Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Daaaaavid

Members
 • Content count

  57
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Daaaaavid last won the day on May 25

Daaaaavid had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Daaaaavid

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Up. Jāpieliek tikai provodka un aizdedze.
 2. Daaaaavid

  Gillera Runner old 2001

  Labs daily sanāca.
 3. Daaaaavid

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pārdodu old zip ar onearm un sp1 diskiem. Izjauktā stāvoklī, motors salikts. Saliec un brauc. Vairāk pa 25367774 wpp.
 4. Daaaaavid

  Old zip By D

 5. Daaaaavid

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Veiksmi ar zipu!l Laikam būs tāds daily setups.
 6. Daaaaavid

  Old zip By D

  Pēc ilga laika arī ko uzrakstīšu. Kas pa šo laiku izdarīts: Pārlasīts viss motors, kā arī satīrīts, truba ar. Jauni skf c4 gultņi Jauni gultņi visur reduktorā Kloķis samainīts uz rhq. Vecais jau nokalpojis, kā nekā gadi 5 braucis. Pēc motora pārlasīšanas zips sācis beigt nost visas sveces. Nesaprotu kas par vainu, varbūt aizdzedzei kapi atkal. Kas tiks darīts: Šobrīd zipam noņemtas plastmasas, un tiks sakrāsotas. Pulveroti diski, un varika vāks. Rīt iespējams tik saregulēts pirms tā visa un pameklēta vaina, sveču nomiršanai.
 7. Daaaaavid

  Aerox by Kristiāns

  Labs, rox puik.
 8. Daaaaavid

  Old zip By D

  Nezinu, bet nekā laba tajā motorā nebija, Reduktora gultņi jau bija galīgā pakaļā, un kloķa gultņi vispār bija dažādi, viens tāds, otrs tāds, pieļauju domu, ka kkādi lietoti ielikti. Drīz up's.
 9. Daaaaavid

  Old zip By D

  Būs rhq.
 10. Daaaaavid

  Old zip By D

  Vakar atbraucu uz garāžu pie @StefanRsp lai paskatītos un paregulētu kko transmisijā. Pakustinājām kloķi un kustējās gan uz iekšu/āru, kā arī, uz augšu/leju. Es domāju, no kā vibrācija braucot apmēram 90km/h. Tad nu pienācu pie secinājuma, ka jāšķeļ karteri. Plānos: × Nomainīt kloķa gultņus × Mainīt kloķi (tagadējais jau gadi 5 šajos karteros) (Mhr replica vaigi ar hpc klani) × Sapucēt karterus × Iespējams pulverot diskus × Nopirkt nestock sajūgu ar zvanu × Nopirkt trumuļus × Sapirkt daudz visādus vajadzīgos sīkumus × Nopirkt dzeses šķīvi Labi, ka izdomāju jaukt, ja ar tādu šķīvi būtu braucis mājās, viņš simts punkti būtu šķīdis un nekā laba nebūtu. Bildes no procesa:
 11. Daaaaavid

  Old zip By D

  Cauu, nu jau mazu brītiņu nav nekas rakstīts, jo īsti pat nav ko, bet varu pateikt to, kad tiek tikai liets deglis,eļļa un vālēts apkārt. Pagaidām nav bijušas nekādas problēmas. Uzlikts priekšā led bars, lai pats redzu ceļu un citi redz mani, jo tumsā jau mašīnas mirkšķināja, jo neredz mani, kā arī sataisīta pakaļējās lampas gaisma, lai redz arī no aizmugures. Plānos paspēlēties ar regulāciju, jo liekas, ka neiet kā vajag. Vai izslīd sajūgs. Pagaidām viss. Bilde ar ledbāru, pavisam cits skats.
 12. Daaaaavid

  Old zip By D

  Sveiki. Vakar pasūtiju jaunas riepas, jo gandrīz nolikos aplī uz smiltīm. Pasūtiju Continental conti twist. 110/80. Pabraucot uzreiz jutu ļoti lielu atšķirību vadībā, riepa saķer ceļu, un var normāli griezt līkumos. Ir arī sliktās ziņas. Riepas aizvedu pārbortēt jelgavā, un Mārtiņa riepu servisu, brīdināja, ka varbūt mazliet saskrāpēsies diski, jo stanoks viņiem nav tik mazs, lai uzliktu, ka bortēšot ar rokām, nezinu ko viņi tur darījuši, situši to disku vai kā, bet tagat būs jāpārkrāso. Ja nu kādam gadās tur pat mašīnai mainīt riepas, neiesaku, redzēju kā tas tiek darīts un sapratu, ka smagi kļūdijos, ka aizgāju tur.
 13. Daaaaavid

  Old zip By D

  Tad nu tā, ir atnākusi paciņa kurā bija: Regulēšanas šaibas Jauns pakaļējais amortizators Stage 6 vienas zvaigznes filtrs Stage 6 taisnais kolektors Nopirktas skrūves varika vākam Saregulēta transmisija, lielā mallosi violetā, mazās s6 oranžas, un ruļļi ap 3.2 grami, jau neatceros. Viss salikts, izbraukts, apskatīta svece, pamainītas dīzes, aizgāja labāk. Sākuma īsti nebija. Šodien nopirkta apdrošināšana, un izgāzēts pa rajonu, iet patīkami priekš manis, bet vajadzētu labāk. Ielikta 88 dīze no 95 un nu jau ir starts, kā arī nav treknais.
 14. Daaaaavid

  Old zip By D

  Jauns ups. Izdarītās lietas: Nomainīta aizdedze Salikta nenoregulēta transmisija un vairāk ne*huja Tātad, pasūtītās detaļas kā amis, filtrs, kolektors, regulācijas šaibas nav zināms kur ir. Paciņai šodien bija jābūt LV, bet viņu pat vairs nav iespējams izsekot un pateikt kur tā ir. Domāju, paskaidrojumus kāpēc tā nevajag un tie ir lieki. Ja kāds ko sūta no sa, tad labāk paciešās un sūtat kaut kad vēlāk, jo kas to lai zin, kad tā paciņa būs klāt. Čau, atā, pīs.
 15. Daaaaavid

  Old zip By D

  Nu skaidrs. Zināšu, mani kad apturēja ar nrg, neko neteica, spīdēja knaapi 2 mazas diodites. Teica, galvenais, ka kkas spīd. Un jā, lukturis tik noregulēts uz ceļu kā tuvās gaismas un viss ok.
×