Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

StefanRsp

Members
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

StefanRsp last won the day on July 3 2020

StefanRsp had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jelgava
 • Braucu ar
  Gilera runner sp

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Ngk br9eix iridija
 2. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Es arī par to damaju
 3. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Čau, pa šo ilgo laiku daudz kas noticis. Sākumā viss bija salikts un iedarbināts. Pēc tam saku regulēt mopēdu un iebraukāt racingu un viss gāja labi, bet braucu vienu nakti un noslāpa. Motors griežas bet nevarēja iedarbināt, aizvedu uz garāžu noņemu cili un tur [censored] . Bildes: Sakuma padomāju ka nepareizi sareguleju aizdedzi bet visu pārbaudīju un bija viss pareizi ka grāmatiņā. Un ja tā būtu tas būtu uzreiz kā saku braukāt jo pa dienu ieskrūvēju sveci un viss bija kārtība, tas notika vakarā . Tajā paša vakarā man izlādējas akumulators un RT spidometrs saka mirgot. Pie aizdzedzes biju pieslēdzis apgriezienus, domāju sagāja kaut kas greizi un tādēļ tā notika. Visu apdomāju un nopirku jaunu racingu aizvezu viņu pie Viktora un jau visu saliku. Vēl nopirku citu amiti Stage6 RT Bildes:
 4. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Čau, pa šo laiku baigi neko nedarīju tikai sagatavoju rāmi krāsošanai un pasutiju visu kas pietrūksta. Sūtījums jau atnāca un šodien bija nakrasots rāmis . Domāju ka rit sakšu visu likt kopā. Kas bija pasūtīts: RT spidometrs Voca melna stūre ar pelēko spilveniti gribēju ar sakrano bet nebija uz vietas Doppler sarkanais galdiņš Malossi MHR piekšei kluči MF racing aizmugurei kluči, pasutiju tādus tāpēc ka neatceros kādi tur tieši iet pectam būs citi Tunr sarkani bremzes rucki Malossi melno atsperi un vēl dažādi sīkumi Bildes:
 5. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Čau, beidzot jauns update . Pa šo laiku bija daudz kas izdarīts, sākuma runners bija pilnīgi izjaukts līdz plikam rāmim pēc tam aizvezu karterus un cili pie @#Kaza uz vilešanu. Tajā paša diena kad saņemu motoru salikiu viss kopa tika ne bija salikta transmisija. Pectam pēc pāris dienām atnāku samainīt reduktoru un salikt jau visu kopā būs, izjaucu reduktoru un sapratu ka ne būs jo vajag noniemt zobratu ielikt uz citas ass, a piekš tā vajag hidraulisko presi. Nākamā diena aizbraucu pie pazīstama un visu sataisīju. Tajā paša diena saliku visu līdz galam Nakamais plāns nokrāsot rāmi, ielikt lielāku radiku un salikt visu kopā bildes:
 6. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Čau, šodien atnāca jaunais pasūtījums, tagad prekš motora viss ir ko vajadzēja, nakamais plāns aizvest cili un karterus uz vilešenu. Kas atnāca: Malossi VL16 Stege 6 5mm speiseris Polini 3G evo sajūgs Stage6 SKF C4 gultni NGK iridium svece Bildes:
 7. StefanRsp

  NRG MC1 turpinājums

  skaisti skaisti
 8. StefanRsp

  Piaggio Zip by Loggit

  Veiksmi darbos
 9. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Čau, beidzot nopirku jaunu Stage 6 RT Replica 85mm klokeni. Nezināju vispār pirkt viņu vai ne bet beigās sapratu ka vajag. Nopirku vēl amiku un eļļu. Drīz sūtīšu lielo sūtījumu kur būs visi vajadzīgi sīkumi ja var tā pateikt bildes:
 10. StefanRsp

  Piaggio zip

  Vajag vēl sp1 diskus un būs bomba
 11. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Čau, šodien atnāca ilgi gaidīta aizdedze Malossi MHR 2 team pvl.Vēl daudz ko vajag, nakamais ko sūtīšu būs- malossi vl16, atvērta stūre un visi sīkumi prekš viņas. Vēl ir domas samainīt sajūgu uz mk2, tagad ir dopler sx86. Vēl gribas rt klokeni ar 85mm klani nu nezinu ka sanāks .bildes:
 12. StefanRsp

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Čau atkal neko neieliku topika, par šo laiku Bila nopirkts jauns mk2 racing, 28 karbs VHST, pasūtīta jauna dzeltena seletra Tagad runners stāva gaida seletru Nakamais plāns: Klokene ar garo klani RT ieplūde Un pa ziemu atdod lai izvileja racingu bildes: bildes vēl italkit A un vēl paņemu zipiņu, plastmasas jau nokrāsotas
×