Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

karma

Members
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Intereses:
  Jebkas
 • Braucu ar
  Derbi Senda DRD Racing

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. karma

  Jautājumu topiks

  Pa mazu - labakaja gadijuma šauj pa izputeju, nav jaudas, mirst uz pilnas ruckas. sliktakaja parkarst un klinu dabun. Pa lielu - nav jaudas, daudz dumu uz pilnas ruckas, burbuljo vai rijas ciet un necel rpm. Precizi zinat nevar, pec izjutam, provejot no lielakas uz mazaku.
 2. karma

  Derbi mirst pēdējā robā

  Man liekas tev tur daudz lielāka pa 100. dizi jaliek. Man uz Metrakit 70, dellorto 17.5 stav 98. Sac provet no bazes dizes. ~115
 3. karma

  Jautājumu topiks

  Sveicināti. Sendai aizmugurējam ratam zobratus nevar noņemt nost. Izskatās, ka pamatīgi ierūsējuši. Kāds varbūt var ieteikt veidu, kā dabūt vaļā?
 4. karma

  Jautājumu topiks

  Redzēju šajā YT vidjikā. Saprotu ka nav jālej 10W40. Varētu lūdzu pateikt, kas būtu?
 5. karma

  Jautājumu topiks

  Kāds moz zin kāda transmisijas eļļa jālej Sendām? Pats sapratu ka 10W40, bet gribētu citu domas dzirdēt.
 6. karma

  Jautājumu topiks

  Ja pati spuldze tumsa, tad japerk jauna. Man vina no stikla iekspuses tada palika. Maxmoto jaunu pa €6 panemu.
 7. karma

  Sendai vibrē rāmis

  Paskatīšos, paldies.
 8. Sveicināti, Čoms nopirka 2005. gada Limited Edition Sendu. Kad iedod pilnā ručkā, stipri jūtāma un dzirdama vibrācija pa visu rāmi. Skaņa vairāk nāk no dzinēja puses. Pārbaudījām rāmja skrūves un pieskrūvējām kārtīgi izpūtēju, jo mazliet atnāca vaļā. Vibrācija samazinājās, bet ne līdz galam. Līdzīgs stāsts: Kādam varētu būt ideja no kā?
 9. karma

  Sendai beigti spieķi

  Zvanīju MaxMoto, pateica, ka jāsūta no neta. Beigās pameklēju un atradu labu saitu, kur var pasūtīt oriģinālos spieķus. Tagad gaidu kamēr atnāks. Paldies par recommendiem.
 10. Pērku Derbi Senda supermoto diskus. Rakstīt wpp. 26705388
 11. karma

  Sendai beigti spieķi

  Sveicināti, Diezgan liela problēma ar spieķiem, Sendas aizmugurējais 18" disks met astotnieku. Aizbraucu uz servisu, pateica, ka 15 spieķi beigti un jāmaina viss komplekts pa 110€. Aizeju pie otra servisa un pasaka, ka nemaz neķāpāsies. Apskatījos, tomēr 15 spieķi beigti zobrata pusē un 4 bremžu diska pusē. Visiem gali pie rumbas norauti. Angļu forumā rakstīja, ka gultņi beigti, tāpēc daļa no stresa pārlūza. Izmērīju garumus (Nezinu kā tur pareizi mēra), sanāca 215mm/3mm. Protektors arī nevienādi nodilis, iepriekšējais īpašnieks lkm diezgan ilgi tādā stāvoklī braucis. Varētu būt kkādas idejas, vai ieteikumi, kur braukt meklēt jaunus spieķus, vai vest uz servisu? Edit: Zobrata pusē 215/3mm, diska 210/3mm.
×