Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

14 minutes ago, Morfy said:

Nu nevar galīgi nobeigt to sezonu :D !!!
Vakar bija tāds tīri norm laiks, izdomājam nedaudz pazipāt ratā, bet vēlāk viss pārgāja uz Off road utt... :D
Tpt diezgan inčīgi iznāca, dabūjām stiept rollerus pāri sliedēm, pastumt dažu labu no grāvi ārā @DavisEmils un pat bišk nomaldījos vienā brīdi, labi ka @Redlers strādāja signāls.. :D

Cepums jums par šo vidaku.:pray:

Bet biedru gan aizmirsāt,tā gan nevajag darīt,tur jau darbojas , "viens par visiem un visi par vienu" nerakstitais likums. :hehe:

1 hour ago, Moto_ogre said:

Cepums jums par šo vidaku.:pray:

Bet biedru gan aizmirsāt,tā gan nevajag darīt,tur jau darbojas , "viens par visiem un visi par vienu" nerakstitais likums. :hehe:

Nē nu itkā jau braukājam normālu laiciņu pa mežu un viens no otra neatpalikām, nemaz pat nebija domas, ka kāds netiks garām šķērslim, bet nu man faking galvā ienāca ideja, ka iznāks apbraukt gudrāk :D Un viņi nojauta, ka esmu pazudis, kad jau aizbrauca līdz 1 spotam, noslāpēja rollerus un taisījās atpūsties.. :D 

1 minute ago, Morfy said:

Nē nu itkā jau braukājam normālu laiciņu pa mežu un viens no otra neatpalikām, nemaz pat nebija domas, ka kāds netiks garām šķērslim, bet nu man faking galvā ienāca ideja, ka iznāks apbraukt gudrāk :D Un viņi nojauta, ka esmu pazudis, kad jau aizbrauca līdz 1 spotam, noslāpēja rollerus un taisījās atpūsties.. :D 

Nice,nice vel jau nedaudz pārkāpat csn noteikumus,nogriezāt isāku ceļu,pa bruģi.:weed:

Cik tad aptuveni km,noripojāt tajā tripā?

On 22.11.2016. at 20:32, Frosty said:

Varat lūdzu pateikt kāds ir aeroxa dakšas gultņu izmēri???

Varbūt kļudos , bet 27mm

Šausmas ar to f12

izskatās ka tas džeks nau ne darītājs ne arī braucējs,un ieteikumus gan jau dod vēl lielāks tupenis.:naac:

Vel man patika ka ar katru jaunu updeitu katrā nākamajā bildē priekšējā plastmasa pa jaunu tika partaisīta.

vnk kautkāds wtf..

29 minutes ago, Gabriels Erglis said:

Euu baigais jautajums, es vienīgais tāds fanāts un turu mjopēdu istabā? :hehe: #kāietājādzīvo #paldieselīnai

lielākais, kas ir bijis- divi max netīri motori ar riepām :D 

p.s. mana bijusī garāža bij divstāvene, bet tas tālajā 2010