Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

grauzeejs

Spams

Recommended Posts

Es bērns? :D uhhti, Nosauksi man lūdzu kaut vienu cilvēku te vel izņemot prox,maniaku, kas ir šaja foruma no vecajiem bukiem?, visi reali ir pargajuši uz 4ratiem,un uz lidaparātiem, takā jā vel normālie pacani te ir daži FISHMENS,HOOKS,plastikaats, un jā, saradušies te visādi Raiveļi97 un tēlo vecos bukus un ,ka foruma pavadijuši visu mūžu, lab man [censored], CIINAS.

Agree that, visi vecie pazuda, tagad te vairs nav ko meklēt. Kā mēs ar dažiem nospriedām - mūsu laiks šeit ir beidzies, liels paldies visiem, kas pavadīja vasaras diendienā meetingos, bija tiešām super ;)

Cheers...

Un pie velna, kāda atzīme ir latviešu valodā, tam , kurš te visu taisa?!

kifpk6dfleld7qkc3vnj_thumb.jpg

Nu vecie pazūd, jaunie būs arī nākotnē vecie. Meeti jau tā pat būs normāli, es ceru..

Es vēl šovasar cerēju uz kādiem meetiem, diezgan bezcerīgi izskatījās, paldies Čārlijam un Kroģerim un pārējiem, kas uzrīkoja noslēgumu , yoo

tev gudriit kasa cik biezhi es postoju?vareetu kko saakt di**t ja es piemeeram 1topikaa raxtiitu piemeeram 3 postus peec kaartas,vai arii ja to vien dariitu kaa visur kur kko raxtu tikai heitotu,bet ja es kko uzraxtu un peekshi izdomaaju ka gribu vel kko tajaa pat topikaa pateikt,tad vnk editoju postu,un pienemsim rolleru paraadiisanas topikos arii es neraxtu visos,raxtu tikai tajos kuri mani intereseee...uzskatu ka tas nav nekas taads par ko cik nojaushu tu veeleetos lai man warn'u liek...

kas attiecas uz veseris postu-vareetu teikt ka raxtu uz haljavu tad ja es piemeeram topikaa teiksim par elekriibaam uzraxtiitu to kaa man sodien gaaja pa dienu,topikaa pie meetingiem uzraxtiitu kura bija mana miiljaakaa multene beerniibaa un taa taalaak,bet kaa jau mineeju visi mani posti ir ar jeegu....un labpraat izlasiitu noteikumus kuros ir mineeti nosacijumi cik biezi driikst postot,cik posti driikst buut ja esi foorumaa tikun tik ilgu laiku un taa taalaak.....noteikumus peedeejo reizi lasiiju tad kad registreejos vecajaa forumaa (apmeeram pirms 3,5 gadiem)...varbuut kaads,piemeeram Veseris vai kaads cits no tiem,kuriem traucee mani posti un tas cik ilgu laiku pavadupie pc un cik biezhi izeju araa vareetu man pateikt kur es tgd varu izlasiit noteikumus....Pasakos jau ieprieksh,tam kursh man to pateiks,jo atkal kaadam nepatiks ja pateiciibu uzraxtiishu jaunaa postaa...

Negribaas jauno forumu un jauno gadu iesaakt ar kashkjiem,bet tieshaam nejuutos kko paarkaapis...

čali, kas tev ies un rakstīs cik tu bieži vari postot cik dienā posti var būt untml.. ir savas normas kas ir jāievēro, tas būtu tas pats kas viesibās aiziet uz galda uzlikt kājas un teikt kur rakstīts ka nevar, yov, ceru ka saprati

forums ir pazudiss godigi sakot!

musu era aizgaja!

saradusieees visadi raiveli u.c. kuri pasi posto vairak neka vajag, bezjega lai kratu postus! un doma ka ir power varoni

tā tas ir bogdan. ;)

novēlu visiem jaunajiem forumistiem- esiet vairāk organizatoriskāki un netēlojiet zirgus forumā. man šī būs pēdējā vasara, tad gan metīšu mieru un tad jau ceļošu uz e36.lv vai arī e30.lv forumu. ;)

