Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Iģis16

Members
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Iģis16 last won the day on September 4 2019

Iģis16 had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Pilsēta:
  Gulbene
 • Braucu ar
  Zipuli

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Jā, zinu, sen nekas nav publicēts, jo nekas īpašs nenotiek. Proti, leju bākā un braucu. Sezona praktiski beigusies, tāpēc Zips pēc pirmajiem sniegiem dosies gulēt. Uz pavasara pusi tad jau redzēs, kas ar Zipu notiksies. Viaticamāk, ka paŗdošu, jo jāpārkāpj uz 4 riteņiem, bet Zipa nākotne vēl ir miglā tīta... Neskatoties uz to visu ir parīs rudenīgas un ne tikai fotkas - Kaut kā tā. Nekas īpašs, tuvākajos plānos nav gaidāms, maybe tikai uz pavasara pusi būs kāds ekshens. Ir doma pārkrāsot diskus, bet pagaidām nav ne jausmas kādā krāsā. Ir kādi ieteikumi? @wylde par kurām uzlīmēm Tu runā?
 2. Nezinu, nav spiģika, bet tie paši nepilni 100kmh gan jau ir, bet ikdienā ļoti reti spiežu maximālo ātrumu - nepatīk, ka motors iet tik lielos rpm.
 3. Čiu! Jā, zinu, ka ilgi nekas netika papildināts, bet ļoti lielos vilcienos lielākie notikumi aizritēja pēdējās dienās, tāpēc varu iebliezt kaut ko jaunu topikā. Mēnesi gaidīju attacka orderi un nesagaidīju. Brīnišķīgi, bet sūds ar to. Visu sashēmoju un nedēļas laikā dabūju savas detaļas no citiem saitiem. Ilgi negaidīju, pamodināju čomu, šāvām uz garāžu likt kopā to nelaimi... Katrā ziņā viss negāja tik viegli un gludi kā gribētos, sanāca arī kļūmes, karoč nākamajā rītā dabūju un saliku svaigu airsal t6, lai vismaz pabeigtu šo sezonu, kas jau tā ir pamatīgi sačakarēta. Uzskatu, ka bildēm ir lielāka vērtība nekā manam teksta, tāpēc tin uz leju (atvainojos jau tagad, ja fochenes ir šķības) Tagadējais seups: Airsal T6 Doppler ENDURANCE Yasuni R Dellorto 21mm Balck edition Malossi Multivar Polini Racing Mf Racing regulējamais sajūgs NGK svece, svečpīpe un svečvads Pārējais stock Katrā ziņā ceru, ka šo sezonu pabeigšu bez lieliem starpgadījumiem un tādā garā... PĪS!
 4. Iģis16

  Topiks labām atsauksmēm

  Labas atsauksmes par @znenwalit! Neskatoties uz to, ka mums katrammir sava dzimtā valoda, viss tika sarunāts bez aizķeršanās. Lai atpakotu paciņu pagāja laiciņš, kas mani ļoti priecē!
 5. Iģis16

  Stop signāls

  Ir iespēja, ka kaut kur vadi ir sagājuši uz īso, bet es drīzāk liktu domu uz to, ka ir beigts viens no bremžu uguņu slēdžiem, kas skrūvējas bremžu mašīnītēs un atspiežas pret hēbeļiem. paskaties vai tur kaut kur nav tā, ka saiet kopā vadi.
 6. Iģis16

  Topiks labām atsauksmēm

  Labas atsauksmes par @rrainers! Viss civilizēti, bez garām runām un tirgošanās.
 7. Iģis16

