Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

46 556 posts in this topic

16 hours ago, MM said:

Sveiki , Sveiki mosh forumā kāds zinās  .. Savā īpašumā dabūju Vaz 2101.. Vaz tiks taisīts driftam un tt. Šajā visā esmu iesācējs un gribētos dabūt no zinošākām Galvām ,atbildi uz savu jautājumu 
1. Vai 1.8 bmw motoru ir liels čakars dabuut žiksī , kā tur ir ar kardānu un reduktoru? Vai nebūs par garu vai īsu ..un vai reduktors ir jāmaina , varbūt var iemest kādu video kur kāds to dara , lai ņemtu piemēru kā vajag pārmetinat motora stiprinājumus žiksim lai 1.8motors smuki stāvētu un viss butuu kārtībā.. Paldies par palīdzibu 

http://www.vazi.lv/forums/ 

17 hours ago, MM said:

Sveiki , Sveiki mosh forumā kāds zinās  .. Savā īpašumā dabūju Vaz 2101.. Vaz tiks taisīts driftam un tt. Šajā visā esmu iesācējs un gribētos dabūt no zinošākām Galvām ,atbildi uz savu jautājumu 
1. Vai 1.8 bmw motoru ir liels čakars dabuut žiksī , kā tur ir ar kardānu un reduktoru? Vai nebūs par garu vai īsu ..un vai reduktors ir jāmaina , varbūt var iemest kādu video kur kāds to dara , lai ņemtu piemēru kā vajag pārmetinat motora stiprinājumus žiksim lai 1.8motors smuki stāvētu un viss butuu kārtībā.. Paldies par palīdzibu 

kardāns visticamāk būs jātaisa custom, ja tā, tad var paturēt stock reduktoru. bet otrs hvz cik ilgi tev redukors ilgi turēs, jo nu 140hp ir kā ir un būs jātaisa daudz clutch kicki

tā kā motors tur nebij stockā, vajadzēs jaunu pravotku. lēti/viegli tas nebūs. visticamāk būs vēl ar degvielu jāpaņemas utt

karoč - nodod vazu tolmetā un paņem lētāko žurku. ja esi iesācējs galvassāpes būs vairāk kā jēgas

19 hours ago, MM said:

man bij 2105 ar ieswapotu, audi 1.8 ar karbūzi,kārba bij no žika ar pāareju,padušku vietas tika parmetinatas lai derētu uz žikša orģinālajām.

Vis bij uztaisīts pa vienkāršo,jo bij parasts kaplis,reduktors netur to uzreiz varu pateikt,pusasis apraus jo nau paredzets tadai jaudai,bremzes vajadzes labakas jo žikam ir žika bremzes,jegas nekadas,piekare bus japartaisa,un izputejs japarmetina,bākā sūknis jāliek ja gribi behas dzineju mest iekšā,un vispar tapat daudzkas bus jāņem no bembja tapec vajag donoru uzreiz ņemt,ar pravotku bus liela ņemšanās utt. 

ar behas dzineju būs problēmas,bet skatoties kādu tu gribi ieswapot 1.8 parasto vai 1.8is

Problēmas būs un pat diezgan daudz.

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg

On 2017.12.29. at 16:20, SimpleG said:

kardāns visticamāk būs jātaisa custom, ja tā, tad var paturēt stock reduktoru. bet otrs hvz cik ilgi tev redukors ilgi turēs, jo nu 140hp ir kā ir un būs jātaisa daudz clutch kicki

tā kā motors tur nebij stockā, vajadzēs jaunu pravotku. lēti/viegli tas nebūs. visticamāk būs vēl ar degvielu jāpaņemas utt

karoč - nodod vazu tolmetā un paņem lētāko žurku. ja esi iesācējs galvassāpes būs vairāk kā jēgas

Praktiski negribu pirkt žurku , jo vinas ir visur , uz katra likuma , gribas būt atšķirīgāks .. Tapēc nopirku Žigu.. Problēmas jau ir vienmēr , viss ir novēršams .. Bet nu paldies par vismaz kādu informāciju

Cik tev žikai tilpums? Jo man čomam 2106 ar 1.5 griež nu..daudz labāk, kā viņa ex 318is. Varbūt nebūtu slikts variants atstāt to pašu motoru..

