Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Bruncistuncis

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Bruncistuncis

  Topiks labām atsauksmēm

  Liels paldies @EdijsM ! Ļoti atsaucīgs, ieteica rollerim setapu, visu izstāstīja, vienmēr ātri atbildēja, detaļas atnāca kā solīts ļoti ātri, nekas netrūka, draudzīga cena un sūtījumā iemeta koņčas un uzlīmes!
 2. Bruncistuncis

  Kādas detaļas iegādāties?

  Tas būs tāds pagaidu variants, kas tiks mainīts uz HPC.
 3. Bruncistuncis

  Kādas detaļas iegādāties?

  Saskrūvēt, aizvest saregulēt un pa vasaru braukāt. Tomēr izlēmu ņemt stage 6 setapu: Stage 6 sport pro mk2 cilindru; Top performances racing kloķis; Stage 6 Dellorto 21. racing karbis; Stage 6 sport pro variātors; Stage 6 sport pro siksna; Stage 6 torque controll sajūgs. Vēlāk papildināšu setapu un varbūt uztaisīšu topiku kur parādīšu kā lieku kopā.
 4. Bruncistuncis

  Kādas detaļas iegādāties?

  Cilindru, kloķi, karbi un variatoru. Izpūtēju un visu pārējo nopirkšu vēlāk kad salikšu ko būšu nopircis.
 5. Sveiki! Vēlējos uzklausīt citu viedokļus pirms detaļu iegādes. Es vēlos iegādāties detaļas no viena ražotāja, bet nezinu no kura. Budžets ap 700€ Par cik daudzas stage 6 detaļas eveikalos ir izpirktas vai nav pieejamas, domāju pirkt Malossi vai Polini. +Pazīstamie saka un forumos izlasīju, ka stage 6 detaļas nav tās labākās kvalitātes un mazāk kalpo. Kā jūs domājat kuras ir labākas un kādēļ. Nekur nesteidzos, bet gribu tikai izdarīt pareizu izvēli.
 6. Bruncistuncis

  Aprillia sr50 2018

  Pagaidām ir doma ņemt jauno sr50 no salona un pa ziemu skrūvēt roxu.
 7. Bruncistuncis

  Yamaha aerox problēma

  Jā rolleris atrodas Holandē un man vienkārši pazīstami varēja atvest. Pačekošu ss
 8. Bruncistuncis

  Aprillia sr50 2018

  Sveiki visiem! Vēlējos uzzināt citu domas par jauno sr50. Pašlaik nevaru izlemt vai ņemt ķūnētu roxu vai jaunu aprīliju un laika gaitā uzlabot. Kad biju uz motofavorītu man teica, ka rollerim ir elektroniskais karburators kurš var traucēt tuningam un ja izņemtu drošinātājus rolleris varētu slikti iet. Ko jūs domājat kā būtu labāk vai izdevīgāk?
 9. Bruncistuncis

  Yamaha aerox problēma

  Nu ņemot šo drošvien būs baigais čakars taisīt nu tad skatīšos ko labāku var dabūt. Paldies par atsaucību! Ja kādam ir kādi ieteikumi ko ņemt lūdzu rakstat!
 10. Bruncistuncis

  Yamaha aerox problēma

  Sveiki visiem! Tātad es ieraudzīju skaistu rolleri, bet neesmu pārliecināts vai to ir vērts iegādāties. Rolleris ir Yamaha aerox 2005 Motoram ir problēma un saņēmu šādu atbildi (only the flood defenses are leaking because it does not start anymore)vēl cik es saprotu ir klemme. Par roxu prasa 620€ un piegāde diemžēl 250€ tātad kopā 870€ Es īsti nesaprotu kas par problēmu motoram un ja kāds saprot un var paskaidrot būtu ļoti nice. Sludinājuma teksts ar google tulkojumu : I am selling this beautiful Aerox because I temporarily stop with my hobby only this one does not drive .... We have to change barriers the Aerox has walked 40 km with another cillinder but there is now a new one so really 0 km I have a lot of love this scooter There is a problem smoke rear light New Smoke indicators for New LED lights behind Smoke headlight New power one New yellow compression spring Malossi fly clutch New starter motor New 70cc aluminum cylinder New rolls of Malossi 5.5 grams New tires front and rear New brakes front and rear New adjustable rear suspension yss New customize buddyseat New underseat BCD also professionally sprayed New license plate New license plate What you also get a good Aerox R counter with a new kilometer counter cable Caps are professionally sprayed including Is a matching exhaust when sprayed and at more price there can be a stage 6 pro replica while also the rims are super thick sprayed Aerox is unique
×