Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Čau . Tātad skatījos ss.lv un ieraudzīju smuku 3gen ar piaggio motoru ( injection) . Uzrakstiju puisim wpp un teica ka varam samainities ar rolleriem manam setups ir suuds knapi velk 85km/h un 49cc bet tam 3genam ir 70cc polini ar iesprici un polini klokis ar polini variatoru,sajūgu un siksnu. Kr4 full polini izņemot izpūtēju tas ir leovince rr. Teica ka uz 115km/h gaja bet ieplaisāja magnēts un vilka uz 95km/h . Rolleri izmantoja braukšanai uz darbu. Tā jau acīm patīkams rolleris. Palīdzat izdomāt vai tā butu laba maiņa?

2gen ditech pret 3gen piaggio injection.

6 minutes ago, Sesks said:

Čau . Tātad skatījos ss.lv un ieraudzīju smuku 3gen ar piaggio motoru ( injection) . Uzrakstiju puisim wpp un teica ka varam samainities ar rolleriem manam setups ir suuds knapi velk 85km/h un 49cc bet tam 3genam ir 70cc polini ar iesprici un polini klokis ar polini variatoru,sajūgu un siksnu. Kr4 full polini izņemot izpūtēju tas ir leovince rr. Teica ka uz 115km/h gaja bet ieplaisāja magnēts un vilka uz 95km/h . Rolleri izmantoja braukšanai uz darbu. Tā jau acīm patīkams rolleris. Palīdzat izdomāt vai tā butu laba maiņa?

2gen ditech pret 3gen piaggio injection.

2gen uz 3gen jau ir norm trade=up's, skaties pats, lai nav izpists viss.

Just now, solo said:

2gen uz 3gen jau ir norm trade=up's, skaties pats, lai nav izpists viss.

Jaizdomā līdz sestdienai. Viņš grib zināt :D Jo viņš brauc pie manis mainīt .

24 minutes ago, Sesks said:

Jaizdomā līdz sestdienai. Viņš grib zināt :D Jo viņš brauc pie manis mainīt .

Man liekas baigi aizdomīgi,  jo ir iespējams, ka ir stock kloķis, sajūgs u.c. Un iešprice arī nav nekas labs, un vēl gatavs pats atvest... Apdomā kārtīgi vai ir tā vērts.

Just now, ronix said:

Man liekas baigi aizdomīgi,  jo ir iespējams, ka ir stock kloķis, sajūgs u.c. Un iešprice arī nav nekas labs, un vēl gatavs pats atvest... Apdomā kārtīgi vai ir tā vērts.

Viss tur ir ok. Sutija man čekus. Doķi ir parrakstami. Vnk grib manu jo detalas letakas :D:D . Lai atved paskatisos kas pa [censored]uj ja patiks nemu.

1 minute ago, ronix said:

Sludinajuma itka nekas aizdomīgs nav. Bet nuu tada cena 650E

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgbccd.html

1 minute ago, xero said:

es no viņa turētos pa gabalu. šprice, kura rīstas, jau viss skaidrs. lai uzliktu karbi, jāpārjauc pusrolleris, jāmaina gan viss motors a-z, gan pravodka, ja negribi taisīt laukus

Srka varēs pagaidīt kamēr boosteru salikšu da galam.