Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Vakar pie Vanšu tilta nobrauktuves ( kur griežas uz prezidenta pili) ieraudzīju zālē mētājamies sporta gaisa filtru (zila švamme ). varbūt kādam no šejienes ?

Ekr_nuz_mums_135.png

Gribēju jau tikai palīdzēt, bet galā vainīgs esmu es , nebūtu labāk šeit nācis nemaz :( NEPATEICĪGĀ JAUNATNE !

Ekr_nuz_mums_138.png

Edited by RRincis

5 hours ago, RRincis said:

Gribēju jau tikai palīdzēt, bet galā vainīgs esmu es , nebūtu labāk šeit nācis nemaz :( NEPATEICĪGĀ JAUNATNE !

Eeeehmm... Nu, ja kāds atrod maku, pasi, telefonus, tad paņem tos, nevis uzskata par sūdiem un ieliek mājaslapās, ka atrasts.

Tikpat labi tev varēja nokrist kaut kas no mašīnas un tev teiktu, brauc uz turieni cerībā, ka nav jau kāds paņēmis/izmetis.

Vienkārši padomā no viņa puses, viņš cerēja, ka atdosi mantu, ja jau iesi postu iemetis, bet tu viņu sūti uz turieni meklēt. Es būtu vīlies un nebūtu priecīgs par to.

Kāds no Valmieras,Valkas vai Smiltenes,nevar aizdot 65 dīzi? :D

Vajag patestēt,kas ar to srku īsti ir,jo dr evo 70cc,leovince tt,21mm dellorto phbg karbis un stock kaste,un 75dīze ir stipri par treknu. :eek:

18 hours ago, SR50HR said:

Eeeehmm... Nu, ja kāds atrod maku, pasi, telefonus, tad paņem tos, nevis uzskata par sūdiem un ieliek mājaslapās, ka atrasts.

Tikpat labi tev varēja nokrist kaut kas no mašīnas un tev teiktu, brauc uz turieni cerībā, ka nav jau kāds paņēmis/izmetis.

Vienkārši padomā no viņa puses, viņš cerēja, ka atdosi mantu, ja jau iesi postu iemetis, bet tu viņu sūti uz turieni meklēt. Es būtu vīlies un nebūtu priecīgs par to.

Maks utt, nu gan ir kas cits, tad jau visi auto dekoratīvie diski uz ielām ar jālasa.

Ieliku diezgan ASAP to postu takā noteikti tas filtrs vēl tur bija(iespējam vēljoprojām ir ), to, ka pēc nedēlas ieraudzīja viņs, neko darīt, vismaz zin kur nokrita, jāpievērš tomēr drusku lielāka vērība rollera stāvoklim, nevis , ka braucot pa Rīgu atdalās detaļas.

Postā skaidra un gaiša norāde, ka tur stāv filtrs, nevis ka paņēmu . Noteikti braucot ar velo garām neņemtu un neturētu rokās  eļļainu filtru visu dienu braucot un gaidītu, ka varbūt tiešām no foruma kādam tas filtrs pieder.

Vēlaties sev sexigu meiteni ? 
Apnicis dzīvot vienam pasam ? :jack:
Perciet so skaisto rolleri [ PUSSY MAGNETU ] un jus atradīsiet sev ātri draudzeni :P 
Es jau dabūju sev draudzeni, tāpēc tirgoju viņu  :haha:

p.s sludinājums ss'ā.. :D

Bez nosaukuma.png

Edited by Morfy

Kādam varbūt ir aizmētājies Thermal's warp? (tā lenta kur iet ap izsputēju) šajā gadijumā vajag mašīnai!)
lūgums rakstīt šiet vai vieglāk uzzvanīt , vai whatsapp (26151768)
Lūdzu nedzēsiet jo steidzami vajag :s gonkām

paldies. :)

varētu ap 5-7 metri garu

Edited by kasiqq

18 hours ago, Morfy said:

Tāpēc ar rolleriem jāsāk pārvietoties pa laukiem un mežiem.. :D
te tik tāds treiler no sodienas..

ful vidiks bus palubom labs... :D

Kad mēs shitaa mochijaam pa mežiem , tad visi rolleri bij netīri un Gaujā ar gandrīz paspēju iekrist.

P.S neiesaku ar šo baigi aizrauties.