Jump to content

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

Admin

SP UZLĪMES - Kā iegūt? - VISS INFO

Recommended Posts

Lai foruma lietotājiem būtu vieglāk vienam otru uz ielas atpazīt, esam izgatavojuši uzlīmes ar foruma logo.

Uzlīmju izmēri - 7 x 5 cm (platums x garums).

Augstas kvalitātes līmplēve, kura nebaidās no laikapstākļiem, kā arī neatlups, kad savu rolleri mazgāsi. Uzlīmes var līmēt arī citur, piemēram, es vienu esmu uzlīmējis uz portatīvā. :D

post-1-0-78877000-1366737828_thumb.jpg

CENAS

• #1   -   2 uzlīmes = 2,50 eur
  • #2   -   1 uzlīme = 1,50 eur

post-1-0-59805300-1366737253_thumb.jpg

KĀ SAŅEMT

• satikties personīgi Rīgā, iepriekš saskaņojot ar mani caur PM
  • varu nosūtīt arī pa pastu (aploksnē), uzlīmju cenai pieskaitot papildus 1,00 eur. Lai nosūtītu uzlīmes pa pastu, jāveic priekšapmaksa pilnā apmērā uz manu Swedbankas kontu: LV43HABA0551022124264 MĀRTIŅŠ LUKSTIŅŠ veicot maksājumu - obligāti norādīt savu nicku!

Būtu vēlams apjautāties draugiem, kas dzīvo jūsu pilsētā, iespējams varat pasūtīt kopā, lai man nebūtu katram atsevišķi jāskrien uz pastu. Ja vēlies, lai uzlīmes tev nosūtu, tev jāatsūta man uz PM tavs vārds, uzvārds, pilna adrese, pasta indekss.

Nebaidās no laikapstākļiem ?? a nu jaa pec 3 mazgāšanas reizes vnk visa balta palika  !!

es nez, man uz ķiveres stāv kura nevienu vien reizi ir bijusi lietū, un uz vecā rollera bija, kādu uzlīmēju tāda vēljoprojām ir