Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

opā, mums tirgus eksperts ir! kāpēc tieši 2k?

un pa cik es volvo varu pārdot? :D

Ja pa 3k var dabūt normālu e46, no Vācijas ar apskati.

Tad tolka pirkt pa 2.6k? Kā jau saimnieks raksta-rūsa un vēl daži sīkumi. 

Sīkums, bet fakts kā tāds, tad jau reāli vairs tai sistēmai nav jēgas, ja jau sataisa daudzus profilus un tos izmanto, lai iegūtu labumu sev. 

Šāda sistēma tomēr ir ievietota, lai tai būtu kāda jēga un nebūtu vienkārši bars ar vienādiem lietotājiem (lai gan voting jau defaultā nāk...).

Tik pat labi, šis lietotājs var sākt par sevi samest kaudzi ''Labās atsauksmes'', no saviem papildus profiliem, un tādā veidā censties kādu apčakarēt, nedomāju, ka kādam tas būtu īpaši patīkami. Kā nekā, pirmais ko sanāk vērtēt, ja ir vēlme iesaistīties darijumos - profila vecums, reputation rādītājs un atsauksmes.

Nu tie fake vispār nice , vēl ip ka man . Var jau kautka pārbaudīt vai tas esmu es .... sākumā pārbaudi . 

Un jā tie +/- ir stulbi , man jau vispār labi :D , tak lai admins bano viņus un sjo .....

Varbūt kāds mašīnu pazinējs var pastāstīt plusus un mīnusus šim 39tajam? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/525/bjmox.html

M52B25 singlevanos motors iekšā stāv.. Cik viņš labs vai cik slikts? Tell me about it :smokin:
BMW heiteri varat paklusēt,es tikai interesējos par mašīnu :D  

Edited by Dāniels.