Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Mārtiņš-Liepiņš

Members
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mārtiņš-Liepiņš last won the day on May 6

Mārtiņš-Liepiņš had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Mārtiņš-Liepiņš

  Piaggio NRG 2005 DT

  Karoc update par šī projekta iespējamību. Aizdedzes štekeris ir tāds pats, nedomāju ka būs baigās problēmas, vienīgi ar stiprinājumiem nedaudz vel bail(itka sameriju un tas pats sanak, bet nekad nevar zināt) Pagaidam ir izcelts motors, janomaina klokene pirms kko talak var vsp domat
 2. Mārtiņš-Liepiņš

  Piaggio NRG 2005 DT

  Iget ir piaggio 125 kubu 4t motors. mana gadijuma vins ir no piaggio liberty, manam ir aprautas šlices kloķenei un nevar uzgriezt starteri(jo slices aprautas), bet jauns skivis un klokene ir viss kas vaidzigs. Ja sanaks tad bus ap 11 zirgiem un smieklīgs degvielas patēriņš
 3. Mārtiņš-Liepiņš

  Piaggio NRG 2005 DT

  Sveiki cilvēki. Ar senci pasmadzenoju un izdomaju ka meginasu iget swapot nrg. Nez cik reali tas ir, bet iget motors man ir, ta ka tik jamegina.
 4. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  HyPer 2 kickstarteris nestrādā kā vajag. Griežas grūti, šņarkst nedaudz kad iedarbināts rolleris. Piedarbināt var rolleri, bet viegli tas nav, kustība ir nevienmērīga un bieži kloķis ir ciets. Elektriskais iet bez problēmām. Vai varētu būt vaina, ka zvaigne uz lielā vario šķīvja ir nepareizā(piem no HyPer 1). It kā pirku tādu kāda man aizgāja pie dieviem.man tagad ir šāda zvaigznīte pretī.
 5. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  csnt2. Tie ir jaunie.
 6. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Nomaini špiļkas. Viņas maksā ap 3e, ne vairak. un nebus bloks jacakare
 7. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Kaut kur aizdedze nočakarēta. Iesaku pārbaudīt sveci. Man arī šāva kad izmeta sprostgredzenu(komprese tad protams ir tuvu nullei)
 8. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Aiz variatora spacerim jabut kaut kadam, citadi variators iesedisies pa dzilu un nestrādās nekas. Ja ir saibe kkada starp skivi un variatoru, tad tas ir ierobezotajs un to var un pat vajag(ja grib ātrāk braukt) mest ārā.
 9. Mārtiņš-Liepiņš

  Piaggio NRG 2005 DT

  Saņēmos sakrāsot plastmasas beidzot normāli. Aizmugure ir pabeigta, sedeklis ir iznemts jo izkrita dibens akim nodalijumam. purns būs melns glancēts, tikai pa vidu būs zaļais kā aizmugurē, stūres plastmasa būs arī zaļa. Ieliku sajūga atsperes cietākas(2000) skatīšos kā ceļ. Motors vel joprojam neiet kā gilerām, nedaudz žēl, bet neko darīt.
 10. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Pie roktura pārbaudiji apvalku?
 11. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Tad pārej trosītei visā garumā. No gala līdz galam. Gan jau tur kada šaize sanāca. Pats bremžu mehānisms tika jaukts ārā?
 12. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Apvilktā daļa ir vietā? Ja ir, tad droši ka pie roktura nolecis ir apvalks.
 13. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  pārbaudi vai ieliki atsaiti(apvalka galu) rievā(nedaudz pirms kartera beigām, tāds kā pusaplis). Man ar dažreiz gadās aizmirst, ja janem trosite nost.
 14. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Krietni šaubos. Netika ņemts no Latvijas kosmosā dārgajiem veikaliem, bet no caur ebay no heavy tuned OEM grupa sūtīta(cmon cilveki, ietaupiju 40e). Šaubos ka cilis pie vainas, jo ar veco, kurs tika pirkts taja pasa scooters.lv, negaja ipasi labak(mainiju jo izmeta sprostgredzenu). no vieglakiem rulliem jegas nav, motors tikai overrevojas un neiet atrak ipasi. 5.7g man atradas ka "sweet spot" jo brauc vienādos apgriezienos visu laiku(arī top speed).
 15. Mārtiņš-Liepiņš

  Jautājumu topiks

  Jautājums, kas par sviestu man nrg(ac) top speeds ir 73 pec spido, uzraviena nav. Pazistamiem kuriem ir hyper 2 gileras, stocks iet daudz labak kā man(gan top gan cēlienā). kā lai uzlabo veiktspēju(neliksu 70cc un ari no jaunam dargam dalam censos izvairities) setups ir full stock, aprilias sr50 izputejs(lkm, tur uz stiprinajuma iespiests aprilia), cuguna 50cc grupa pirms 1000km ielikta(normāli iebraukta), 5.7g rulli un 2000 mazas atsperes. Stock liela atspere, 17.5mm dellorto karburators ar 80 main jet, gaisa kastē lielāks caurums izgriezts.
×