Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

downside

Members
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Telefona numurs
  22403818

Recent Profile Visitors

72 profile views
 1. downside

  Piaggio zip

  Nu labi tad vinu pa 15 e pardosu jo nopirku pa 5 e un tie karteri kas bija arturs og hp1 tajos varēja ielikt hp2?
 2. downside

  Jautājumu topiks

  Tatad gribēju prasīt gudrākiem cilvēkiem. Vai piaggio hp1 motora blokā der hp2 reduktors un ja nē tad kpc jo ieliekot viss saiet.?
 3. downside

  Piaggio zip

  A kas tur neder? Vnk jauns šajās lietās
 4. downside

  Piaggio zip

  https://failiem.lv/u/2ypzdw9a Šeit dažas bildes. https://failiem.lv/u/5buec7bz
 5. downside

  Piaggio zip

  Ņemšu vērā. Mazs ups par izdarītajiem darbiem un sadabutām lietām. Nopirkts hp2 malossi reduktors Piekrāsots rāmis Nopirkts hp2 variātors Un tass arī viss.
 6. downside

  Piaggio zip

  Ņemšu vērā.
 7. downside

  Piaggio zip

  Mazs up ko esu nopircis pēdējo dienu laikā.https://failiem.lv/u/4rdpdcbh ceru ka bildes rāda. Sakat ja nē. Vel izdarīti mazie darbiņi kā, ar grunts krāsu piekrāssoju rāmi kā arī ir sarunāti old zip rati jo, maniem kapi un vel sarunāts reduktors. Vel savilku pravodku, un rīt vai parīt vedīšu karterus metināt tas pagaidām viss.
 8. downside

  Gilera Runner 09

  Lai veicas ar darbiem.
 9. downside

  Piaggio zip

  Tātad par cik visi teica ka slikti rakstu tad visu izlaboju. Iemesls kapēc bija tik daudz kļūdas jo, uz ātro rakstiju turpmāk rakstīšu normālāk.
 10. downside

  Piaggio zip

  Okk! Bet paldies.
 11. Sveiki! Tātad sen jau vēlejos zipu, nu tad arī beidzot to nopirku. Zipu saņēmu šādā stāvoklī, vienīgais beņķa plastika nebija noslīpēta, tā zips bija diezgan bedīgā stadijā, bet ņēmu, lai ir projekts pa ziemu. Kad saņēmu pie mājas mazliet pabraukāju. Sapratu, ka neiet vispār uz priekšu un vēlējos apskatīt, kas tad viņam vainas , filtra kastē filtra nebija, variātorā 3 rullīši 2 slaideri, eļļas pumpītis beigts, visa grupa bija izmetama, kolektors pušu, reduktora asij aprauta vītne, karteru lielai pusei 3 vītnes, kas ir lielākas nekā orğinālās. Plastmasas kā redzat nav tik traumētas kā motors. Beņķa kaste beigta, beņķis jāparšui, spidometra trose nebija. Tātad nopirku dažas detaļas motoforce racing kloķi, airsal 70cc grupu, malossi hp 2 torkdriveru , 21mm motoforce karbi nakošajai sezonai, paldies @Upside par detaļām.
 12. downside

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Mekleju old zip ratusu uz trumuli.
 13. Mekleju zip ratus trumulim.
×