Edited by fishmens

es jau esmu aizcelojis uz to forumu! tikai vasara atbrauksu uz lv pardosu visu rolerus ,iestasos kkur macities un e36/e30 in da houzz!! tpc tgd perku rolerus ,taisu lai vasara ir viens rolers brauksanais,parejie pardosanai un uzreiz kka bus naudu e36!

zb man sis bernu darzs, banu uzlika neparko!

jo pilns ar jauninajiem

zveruli, tu gadījumā neesi tas pats bogdans? :D

esmu puiss!

ES ESMU BOGDANS,KA MAN NONEMS BANU VARAT DZEST SO LAUKA!

čali, kas tev ies un rakstīs cik tu bieži vari postot cik dienā posti var būt untml.. ir savas normas kas ir jāievēro, tas būtu tas pats kas viesibās aiziet uz galda uzlikt kājas un teikt kur rakstīts ka nevar, yov, ceru ka saprati

es saprotu,tas par to postu daudzumu bija tikai piemeers,jo visi jau cepjaas...atklaashu,ka taas normas nezinu laikam,jo domaaju ka taas ir taadas-ar jeegu posto kaut vai 100postus dienaa,nedriixteetu postot vairaakus postus peec kaartas,vai arii ne pa teemu un bejeedziigi postot attieciigajaa topikaa...tikai nenodomaa,ka tgd sacepos tieshi uz Tevi,tas nav personiski un vispaar nav domaats uz Tevi.....

forums ir pazudiss godigi sakot!

musu era aizgaja!

saradusieees visadi raiveli u.c. kuri pasi posto vairak neka vajag, bezjega lai kratu postus! un doma ka ir power varoni

Izstaasti cik vjg...

Es kaut reizi esmu izteicies ka esmu kkaads vadonis? <_<

Un nejau es dazhas lapas atpakal kkaadus 5 postus vienu peec otra saraxtiju un nevienam gandriiz nebija jeegas....

Tgd sanaak es buushu vainiigs pie visaam nebuushanaam saistiibaa ar forumu?Buushu vainiigs pie taa ka vecie buki aizgaajushi,buushu paarkaapis pusi nosacijumu kas uz postiem attiecas....

Sajuuta taada,ka katru reizi ienaakot forumaa vel neesmu apskatijs nevienu topiku,un tikmeer jau buushu kko paarkaapis..........

hahaha, sanāk ka tu reģistrējies pirms 3.5g, tātad matemātika: 15-3.5=11.5gadi :D :D :D :D YEES, ticu tam :D :D

tie kas nesaprata, kpc 15, paskatieties uz nika pēdējiem cipariem :D

Bish paarspiileju,bet gadus divus toch vecajaa forumaa biju...

Luudzu kaads iedodat linku vai pasakat kur varu foruma ieksheejos noteikumus izlasiit :)

Edited by raivens97

es jau esmu aizcelojis uz to forumu! tikai vasara atbrauksu uz lv pardosu visu rolerus ,iestasos kkur macities un e36/e30 in da houzz!! tpc tgd perku rolerus ,taisu lai vasara ir viens rolers brauksanais,parejie pardosanai un uzreiz kka bus naudu e36!

jo pilns ar jauninajiem

esmu puiss!

pajoliņ tev pašitādiem izgajieniem drīz būs ip bans!

jo pilns ar jauninajiem

esmu puiss!

tass dēļ tavas bezjēdzīgās postu krāšanas un dēļ šī tu vispār nekādu unban vari nedabūt!

Edited by Barons

tā tas ir bogdan. ;)

novēlu visiem jaunajiem forumistiem- esiet vairāk organizatoriskāki un netēlojiet zirgus forumā. man šī būs pēdējā vasara, tad gan metīšu mieru un tad jau ceļošu uz e36.lv vai arī e30.lv forumu. ;)

e36.lv toč nav ko darīt! :D