Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

3 hours ago, aigarix said:

Kāds varētu ieteikt kādu zpd tematu? 

Es taisiju ar fizikas skolotāju un iedeva tēmu iekšdedzes dzinēji . Ja vajag varu atsūtīt zpd.

Edited by Sesks

On 21.2.2017. at 22:24, Moto-Studija said:

Tā ir hujņa

http://600cckart.com

Wot tas ir projekts, vsp skūteristi tiek aicināti atbalstīt šo projektu. Pa vasaru būs LV!
cbr600 dzinējs un vw 1.8t turbīna - yolo

Tad jau varees skatīties kā pa Ādažiem trako

Sveiki, kāds nevar šodien no Centra Rīgā aizvest rolleri līdz CSDD piereģistrēt? Vajadzigs buss vai pikaps. Piedāvāju 20eur. Laika posms 16.00-18.00. 29186368

steidzami!

Edited by HondaArDveseli

20 hours ago, Sesks said:

Es taisiju ar fizikas skolotāju un iedeva tēmu iekšdedzes dzinēji . Ja vajag varu atsūtīt zpd.

Nuuu, varbūt tu varetu atsūtīt?  es rakstu par degvielu, teorija varetu noderēt 

vilistrumsins6557@gmail.com 

Varbūt kādam interesē, bet šodien Katarā ir MXGP pirmais posms un tiešraide ir skatāma internetā vai kaut kādos televīzijas kanālos, manā situācijā es atradu Motors TV!

MX2 klasē brauc latvietis Pauls Jonass kurš kvalifikācijā nobrauca pirmais, respektīvi pirmā starta pozīcija!

Par lielo klasi, MX1, nezinu vai brauc kāds latvietis, bet var būt kad kāds brauc!

Katrai klasei ir divi braucieni un punktus kurus iegūst iebraucot pirmajās 20 pozīcijās saskaita kopā un dala vietas!

Iesaku paskatīties jo sacensības būs interesantas!

Pirmais MX2 brauciens sākas 16:00!

Edited by Radons7

bļā...nu [censored] :D
Nebija jau nekāda leģenda, to rolleri varēja vēl ātrāku uzcelt ar to ,kas tur virsū bija, bet tiesa gan, Lorens ar savu skillu visus trasē slānija.
Atceros, ka brīdī ,kad nonāca pie manis es dabūju to mopēdu manāmi ātrāku par to ,kāds viņš bija pie Lorena, un tad mēs ar viņu runājām, kā viņš būtu varējis visus izvarot ar Jogu tad. :D

Bet nu žēl

Edited by Moto-Studija

Ceru, ka kādam interesē, jo pašam arī patīk informēt citus ar notiekošo motokrosa pasaulē!:weed:

Jonass abos braucienos nobrauca pirmajā vietā, pirmo reizi uzvarot grand prix!

Smieklīgi arī paklausīties kā angļi izrunā viņa vārdu!:haha:

Varat paskatīties nelielu dienas apkopojumu: