Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Rhapsody

Members
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

About Rhapsody

 • Birthday 08/27/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  Yamaha Aerox

Contact Methods

 • Telefona numurs
  20251295

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Rhapsody

  Latgalīte

  pārdodu smok stick v8 ar falcon atomizeri + 100 ml crush orange liquid. 20251295 - whatsapp. 25€
 2. Rhapsody

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku PHBG 21mm karburatoru!!! 20251295-whatsapp
 3. Rhapsody

  Jautājumu topiks

  Gribu painteresēties, ar kādu setapu vispār būtu jēga startēt sacensībās?
 4. Pieņemu, ka pilsētās, kur mazāk cilvēku, mazāka satiksme, bez sabiedriskajiem transportiem un lielajiem apļiem, nolikt būs vieglāk, bet es ieteiktu neiespringt uz to. Ja dzīvo Rīgā, liec tur pat un miers.
 5. Rhapsody

  Jautājumu topiks

  Šeit jau rakstīju par problēmu, ka kad ir auksts motors tad stipri rauj ratā, ko līdz uzsilst, viss uzrāviens pazūd. Spekulēju, ka pie vainas bendzīna mikstūra, taču sapratu, ka sajūgs pie augstākām temperatūrām sāk slīdēt. Kā to novērst ?
 6. Rhapsody

  Jautājumu topiks

  Pēdējā laikā roxam gāzējot sāku just vibrācijas, kā arī periodiskas skaņas, rollerim ieskrienoties. šodien ievēroju arī to ka apstājoties ir tāda kā gaudošana no motora. Vai gultņi jāmaina?
 7. Rhapsody

  Nesit dzirksteli.

  Vēljoprojām tā pati problēma, dzirkstele pazūd un parādās, pazūd un parādās, tikai tagad esmu uzgājis pavedienus. Atvienoju aizmugurējos pagriezienus secināju, ka pagriežot aizdedzi strāva pazūd vispār (koso spidometrs izslēdzās). Pievienoju atpakaļ kreiso pagriezienu un aizdedze atkal strādā. ieslēdzot pagriezienu spidometrs arī izslēdzās. Nesaprotu kur var būt problēma... UPDATE: paspaidot pogas ( pagriezienus, tauri un tālās tuvās gaismas) un pačakarējoties ar štekeri kas iet no tām pogām , dzirkstele atkal parādijās.
 8. Rhapsody

  Jautājumu topiks

  Lieta tāda, ka rox's 20-50 grādos ceļ ratā no vietas un uzrāviens mežonīgs, kas darba temperatūrā (60-85°) pazūd, uzrāviens tikuntā ir diezgan labs, bet nesalīdzināms ar to kas 20-50 grādos, kā arī neceļ ratā tik spēcīgi. Vai tā vajadzētu būt?
 9. Nopirkšu BCD underseat roxam. 20251295 wpp
 10. nopirkšu roxam apvilkto/apšūto beņķi! 20251295 whatsapp
 11. Rhapsody

  Iesakiet izpūtēju!

  Es tavā vietā ņemtu Yasuni R, iet viņš normāli gan uz stoka, gan uz 70cc, tapēc ja izdomāsi, ka gribi cilindru mainīt tad nebūs jāperk jauns izpūtējs. Ja nu vienīgi zini, ka točna neko jaunu neliksi iekšā tad ņem Yasuni Z, tas domāts stokiem.
 12. Rhapsody

  Jautājumu topiks

  īsumā problēma tāda ka dzirkstele visu laiku pazūd, iedarbinu, pabraucu nedaudz , noslāpēju un atkal nelec. Tad kādu brīdi pastāv un atkal pielec. No elektrības maz ko zinu, nezinu arī kā "masu" pārbaudīt un kur tāda ir aeroxam.
 13. Rhapsody

  Pērk/Pārdod Minarelli

  pērku 21mm PHBG karbi. 20251295
 14. Rhapsody

  Leiši

  Draugs pirka no Lietuvas. Rolleris jāved uz csdd un jāpiereģistrē no jauna, viss diezgan ātri. Vienīgais ja plāno pirkt jau satūnētu tad uzmanies, ka dažos csdd piekasās par sporta stūrēm, u.t.t un var neatļaut, tapēc brauc uzreiz uz Rīgu, tur nevienam tas neinteresē.
 15. Rhapsody

  Pērk/Pārdod Minarelli

  pērku 21 mm vai lielāku karbi, dellorto, stage 6 utt. ideāli ja jums arī ir dīžu kits.
×