Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

m.adamovics

Members
 • Content count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

m.adamovics last won the day on July 6

m.adamovics had the most liked content!

3 Followers

About m.adamovics

 • Birthday 09/20/2003

Profile Information

 • Pilsēta:
  Mārupe
 • Braucu ar
  nrg mc1

Recent Profile Visitors

746 profile views
 1. m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  Čau čau čau , beidzot lielais update no manis! Sāksim ar to kad nobraukāju ar mopēdu ilgi , ar to kas bija uzcelts , bet skeletā . Tad crew's paziņoja par to kad būs meet's , tad jau nakamajā dienā iegāju garažā , paskatījos uz plastmasām , un ar @Frapiņš mazliet padarbojāmies ar viņām , tad tajā pašā dienā braucot divatā uz karjerām , katlam pienāca gals , nu ne gluži katlam , bet virzulim un galvai , jo izšķīda svece , jā jā jā - norāvu lieso . @DEIVILO aizstūma mani mājās , tad jau nodomāju kad netikšu ne uz nekādu meet'u , nekur . Bet tad , nopirku katlu :MK II Sport Pro , atkal , jo nebija raZings uz vietas scooteros , tad tajā dienā norāvu nost cili veco , nebija nevienas švīkas . Izvīlēju katlu , un liku kopā . Sādi izskatās vecais cilindrs Tad uzliku oversize bremžu disku Tika nokrāsotas plastikas Un tad jau divas dienas pirms meet'a tika salikts motors , un dienu pirms , naktī tika saliktas plastmasas , un galu galā mopēds izskatās šādi Un kā jau daudzi zin , tiku alumīnija klases dragrace finālā , kur ieguvu 3.vietu , nebiju domājis uz tādu rezultātu , bet nu spriežot pēc tā , roleris kautko kustas Kā arī ieguvu skaistākā rollera balvu Atliek tikai pāršūt sēdekli , nopulēt plastmasas , un viss !
 2. m.adamovics

  New Runner Mallosi BIG BORE 77cc

  uzliec lūcu stock lampu
 3. m.adamovics

  Pērk/Pārdod Piaggio

  mekleju piaggio typhoon/nrg mc1 sanus
 4. m.adamovics

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  skaisti , cerams kad tik pat skaisti ari brauks
 5. m.adamovics

  Piaggio NRG Mc2

  veiksmi , nenolaid
 6. m.adamovics

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Meklēju hp2 garos lc disku bremžu karterus 25697125
 7. m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  Op op op 280mm bremžu disks ir klāt
 8. m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  Šeit nu būs video , kā viņš iet uz tagadējo brīdi
 9. m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  Tātad pirmais ko varu teikt , kad dabūju detaļas no pūlverkrāsas (astīti vajadzēja melnu , bet nokrāsoja zilu ) Kā arī uz stūres viss tika salikts Pagaidām kamēr nav plastiku , uztaisiju mini stiprinājumu temperatūras dačikam Viss roleris pēc būtibas ir salikts , un jau ripinās Esmu diezgan priecīgs kad viss ir gandrīz pabeigts , palika mazliet pamocīties ar izskatu , un būs vēlamais rezultāts . Atlikušie darbi : • Labi sagatavot plastmasas krāsošanai , un nokrāsot tās . • Saregulēt transmisiju . • Izgriezt 280mm priekšējo bremžu disku . • Aizvest pāršūt sēdekli . Tas pa lielam viss , nākamais update laikam būs tas lielais gala update ar lielo punktu .
 10. m.adamovics

  Piaggio NTT 1995

  Prieks redzēt jau trešais mopēds kurš ir salikts pie manis
 11. m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  godīgi sakot , nezināju kad viņi tur ir bija doma ņemt no Niklāva .
 12. m.adamovics

  NRG Mc2

  derētu normālu filtriņu kā arī sapucēt mazliet
 13. m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  Nu tad lieta tāda , sakarā ar to kad dakšai ir īsāk sakot dupsī . Vēlme bija uzzināt par R/T štokiem kas iepriekš tirgojās powera tirgū , ja viss būtu kā vajag - paņemtu tos bet uzrakstot un pajautājot vai nav pārdota , diemžēl tā tika pārdota . Tajā pašā vakarā uzsūtiju jaunu dakšu , no kuras izmantošu tikai štokus , jo nav vēlmes meklēt citu lietotu , čakarēties ar šito . Stūri arī jau esmu uzsūtijis , kā arī nopircis krāsu mopēdam , bet par to bus gala update , un tad jau visu uzzināsiet Ratu aizmugurējo savācu jau no pūlverkrāsas , takā jāsagaida aste , variovāks , un priekšējais rats . Tad atliks tikai sazīmēt kur smuki pāršūt beņķi. Bilde kopā ar @DEIVILO
 14. m.adamovics

  NRG Mc1

  tad jau nenozīmē kad polini kārbis uzreiz ir miskaste
 15. m.adamovics

  NRG MC1 turpinājums

  rt siksna bija uzsūtīta pirmajā sūtijumā , beigās nolēmu uzsūtīt šķīvjus , tāpēc lūk šādi .
×