Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

nu nez ka par tiem ričukim bet ar rolleri uz katras taisnes rats gaisa, pie zemes tikai līkumā :D

[censored] ar zipu man tagad tieši tas pats :hehe:

bet tiešām, ja no šitā sāks mācīties piemēram rīga, kastrēt vajadzēs tos visus ierēdņus

Uztaisu norm vidaku, neviens neskatās, sad stori

done, noskatījos kādu 10. reizi :D

Tukumā pat ar velo vairs nevar izpriecāties... Cerams, ka nekur citur ko tādu neieviesīs. 
https://www.facebook.com/tukumanovads/photos/a.702839133146597.1073741828.702830706480773/888766381220537/?type=3&theater

sviests. labi, par šķērēšānu [censored], bet par ar velo ratā nedrīkst? pa LLU mehu koju gaiteņiem mans čoms vizinās ratiņā :D

sviests. labi, par šķērēšānu [censored], bet par ar velo ratā nedrīkst? pa LLU mehu koju gaiteņiem mans čoms vizinās ratiņā :D

Mēs Ikšķilē ar @kasiko968 uz ielas mentiem garām uz viena rata braucam, ziemā :D

Šie tik ieslēdz mirgalkas un tad ir abpusēji smiekli.

6Izna7G.png

Vuškānam vienreiz tā gadijās, tagad visi sāks to postot spamā, kad kāds neievēro noteikto laiku... PM modiem arī tak var, tos pat visticamāk ieraudzīs ātrāk, jo eksistē tapatalk ar notifikiem. + Bez source linkiem, kāda jēga? Varbūt viņš ir iepostojis to 2 dažādos topikos. Just sayin'.

Es gan neatbalstu informatīvo barošanos no virspusējo ziņu sniedzējiem, bet šis ir raksts, par ko mums ir jāpadomā. Par šo jautājumu raizējos jau kādu ilgāku laiku.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/izraelas-laikraksts-pasivie-latviesi-soli-pa-solim-zaude-krieviem-savu-valsti.d?id=42770558

Es gan neatbalstu informatīvo barošanos no virspusējo ziņu sniedzējiem, bet šis ir raksts, par ko mums ir jāpadomā. Par šo jautājumu raizējos jau kādu ilgāku laiku.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/izraelas-laikraksts-pasivie-latviesi-soli-pa-solim-zaude-krieviem-savu-valsti.d?id=42770558

VG6zHRx.jpg

Varbūt kāds zin kādus mašīnu pārdošanas saitus vācijā? Tādus,kā latviešu ss,elve,zip u.c Būtu forši,ja iemestu linkus! :) 

Man arī noderētu. Bet vari mašīnas mēģināt skatīties mobile.de

kā reize. kkāds sportisks hečbeks kādam ir iesakāms? beņa/soļķis - pagaidām [censored]. man liekas, ka esmu apskatījis visu iespējamo, bet varbūt kko neesmu pamanījis.. Budžets līdz, teiksim, 7k eur

protams, sportisks motors ir must have