  Jautājumu topiks

  Čau! Noteikti, ka kāds zin, cik liels pirksts ir oriģināli piaggio zip 2? Mināram tas ir 10mm, bet pia? Ceru, ka saprati, par kuru lielumu es domāju.
 8. Nē, tā tam bija jābūt, jo, ja nemaldos, tad šis kloķis zipā stāvēja jau no tiem laikiem, kad zips ripoja pa Alūksni, proti, ļoti, ļoti sen... šī varētu būt jau kāda 3-4 sezona. Saprastu, ja tas būtu tikko ieswapots, tad gan būtu nelāgi ap sirsniņu, bet tā īsti nav. Tas, ka ietu, par to es nešaubos. Ir man arī malossi sport bez virzuļa. Gali savilksies, bet cik ilgi ietu tā grupa? Pēc cik ilga laika atkal beigtos, ja cilindrs, pieņemsim, būtu tādā stāvoklī?
 9. Ehh... ahh... ieturēsim klusuma brīdi... Okei, pietiks, paldies... Tātad, čāuuu, īsi un skaidi - vasara jau pusē, un kloķis sagribēja redzēt saules gaismu, proti, pabira kloķenes galvenais gultnis (tas, pie kura stiprinās klanis, šķiet, ka tautā sauc par adatgultni, bet nu mehh...) visa kloķvārpstas telpa ir ar zeltainām skaidiņām. Laikam zips gribēja arī no iekšpuses būt zeltains. Virzulis metams, bet par cili grūti teikt. Iespējams, ja izvirpotu vai vismaz izhonētu, tad būtu braucams, bet tad jau redzēs. Nujā, nesagāja, nelāgi, bet nekas. Jāskatās kā būs ar finansēm un tad jau var sapņot par setupu, kas varētu patikt... Sāku ar slikto, bet nav jau tā, ka tikai nepareizi prikoli rodas. Ir arī kaut kas labs sanācis, piemēram ir nokrāsots salons, priekšā aiz pagriezienu stikliņiem ir savilktas diezgan spēcīgas diodes. No Vācijas nāk paciņa ar pāris štruntiņiem un tādā garā... Itkā viss nav tik slikti, bet tomēr labāk, lai kloķis saulītei savus vaidziņus nerāda Davai, vīri, viss būs bumbās un Zips zipās...
 10. Yo! Ir pagājis laiciņš, bet nekas nestāv uz vietas , proti, ir izdarīts diezgan daudz... Laikam ir jāsāk ar to, ka zips netīšām tika izjaukts līdz gandrīz plikam rāmim. Tika izcelts motors, daudz maz notīrīts Šāds tas bija: pēc: Papildus tika pārizgrieztas vītnes variovāka pieskrūvēšanas vītņu vietām, lai varētu brīvi saskrūvēt visas skrūves. Ar pašu varovāku arī ir notikušas pārvērtības... Lai runā fočenes. Un tagad man liekas, ka nav īsti jāmin, kādā krāsā ir pārējās plastmasas... BUM Pie reizes atnāca neglītas ručkas no wisha, bet still labākas nekā iepriekšējās. Par mazām naudām ieķēru Malossi sport ar galvu no @R1200 . Katrā ziņā, vismaz kaut kas, lai mācītos iešaut vīli izplūdē, ja nekas labāks no tā ciļa nesaies... Vienīgi jācer, ka drka drīzumā neklemmēs. Un beigās Zipulis pagaidām izskatš šādi - Bet droši varu teikt, ka tas nav viss.... vēl ir plānos nokrāsot salonu, dabūt priekšējos pagriezienu stikliņus, aizmgurējo lampu, stieni stūrei pa vidu (to, kur var mīkstumu uzlikt) iespējams kaut kādus krutus hēbeļus, jaunu sajūgu un pārpakot glušakam muffleru. Cielaviņām vajadzētu patikt, ne?
