Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

LFS @ scooter-power.lv

Recommended Posts

Es vinu uzhostetu lai citiem rādas @ lfsword.com, man liekas licenzi [censored]renizetu :D :D

Atceries The Reality vai kka ta komandai bija kkas līdzīgs. LFS oldies laikam atcerēsies.

The reality atceros, bet viņi racing, man racing necepī  :hehe: TZT, tie bija ze best laiki lfsā  :aiwa:

kāds negrib man iemacit vai caur teamwiever uztaisit lai varetu pilno versiju dabut,un gribeju zinat vai ir iespejams driftot ar klaviaturu,jo parsvara vai nu ar joystick vai ar sturi 

iedod skype vai kko lai varu sazināties ; ) visu izstāstīšu pateikšu n tā , 3 gadus jau apmēram šo spēli spēlēju pilnajā versīja , bet nēesmu pircis ; )

iedod skype vai kko lai varu sazināties ; ) visu izstāstīšu pateikšu n tā , 3 gadus jau apmēram šo spēli spēlēju pilnajā versīja , bet nēesmu pircis ; )

liels paldies ka palidzeji,viss iet :)

http://failiem.lv/u/gkkujep

Kad ir uzinstalēts lfs no http://www.lfs.net tad lejupielādējam cracku no failiem.lv, links augstāk. Atarhivējam un iemetam visu LFS mapītē (noklusējumā C:/LFS). atveram unlocker.exe, spiežam Unlock Live for Speed, ja latviski tad Atbloķēt Live for Speed, Ievadiet Registered user name(Reģistrētais lietotājvārds) un GAME password(SPĒLES parole)..Kad savadīta informācija, spiežam unlock(atbloķēt).. Parādīsies logs "Welcome to Live for Speed S2"("Esi sveicināts Live for Speed S2 "), spiežam ok un AIZVERAM LFS!!! Pēc tam atveram failu Z_ip-patch.exe, kuru ielikām LFS mapītē.  Spiežam Patch un vajadzētu tur parādīties *PATCHING DONE*, ja tas parādās piežam Exit!  Varam vērt vaļā LFS.exe un pievienoties kādam serverim. Multiplayer(Daudzspēlētāju režīms) un Join Server(Pievienoties kādam Serverim)

Pievienoties serverim: Vietējais tīkls!!!!!!

Servera IP adrese: kāda servera ip adrese. (piem. 136.169.32.29)

Servera ports: izvēlētā servera ports. (noklusējumā 63392)

Servera parole: parasti atstājam tukšu.

Kad informācija savadīta, spiežam aiziet! Apsveicu, tu to paveici. :D