Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Bruncistuncis

Members
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Bruncistuncis last won the day on July 19

Bruncistuncis had the most liked content!

1 Follower

About Bruncistuncis

 • Birthday 07/31/2003

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  Sabiedrisko Transportu

Contact Methods

 • Telefona numurs
  +371 29181218

Recent Profile Visitors

652 profile views
 1. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC Pelēcītis

  Scooters.lv nopirkta šāda lieta.
 2. Bruncistuncis

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu jaunas uz Piaggio Hp2: Jasil Evo Hi-Tec kloķvārpstu ar Polini adatgultni par 90€; MVT Premium rotor aizedzi, kas ražo elektrību par 240€. +37129181218
 3. Bruncistuncis

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu jaunas uz Piaggio Hp2: Jasil Evo Hi-Tec kloķvārpstu ar Polini adatgultni par 90€; MVT Premium rotor aizedzi, kas ražo elektrību par 240€. +37129181218
 4. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC Pelēcītis

  Domāju beidzot ielikt kautkādu progresu. Vakar pabiju Valdlaučos un iegādājos 3gen pravodku par 15€ un 3gen diskus ar svaigām Pirelli riepām un bremžu diskiem par 40€. Detaļas arī sabildēju lai sanāk skatāms materiāls. Pa kreisi nemazgāts disks un pa labi mazgāts lai var salīdzināt: Close up: Man ļoti nepatika ka oriğinālajiem zilajiem pērļu diskiem ar baloniņu uzpūsta balta krāsa, kas tagad jau pūst nost, bet ir kā ir... Žigulis: Pirelli Evo riepas: Pravodka: Cilvēkam rokas aug no dirsas:
 5. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC Pelēcītis

  Ok, skaidrs. Lai būtu jauns, svaigs reduktors. Tā vajag. Stock man turēja S6 Sport Pro MKII, bet ja jau visi saka ka nevajag likt tad nelikšu un es nezinu ko darīt ar to kloķvārpstu, jo neviens viņu nepirks.
 6. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC Pelēcītis

  Ko tu ieteiktu darīt savādāk? Es jau gribētu likt kādu labāku kloķvārpstu piemēran S6 R/T vai Malossi RHQ, Italkit vai Malossi Selettru, Polini reduktoru, S6 Racing MKII, bet tas man izmaksās kosmosu un vajadzēs ilgāku laiku lai visu salasītu. Kautkur forumā izlasīju ka Polini dzeses sūknim ātrāk apraujās zobrats nekā S6 R/T un es gribēju pavaicāt vai S6 R/T dzeses sūknis ir labāks par Polini, jo gribās ņemt Polini dēļ startera cauruma aizbāžamā korķa. Ganjau to korķi var citur nopirkt vai pat pats uztaisīt, jautāju, jo nezinu.
 7. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC Pelēcītis

  Nopirku tikai lai būtu viss vienā sūtījumā un likās ka būs ērtāk. Nu nevar jau tā eļļa būt tik slikta...
 8. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC Pelēcītis

  Tādad sekojoši šodien saņemts un sabildēts otrais sūtījums no scooter-attack.com. Izmaksas detaļām: Ar to pagaidām viss un gaidam nākamo sūtījumu.
 9. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC Pelēcītis

  Čau, tātad vasara nostrādāta un pasūtītas detaļas.Sen nav bijis update, bet ir kā ir. Par cik rakstīt nav daudz ko ielikšu bildītes ar pirmo sūtījumu no scooter-attack.com Cenas: Kā arī tika iepirks kautkāds ķīniešu tachometrs/stundu skaitītājs no Ali Express par 4.28€.
 10. Bruncistuncis

  Aprillia sr50 2018

  Paldies! Tagad plāns ir salikt jaudīgu dzinēju, bet nezinu vai likšu iekšā šajā rollerī un vizuālais pagaidām paliks kāds ir, jo tā pašlaik nav prioritāte. Pagaidām neteikšu, kas būs motorā lai nesanāk tā ka atkal plāni mainās, bet gaidu lielu sūtījumu no scooter-attack.com. Ja gribās bildītes tad piesekojat Instagram @bruncistuncis
 11. Bruncistuncis

  Aprilia SR50R 2018

  Domāju melns lakots būtu skaisti. Pie reizes ieskrūvēt sarkanas vāka skrūves.
 12. Bruncistuncis

  Aprilia SR50R 2018

  Skaists mopēds! Vario vāks paliks oriğinālajā krāsā?
 13. Bruncistuncis

  Aprillia sr50 2018

 14. Bruncistuncis

  Aprillia sr50 2018

  Sveiki, forumisti! Detaļas tika saņemtas un bija pienācis laiks likt kopā, ilgi nevilcinājos, noņēmu plastmasas, starteri un cēlu ārā motoru. Pirms darba ar motoru sāku ar darbavietas sakopšanu. Kad darbavieta bija tīra tad motors tika uzlikts uz galda, izjaukts un sakopts ar benzīnu un otu. Ja kādam interesē kādā stāvoklī bija stock gultņi un kloķvārpsta pēc vienas sezonas ar Stage6 Sport Pro MK2, viss dzīvs, nekas negrab, nekustās un braukšu vēl vienu vasaru neko nemainot. Kad motors bija tīrs tika nomainīta reduktora eļļa, turpmāk gan pirkšu lielāku iepakojumu lai ir lētāk un nav tik bieži jāpērk. Kad reduktoram tika svaiga eļļa, tika uzlikts cilindrs ar jaunām blīvēm, jaunu virzuli, jauniem gredzeniem un jaunu adatgultni lai atsvaidzinātu kompresiju un lai būtu lielāks resurss. Pēc cilindra saliku transmisiju ar Stage6 Pro siksnu, Stage6 medium lielo sajūga atsperi un 16x13mm 6,25g ruļļiem, kas nāca kopā ar variātoru(tiks mainīti pie pirmās izdevības). Pēc transmisijas salikšanas izņēmu izpūtējam ierobežotāju, skaisti novīlēju metinājuma vietas, bet aizmirsu nofotogrāfēt pēc vīlēšanas... Beidzot uzliku izpūtēju ar hermi visur lai nelaiž garām, samainīju kloķvārpstas blīvslēgu aizdedzes pusē un saliku atlikušās detaļas. Kad salikām rolleri vienā gabalā ielikām piekabē un aizvedām no Jelgavas uz Mārupi. Pirmais starts tiks pietaupīts uz nākamo update, jo stock Dellorto PHVA 17,5mm karburātoram nav vakuma savienojuma, pludiņkamerai nav blīve(degviela sūcas cauri) un nav tukšgaitas apgriezienu regulācijas skrūve. Nākamajā postā gaidam bildes ar trūkstošajām detaļām, saliktu mopēdu un pirmo rūcienu. Liels paldies Projumam ka sastādīja kompāniju un piedalījās visā procesā! Paldies, ja izlasīji visu postu!
 15. Bruncistuncis

  Aprillia sr50 2018

  Neesmu kapeiku pisējs un scooter-attack.com bija tikai divi varianti un izvēlējos šo...
×