 11. Pīsiņš! Tā, kā tikko ir sākts darbiņš ar plastmasām, prasās te iemest kādu bildi pirms pārvērtībām... Ps. ļoti atvainojos, ka bildes ir sagrieztas un viena pat ir kājām gaisā. Kāds var ieteikt, kā ir jāfotografē vai jāiehosto, lai fočenes būtu pareizā stāvoklī...?
 12. Sveiki, Vīri Rakstu jo ābolīša, tāpēc nezinu, kas te no posta breigās sanāks Sākumā laikam jāpasaka "paldies" tiem, kuri kaut ko iekomentèja. Šito dzinēju redzu pirmo reizi, tāpēc kāds varētu vēl kaut ko par to pateikt, protams, ja tam ir kaut kādas īpašākas atšķirības no minarelli motora. Okei, ir pagājušas 2 dienas, kopš zips ir uzskaitē un pagaidām nenožēloju, ka pàrdevu roxu un nopirku šito mazo rūķi. Iet patīkami. Noslīpēju glušaku ar ūdens smilšpapīru pēctam Yasmīns tika pie gojas kārtas un ir tīri cērtams. Žubēm patiks? pēctam čiliņš, bazars par tālākajiem nākotnes plāniem utt... Turpmākais drīz nebūs jāgaida. Turās.
 13. Čau! Pirms 5 dienām uz Gulbeni atripoja Zips ar vēsturi. Ieraugot fotkas, senākie foruma lietotāji uzreiz sapratīs, par kuru Zipu iet runa, jo forumā par šo jau ir drukāts jau no 2015 gada, ja nemaldos, un es arī vēlos atstāt savu rokrakstu šī Ķirsīša vēsturē. Okei, bez lieka bazara - plāni $ sakopt plastmasas - iespējams iebūvēt 3gen lūkas priekšpusē, piešpaktelēt aizmugures plastmasu un visu pārkrāsot. $ pasūtīt jaunus pagriezienu stikliņus, iespējams notonēt $ savilkt elektrību, tai skaitā, dabūt slēdžus uz stūres un ievilkt vismaz pagriezienus $ salabot bardačoku un beņķa slēdzeni $ maksimāli novērst sulošanu no uzplūdes $ izzipāt visas Gulces ielas un iemācīties cilināt ratā Tagadējais setups $ braukta drka $ multivars $ Yasmīns R $ Dellorto 21mm $ Teica, ka Yasil kloķis ar jauniem gultņiem, bet nav ne jausmas.... $ Pārējais lielos vilcienos stock Tālāk fočenes, kuras cerams samētas topikā... Opā, laikam viss sanāca, tad varu turpināt tālāk... Pirmajās piecās dienās jau sāku kaut ko kopt, lai nebūtu kauns no Žubēm. Pašā sākumā noravēju nost "Valmieras crew" uzlīmes, jo Gulbenē tās jaudu nedod. Norāvu glušaku, kas īstenībā ir episki piestiprināts, proti ar garām skrūvēm, kas karteru pusē pievelkas ar uzgriezni, jo karteros vītnes ir izvālētas. Pa vidu salikti variatora pirksti, kā distanceri. Nice. Bet pagaidām nevēlos vēl to risināt. Apskatīju punci no dupsīša cauru un sapratu, ka braukšu līdz kļinam un viss, tad arī domās. Noslīpēju stabuli un metu atpakaļ. Sāku jau shēmot pagriezienus, ieķēru divas ligzdas ar oranžām spuldzēm, bet vajag slēdžus. Iespējams nogopsīšu kādam vietējam wonjanistam, būs ok. Pieliku numuru pie amīša. Zinu, ka noteikti kāds teiks, ka pie dubļinieka ir daudz sexīgāk, bet nu... (Paldies pat viedokli) Lielos vilcienos tas arī viss. Drīz slīpēšu plastmasas, krāsošos un būs sex, jo pagaidām tā krāsa ir vietām saskrāpēta un nolupusi. Pīsiņš
 14. Mož virzuli esi nepareizi ielicis. Nezinu vai tad vispār degmaisījums iekļūtu degkamerā vai kā, bet ož te esi ko nepareizi sadarījis.
×