav taa aktivitaate vairaak