Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

LFS @ scooter-power.lv

Recommended Posts

nu ko, scooter-power pārgājis lfs drudzis? :emo:  :hvz:

davaj visi nāk kruizēt, insim's ieslēgts!!! :cool_banditos:

136.169.32.29

63363

:bananaway:

Tas ir labs serveris dažkārt arī es tur spēlēju, pēdējā laikā tā biežāk istenībā :D

Drift serveros vai race? ar kādu niku spēlē?

Ari kapaju pa licenzetajiem paris gadi bija cracked, tagad jau 3 gadi pa licenzetajiem. Es jau drifteris, parasti kapaju pa serveriem kur parasti ir cilveki.. vairak tados zinamakos JapT drift server, Team Orange drift server, Falken privataja, Maxxis utt. Esmu JapT drift team un vadu Drift Union klubu. Licenze - Salss, izsekojiet kkad.

Pavecs video ko uztaisiju.

Edited by LemonHorse666

Ari kapaju pa licenzetajiem paris gadi bija cracked, tagad jau 3 gadi pa licenzetajiem. Es jau drifteris, parasti kapaju pa serveriem kur parasti ir cilveki.. vairak tados zinamakos JapT drift server, Team Orange drift server, Falken privataja, Maxxis utt. Esmu JapT drift team un vadu Drift Union klubu. Licenze - Salss, izsekojiet kkad.

Pavecs video ko uztaisiju.

Ar kādu niku zipā? TZT laikos arī spēlēji zāļoto?

Es parasti skatos kuros vis vairāk cilvēku, arī JapT, maxxis, d1 u.c. kuros daudz cilvēki  :kaspich:

Drift union var piebiedroties?  :aiwa:

EDIT: tagad maucu LFSD1GP serverī, spēles niks Ankr

Edited by Pleskovskii

Ar kādu niku zipā? TZT laikos arī spēlēji zāļoto?

Es parasti skatos kuros vis vairāk cilvēku, arī JapT, maxxis, d1 u.c. kuros daudz cilvēki  :kaspich:

Drift union var piebiedroties?  :aiwa:

EDIT: tagad maucu LFSD1GP serverī, spēles niks Ankr

Es vairak speleju tados pazistamakos, jo nepatik pret nubiem igraties. Un Drift Union ir pilns xD (3 cilveki). Es neatceros, laikam jau ari tajos TZT laikos kapaju. Ka jau teicu man niks Salss, licenze ari Salss - atrodi onlaina kkad.

Es vairak speleju tados pazistamakos, jo nepatik pret nubiem igraties. Un Drift Union ir pilns xD (3 cilveki). Es neatceros, laikam jau ari tajos TZT laikos kapaju. Ka jau teicu man niks Salss, licenze ari Salss - atrodi onlaina kkad.

Man zālotajā bija Team Toyo, ja tādu atceries, tad spēlēji  :hehe: