Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Kā vispār šitie jaunie wonjani iet? Daudzmaz uz priekšu kustas? Sent from my Hujavej Toster

Ar 125cc ir tiešām ideāli, jauda ir ļoti adekvāta, vienīgais, kas nepatīk ir 4 ātrumu kārba. Vispār esmu ļoti apmierināts, bet nav vietas, kur Rīgā turēt vēl vienu transportlīdzekli, tāpēc pārdodu.

Motors šitiem ir ļoti izturīgs, bet kā jau daudziem ķīniešiem, virsbūves materiālu kvalitāte nav tā labākā.

Klasesbiedram ir 49cc wonjans,laikam,te ir reģistrējies ar nickname ādams,kauj nu viņš viņu pamatīgi,pa visiem grāvjiem,dubļiem,kalniem un kur tik vēl nē,bet mopēds kalpo ideāli,pilnīgi nekas nav lūzis,citreiz redzot kā viņš brauc,liekās,ka tūlīt būs normāls crashs. :D

Meitene laikam gribēja parādīt sava mužika auto klāstu :D Noskataties video,tad sapratīsiet par ko es. 

Besī kad cilvēki krutojas ar naudu un rāda sevi no siktās puses.Būtu labāk ja vińa vienkarši aizbrauktu.

taatad iesakiet normaalu vietu , kur Bauskaa , un rajonaaa kaads speetu sataisiit Aprilia 2gen morini ditech , jo daudziem esmu prasijis negrib ar sho rolleri njemties .:emo: Protams , par samaksu .