Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Sveiki! Tāda lieta , iegadajos Mercedes Benz C220(w202) dīzeli bez turbīnas , viss no sakuma bija ok , pectam kka pazuda jauda un vairak par 110km/h neiet , domajam par suukni , bet uz vietas apgriezienus uznem labi un lidz kadam 4k aiziet mierigi , dazreiz stavot uz vietas taaka saak raustities un drusku peld apgriezieni , bet taa ir bijis tikkai kadas divas reizes . Automatiska atrumkarba . Ja kautko varesiet ieteikt , busu loti pateicigs :great:guuglii visu izraku , neko par taadu neatradu . 

es palūgšu nespamot tirgus topikos. ja redziet, ka ir kkāds pusaklais izdomājis, ka, ja viņš īsti neredz, tad citi arī neredzēs, un tāpēc jāraksta visās varavīksnes krāsās, tad ierakstam te spamā vai PM kādam moderam

Tas man domāts ,ja? :D

gan jau ka kads ir redzejis, bet man sitais patiik :hehe:

Jau video sākumā var pateikt,ka tas ir fake.. :( VIņš to ručku kruķī un var redzēt,ka apgriezieni neceļās,kad viņš iedod ručkā,bet vēlāk. Nemāku īsti paskaidrot,bet viegli saprotams. Nav līdz galam izdomāts video. :D