Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Ierosinu uz Open 2k18 -

Vācam naudu 15eur + 3eur no cilvēka. (ja braucat divata tad 15+6eur)
Īrējam trasi ar mūziku, piepūšamajiem, vadītāju u.c. pribambasiem, balvām kas būtu līdz 100eu utt.
Pēc oficiālās daļas trasē - Pirts.

Būs tieši tapat ka auto openos/closingos. Ko sakat? Būs ok?

48 minutes ago, PrimeParts said:

Ierosinu uz Open 2k18 -

Īrējam trasi ar mūziku, piepūšamajiem, vadītāju u.c. pribambasiem, balvām kas būtu līdz 100eu utt.

Ārstēties, neviens negribēsies uzņemties atbildību par mazgadīgajiem, plus sabrauks visādi frīki no visām pusēm, visu izārdīs, vēl kāds sakausies pilns komplekts būs. Par pirti neuzskatu, ka tādu vajadzētu ņemt.

Bet par pārējie, kas ir saistīta ar trasi un visām tām atrakcijām, ko jūs tur domājat, ideja nav slikta, bet ar tādu cenu būs diezgan mazs dalībnieku skaits, kas būtu gatavs braukt uz openingu, jo nu es domāju, kurš katrs nevarētu samaksāt to ieejas biļeti. 

Tas ir tikai mans pieņēmums.

1 hour ago, PrimeParts said:

Ierosinu uz Open 2k18 -

Piekrītu Siliņam. Pārāk dārgi un sabrauks kkadi nepazīstami fujaki un izdemolēs visu. Un īsti nezinu , kā 200 cilvēki ietu pirti. :D Tas nu gan butu skats. :D

4 hours ago, mazaisfuksis said:

Piekrītu Siliņam. Pārāk dārgi un sabrauks kkadi nepazīstami fujaki un izdemolēs visu. Un īsti nezinu , kā 200 cilvēki ietu pirti. :D Tas nu gan butu skats. :D

Ja būtu šāds openings, tad max kādi 80 -100 cilvēki tik būtu, ja vispār būtu pat tik daudz:(, jo nu kā arī Siliņš minēja, visi nevarētu atļauties. Tāpēc labāk palikt pie visa vecā, tāpat ir laba un nekā netrūkst:)

ps. tas ir tikai mans viedoklis:great:

Ideja nav slikta , bet protams bez pirts . Domāju ja laicīgi pateiktu dalības maksu , tad jau cilvēku rēkinātos ar to naudas summu un atbraukti tie kuri tiešām ir atbraukuši izbaudīt pasākumu , neviss atbrauc uz trasi ,lai huiņu padarītu un organizatoriem nervus papistu . Protams tas ir tikai mans viedoklis. :smokin:

On 2017.10.28. at 7:53 PM, Silinsh said:

Ārstēties, neviens negribēsies uzņemties atbildību par mazgadīgajiem, plus sabrauks visādi frīki no visām pusēm, visu izārdīs, vēl kāds sakausies pilns komplekts būs. Par pirti neuzskatu, ka tādu vajadzētu ņemt.

Bet par pārējie, kas ir saistīta ar trasi un visām tām atrakcijām, ko jūs tur domājat, ideja nav slikta, bet ar tādu cenu būs diezgan mazs dalībnieku skaits, kas būtu gatavs braukt uz openingu, jo nu es domāju, kurš katrs nevarētu samaksāt to ieejas biļeti. 

Tas ir tikai mans pieņēmums.

Kurs teica ka Zem 21 kads tiks ielaists? Pirts paredzeta vecajiem, Tiem kam zem piepusamie trasee.

Bet lidz tam vel talu, un jadoma

Edited by PrimeParts

Nevarēju atrast kur iebāzt :D anyway hello. 

Varbūt kādam mētājas Rīgas d6 motora detaļas?  Gribētos uz nākamo sezonu pēc piena braucamo uztaisīt  :D Un kā ir ar detaļu sūtīšanu no motaki.ru? Unn vēl kur dabūt motora rasējumus-skices? Google neko man nepiedāvāja, varbūt nepareizā valodā meklēju:hehe:

Tencinu pa informāciju. 

Vai kāds nevar uz pāris dienām aizdot kādu 4t cilindru ar virzuli? (kautkas garšīgs no manis pretī garantēts)  :hehe: fizikā jāgatavo prezentācija par 4t dzinējiem un gribējās parādīt klasei šādu piemēru. 

Būtu superideāli, ja varētu jau rītdien satikties. Atrodos Rīgā (labais krasts) 

saziņai- 29186368