Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Chesy

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Chesy

  Nelec itālis..

  Atvēru motora korpusu un siksna vaļīga, laikam tur tā vaina. Būs jāpērk siksna jauna.
 2. Chesy

  Nelec itālis..

  Darbinu ar kurbuli, elektro nemaz nav. Ja būtu nepareizi salikts (tur pat nebija ko salikt) tad dzirksteles nebūtu (already checked)!
 3. Chesy

  Nelec itālis..

  Sveiki, pārskatīju šeit problēmas kādas ir bijušas cilvēkiem un centos sekot pēc visa līdzi taču esmu izmisis, jo nekas nav palīdzējis. Lieta tāda, ka rolleris nelec, divreiz pa visu šo laiku dabūju tikai, ka 2 nošķaudijās. Sāksim ar to, ka dzirkstele ir, jauna svece (3 nopirku), svece ir mitra (benzīns tiek līdz svecei), kompresija ir (bez sveces šauj gaisu ļoti labi), karbis iztīrīts un izpūsts (Nedomāju pat, ka tas bij baigi vajadzīgs, bet mēģināju), atskrūvēju pat izpūtēju. Nekā. Kā tas viss sākās? Īsāk sakot pats pie stūres nebiju tajā momentā, bet skūteris vienkārši noslāpa dēļ tā, ka komutatoram izkrita vads ( ar to bija problēma), tagad savilkām visu pa jaunam un tā kārtīgi sataisot (beidzot) taču vairs pēc tā nedabūja pie dzīvības. Ļoti ceru, ka varbūt kādam šeit ir bijusi līdzīga problēma un spēj padalīties ar savu risinājumu, jo šeit ieteiktie nav palīdzējuši. Ā, pats modelis ir Italjet Formula 50!
 4. Sveiki. Stāsts tāds, ka noplīsa Italjet Formula 50 gāzes trose (laikam orģinālā bija), nomainīju uz rekomplektu. It kā viss ok, bet kad sāc kādu laiciņu nelielu braukt tad pēkšņi tā kā apgriezieni palielinas kaut vai noņem gāzi, bet motors turpina tādu pašu jaudu kāda bija turot gāzi un tāda arī paliek vislaik. Vārdu sakot liekas, ka it kā ieēdas, bet tajā pašā laikā uzspiest spēcīgāku gāzi var un nolaist uz to palielināto abarotu. Beigās skūteris vnk darbinas un strādā kā kruīza kontrolē mašīnai uz +/- 50 km/h neaiztiekot gāzi. :D Kad apstājies un paregulē to skrūvi karbī un iedarbini tad atkal viss ok, un pēc laika atkal tas pats. Varbūt kādam ir bijusi tāda problēma, ka it kā ieēdas kaut kur vai pat nezinu kā to nosaukt. Ceru uz Jūsu pieredzi!
×