On 2017.12.28. at 22:15, MM said:

Ar manām iespējam un zināšanām es būtu būvējis 2106 1.6 motoru . Uzlikt turbīnu , Kā uz karburatoru turbīnu uzlikt ? ļoti vienkārši visa benzīna padeves sistēma tiek izņemta āra un ielikta 4 paaudzes gāzes iekārta līdz ar to gāzes sistēmu var saregulēt vajadzīgajam spiedienam . Runājot par to ka neturēs reduktors , Līdz 140 zirgiem problēmu nevajadzētu rasties .  Tāds motors ar 2103 reduktoru (4:1)  un 5cinieci vai R1 kārbu būtu vienkārši must have.   

Tās ir tikai manas domas. 

Un viss vienkāršākais variants ieliekot Audi , Bmw , Fiat motoru taisīt degvielas padevi uz gāzes.  Līdz ar ko varēs gāzēt krietni lētāk un uzstādīt ir krietni vienkāršāk. 

Edited by Watch Me

On 12/28/2017 at 22:15, MM said:

Pec šitā visa, izskatās ,ka tev nav nekādas sajēgas par to ko taisies darīt. 

Un [censored]ujam taa jadara..

15 hours ago, Shwamme said:

Pec šitā visa, izskatās ,ka tev nav nekādas sajēgas par to ko taisies darīt. 

Un [censored]ujam taa jadara..

Sajēga ir , žigulis ir pirmo x dzive, es salasu informaaciju un tad daru .. 

On 12/30/2017 at 11:25 PM, MM said:

Praktiski negribu pirkt žurku , jo vinas ir visur , uz katra likuma , gribas būt atšķirīgāks .. Tapēc nopirku Žigu.. Problēmas jau ir vienmēr , viss ir novēršams .. Bet nu paldies par vismaz kādu informāciju

dzen to fiātu uz šrotu un ņem volvo tad. ja tu vēlies kaut mazliet pabūt trasē, nevis sēdēt boksos, tad nepis disen ar visādiem projektiem, ņem to, kas jau darbojas

12 hours ago, SimpleG said:

dzen to fiātu uz šrotu un ņem volvo tad. ja tu vēlies kaut mazliet pabūt trasē, nevis sēdēt boksos, tad nepis disen ar visādiem projektiem, ņem to, kas jau darbojas

Lai jau džeks buvē,ja ir prasmes un zinoša galva uz pleciem.

Nesanaks ari nekas traks,no kļūdām mācās un nakamreiz sanaks.

Pie tam ir forumi priekš tā,kur meklēt palīdzību.

27 minutes ago, Moto_ogre said:

Lai jau džeks buvē,ja ir prasmes un zinoša galva uz pleciem.

Nesanaks ari nekas traks,no kļūdām mācās un nakamreiz sanaks.

Pie tam ir forumi priekš tā,kur meklēt palīdzību.

nu nav mašīnas jums rollers, kur 5 detaļas un ir viegli atrast vainu. te forumi, gudras galvas ņepričom un pasaki, cik cilvēki gan stūķē IS motorus vazos?. grozi kā gribi, ja tev mašīna ir projekts, kas šeit būs - lietas plīsīs, lūzīs, no visiem lenķiem. ja tā ir pirmā mašīna, ar to ir jābrauc, nevis jāsēž garāžā vai boksos. tici man, lai vai cik tas būtu cool ka ir vazs ar IS motoru, tur viss ies pa pieskari. paņemtu viņš bmw, volvo, volvo un brauktu laimīgs, iegūtu draugos cilvēkus, nevis forumus, tad ar šitādu geramoju varēs celt augšā

protams, ja negribat, neklausat mani, ne man braukt ¯\_(ツ)_/¯

Es vispār nesaprotu kapēc viņš jautā pēc padoma rolleru forumā, kur lielai daļai nav pat 18 gadu, kā arī ja ir speciāls forums VAZ markas automobiļiem. 

On 2017.12.28. at 22:15, MM said:

Uztaisi kapitalo tam pasam motoram, atdzivini vinju, atvieglini visu auto, bloki sametini un viss, ies slipi katra likuma

ps. Neaizmirsti pastiprinat bundzu, jo vinas viegli luzt un locas

Edited by Burkans*

Euu.

Kāds ir lietojis scooter-center.com pēdējo mēnešu laikā ? Viss strādā vai man vienīgajam izmetas ERRORS liekot grozā kādu detaļu

On 1/12/2018 at 1:56 AM, Morfy said:

Euu.

Kāds ir lietojis scooter-center.com pēdējo mēnešu laikā ? Viss strādā vai man vienīgajam izmetas ERRORS liekot grozā kādu detaļu

Es pāris dienas atpakaļ liku grozā visu ko, it kā viss ielikās sūtijis nēsmu neko no viniem, bet tu jau laikam pats esi sūtijis.