Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Huligāns. No viena uz otru, ja? :D

M50 un m52 motori jau vēl ar samērā vienkārši. Ar m54 arī vēl nav baigo problēmu. Ar n sēriju sākas problēmas ar tiem visiem valvetronikiem utt

Es jau skatītos FL ar m54b22 kam tie paši 170zs, ja gribas tieši e39 ar "mazo"  benzīnu. 

Brālim ir preFL ar m52b20. Pa pusgadu nomainīts kloķenes devējs tikai, ja runā par motoru. Un nopirkts tika pa 500 eur :D

Tā nu ir ar tiem huligāniem,jā.. :D 

Es uz šo skatos,jo salīdzinoši lēts un atbilstoša cena komplektācijai kura nav nekāda dižā,bet nu galvenais,ka nav nojāts baigi. Ja tikšu līdz apskatīšanai,tad jau varēs redzēt kas un kā,bet,pagaidām,tikai tā interesējos. :)  

nu protams, ka volvo 7simtā vai 9simtā sērija būtu foršāka, bet tiem ar pareizo motoru pieejamību nav tik forši kā bumeriem

nu ja, ar motoriem pabēdīgāk tiem volvo dabūt, man jau arī 2.3 bezturbo 8 valve ja gribi iemest šķērsām tad vai nu jāzāģē ar pirmo vai nu jāmoca ar otro, gan jau pienāks tā jauda :D

P.S. ancaniņ, pamasturbe uz kadu žurciņu rekur būs tev viena

9nirsbsnz9kk9pa2727m.jpg

Edited by turn100

edit: laikam esmu kļūdījies, vismaz spriežot pēc lapā rakstītā:

A1

Motocikls* bez blakusvāģa, kura motoru darba tilpums nepārsniedz 125 cm3 un jauda nepārsniedz 11 kW, kā arī tricikli, kuru jauda nepārsniedz 15 kW

Transportlīdzekļa vadītājam, kuram ir tiesības vadīt A2 vai B kategorijas transportlīdzekļus,  Latvijā atļauts vadīt arī A1 kategorijas transportlīdzekļus

tātad 125cc ir pieskaitāmi a1, kas  dod iespēju tos vadīt ar B

Viņš prasa, vai var citās valstīs braukt, izlasi līdz galam.

es tiešām nezinu :D

lol, kāda šķirba ko lauz ?

saki ko gribi žurka tapat izskatās labāk par tavu ķieģeli hands down

Kas kuram liekas skaists. Man vairāk simpatizē pavecs volvo nekā žurka. Ja kāds nezina, tad instagramā pačekojat user kurliss ;) 

lol, kāda šķirba ko lauz ?

saki ko gribi žurka tapat izskatās labāk par tavu ķieģeli hands down

saku ko gribu, man [censored]uj, man volvo one love :smokin:

Nu pag to volvo nevar salīdzināt ar citiem,skaists viņš ir un arī tur ieguldīts darbs un līdzekļi. Tādi ir retums. :) 

neesmu vel apskatījis to par ko runājat, bet nu manam vel līdz smukam pat tālu, kur nu vel skaistam, liels darbs priekšā, bet [censored], cīnīšos :wrenchin: