Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Recommended Posts

Personiskie dati:

Aprilia sr50r

2011.gadā piedzima
kog5pe7106d7dqvp94r2_thumb.jpgdjpz0614dj70y0eujyrf_thumb.jpg

Jau pēc pāris mēnešiem un laika gaitā viskas mainījās:
7sq3za55qu5pe8dz5qeh_thumb.jpg2v542tdxysumoi59xyhu_thumb.jpgpjug7nsfsnvxkyqao2s_thumb.jpgb7rp1lwl41h1vgglzvql_thumb.jpgegazxwbaqdmf3n6epj6d_thumb.jpgtj7si4nj6cp9g5pg2k7_thumb.jpgfs964ny8qqnmco4qf3ei_thumb.jpgnvyqkv8qun6s7csathr_thumb.jpg
Melns un nikns

Tapšanas stadija:
pt5wf2ah07qpfweh9c8d_thumb.jpgqo53jljnrj7wtipg84c6_thumb.jpgijrhulf2nl538uoyex8z_thumb.jpgl5v41pv4l3jgdjo10v9_thumb.jpga5ad2xllrykyjnrd95nc_thumb.jpg

Šeit viss virsū, kad bija salikts motors:

wlnaufun26cjlnnqkfs_thumb.jpgwbxgukj1zdkbh1fuamn_thumb.jpg pagaidām priekšējās plastikas pārveidojas un tad būs krāsojums virsū.

Setup:

Melnas lampas
Melnas plastmasas
Melns rāmis
Melna dakša
Melna stūre
Melna/Maiga/Jutīga dvēsele
Sport Pro MK2 cilindrs
Yasuni C16 izpūtējs
Motoforce Racing kloķvārpsta
21mm Karburators
Stage6 taisnais kolektors
Malossi E13 filtrs
Polini vārsts ar polini karbona lapiņām
Malossi special siksna
Standarta transmisija(reizēm tūnings nav labāks par pārbaudītām vērtībām)
Jauni bremžu kluči priekšā/aizmugurē
Jauni gultņi Kloķenei
Oversize bremžu disks

Rezultāts pēc lielajiem darbiem! ;)

post-237-0-72480000-1367697310.jpg

Sen nebija updeits, tad nu reku būs:

post-237-0-12054100-1366572054_thumb.jpg

Braucu uz kādi 70kmh ratā un jobanā gāzes ručka iestrēga, aizmugurējās plastikas dirsā nedaudz, ļoti perfekti, ka ne uz yasuni pusi nekrita, protams kāpslis utt dirsā arī. Pašam tik roku locītavas sāp, nedaudz kakls un kājas tik apbrāstas. :D

Ai tak kas bijis bijis, tgt srka varēs pastāvēt garaža, cerams uz atklāšanu visus kasjakus sataisīšu. Bēdīgi, ka pēc kritiena viss bagažnieka sastāvs izbira un mans mīļākais/labākais darbarīks lodāmurs ir apglabāts(pizdā).

hah,savulaik kad aizgāju svecītē ar kkur pie tāda ātruma viss kas bija grabažniekā izbira tieši ceļam pa vidu  :hehe:  tik man toreiz paveicās es tik uz dirsas pašļūcu un nekas nebija,tik dakšu gan smuki salociju.  Veiksmi visu sačinīt  :yoo:

hah,savulaik kad aizgāju svecītē ar kkur pie tāda ātruma viss kas bija grabažniekā izbira tieši ceļam pa vidu  :hehe:  tik man toreiz paveicās es tik uz dirsas pašļūcu un nekas nebija,tik dakšu gan smuki salociju.  Veiksmi visu sačinīt  :yoo:

Man bagažniekā stāvēja svaigi pirka piena paka, tā ar palidoja un viena mašīna pārbrauca pāri, viss uzsprāga, rolleris un es bijām apšļakstīti. :D

Man bagažniekā stāvēja svaigi pirka piena paka, tā ar palidoja un viena mašīna pārbrauca pāri, viss uzsprāga, rolleris un es bijām apšļakstīti. :D

Vec, vē;joprojām vēlu veiksmi visu salikt lidz atklasanai, jo notiks brinums, es viņā būšu :emo:  Par lodāmuru... pietripo pie mani :wrenchin:

nu dikti shaubos bet nu vienalga negribu izverst diskusiju par taadu nieku :D

Tev ir tagad bijis jauns roleris ? :hehe:

Tak Fishmenam ar tām orģinālajām srkas detaļām neiet ,tad šim gultņi pabirst kloķim tgd tā trosīte ,bet nu jā viņš neizskatas no tiem ,kas pamet visu pusratā ;)

Takā dziedē traumas ,taisi roleri un gaidu atklāšanā tevi uz 1 rata ! :mjaso::emo:

Edited by CO2

:great:  :great:  :great:

Afigena , prieks ka ir gribas speeks, un nelaizas rokas leja , tik uz augshu

nu lai izdodas viss ko esi ieplanojis , un veiksmi! 

:wrenchin:  :wrenchin:  :wrenchin:

Liels paldies. Godīgi sakot, pats nesaprotu, kāpēc man ir tik liels gribas spēks, ka visu vienmēr ātri sataisu. :D Laikam man jau bail braukt ar RS kopā ar tantiņām. :D