Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

TheBestOne

Members
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

TheBestOne last won the day on March 21

TheBestOne had the most liked content!

2 Followers

About TheBestOne

 • Birthday 04/04/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  Valmiera
 • Braucu ar
  Aprilia rx50 2004

Contact Methods

 • Telefona numurs
  25704828

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. Steidzami meklēju šādu pagriezienu, vai 2gb. STEIDZAMI ! Valmiera.
 2. TheBestOne

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Sveiki. Meklēju priekš f12 atsperes (lielās un mazās) ideāli ja kopā. Interesē cietākas. Torque +/-2000rpm, sajūga sarkanās. Raksti ja ir ko piedāvāt. (25704828) Valmiera.
 3. TheBestOne

  Malaguti f12 by TheBestOne

  Pagaidām malaguti ir salikts braukšanas kārtībā kā skelets. Noregulēju variatoru, bet vel gaidu sarkano atsperi. Sataisīju dubļinieku un uzliku. (Bija nolauzti stiprinājumi ) To do list : jauzliek, jānoregulē 17.5 karbis Jānokrāso plastmasi Jāpieliek eņğeļi Tad jau rataata Riding video var apskatit ig- my.tuning_garage._ (Variators nebija noregulets lidz galam )
 4. TheBestOne

  Malaguti f12 by TheBestOne

  Beidzot atnāca daļas. Nopirku arī jaunu ķiveri 2k19 sezonai. Un Malagutim ir arī first start. Šajaa ned nogalē bus jau ielās, bet kā skelets. Kompresija liekas neželiga, bet neesu merijis. . First start ig - my.tuning_garage._ Palaidu bez trubas, jo jauno yasunu negribeju nepabeigtam likt virsu. Atradu arī pakaļejo lampas resti. Liels paldies @ricardzzzz Gaidat riding video
 5. TheBestOne

  94' Malaguti F12

  Tās roza degvielas truviņas vari mwst miskastë. Manuprāt nekam neder ( pec nededeļas saskarē ar benzīnu sakalst kā koks. ) bet projekts nice. Veiksmi.
 6. TheBestOne

  Kad ir sezonas atklāšana?

  Es jau neteicu ka nav bijis. Vnk ceru ka būs atkal
 7. TheBestOne

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Sveiki. Meklēju tuning(ne stock) daļas priekš malaguti f12 (minarelli horizontal) Interesē - sajūgs -torque drivers -atsperes (lielās un mazās) -wing bell - karbis (el. Čoks. ) virs 17.5mm un ieplūdes kolektors priekš attiecīgā karburatora. Ideāli būtu ja būtu viss kopā. Jaunas daļas neinteresē. Raksti ja ir ko piedāvāt. (25704828) Valmiera.
 8. TheBestOne

  Malaguti f12 by TheBestOne

  Šodien iecēlu rāmī motoru, pieskrūvēju riepas un izdomāju uzkarināt plastmasus, lai apskatītos kopējo skatu. Tălāk jau viss notika pats no sevis. Piemetu klāt pelēkăs daļas un eņğeļus. Pagaidām esmu laimīgs gan pa krāsojumu, gan pa kopējo izskatu. Pa nedēļu jānopulē krāsa, jo nedēļas beigās būs pasūtijums. Tad jau cerams, ka pa brīvdienām varēšu pavizināties. (Iespējams ka stuntbaru aizmugurē ar uzmetināšu )
 9. TheBestOne

  Malaguti f12 by TheBestOne

  Motors jau salikts. Šodien jaizvirpo bukses amortizatoram, lai var motoru ielikt .Vajadzīgās daļas būs klāt jau nākošnedēļ. Tad varēs arī izbraukt Jā. Pašam prieks par to ! Stay tuned !
 10. TheBestOne

  Kad ir sezonas atklāšana?

  Prieks par to! Cerams ka pasākums būs vērienīgs.
 11. TheBestOne

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Delete
 12. TheBestOne

  Malaguti f12 by TheBestOne

  Update - Malagutim samontētas riepas, nokrāsotas plastikas. Protams ka ir kur piekasīties , bet ar otro kārtu būs skaisti. jauno riepu nosaukumus izkrāsoju ar krāsas flomasteru. Izskatas ļoti labi
 13. TheBestOne

  Aprilia rx50 2004

  Noname 72cc 21mm phbg karbis Motoforce ieplūdes koletors Sporta mājińa ar lapām Stock kloķene Arrow izplūde Vīlēta ieplūde. Nu protams vel daudzi sīkumi.
 14. TheBestOne

  Pērk/Pārdod SUPERMOTO detaļas (AM6,derbi utt)

  Pērku Am6 sajūga asi, zobi var būt aprauti, interesē tieši ass(tāda kā bildē) Varam mainīt pret citām am6 daļām Tirgoju arī Am6 motora daļas. Raksti pm, ko vajag. Valmiera
 15. TheBestOne

  Malaguti f12 by TheBestOne

  Malagutim sāk năkt daļas, evils pabeigts, tikai jākrāso. Esmu nokrāsojis pelēkās daļas(60% no skūčas ) bet izskatās, ka ar vienu kārtu nepietiks
×