Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Bruncistuncis

Members
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Bruncistuncis last won the day on December 3 2019

Bruncistuncis had the most liked content!

1 Follower

About Bruncistuncis

 • Birthday 07/31/2003

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  Sabiedrisko Transportu

Contact Methods

 • Telefona numurs
  +371 29181218

Recent Profile Visitors

502 profile views
 1. Bruncistuncis

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  ,
 2. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC No nekā līdz raķetei

  Cerams ka nebūs kā @xero ar motoforce! Bet ja runā par izdarīto tad šodien biju Salaspilī pakaļ dažām trūkstošajām detaļām. Nopirku priekšējos pagriezienus(5€), priekšējo lampu(15€) un dakšu(15€). Dakša laikam ies uz pulverkrāsu un priekšējā lampa tiks uzpulēta. Pielikšu bildes.
 3. Bruncistuncis

  Aprilia SR50R 2018

  Jauki, gaidam kas sanāks!
 4. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC No nekā līdz raķetei

  Sūtījums atnāca 10 dienu laikā ieskaitot brīvdienas. Paldies!
 5. Bruncistuncis

  Aprillia sr50r LC No nekā līdz raķetei

  Pirmais updeits! No pedparts.co.uk atnākusi paciņa ar DMP cilindra špiļkām, Jasil EVO N.G kloķvārpstu un klāt piemeta čupīti. Par kloķvārpstu dzirdēts daudz laba ja neskatās uz dažiem izņēmumiem kur ir brāķi neprecizitātes dēļ, bet pa šo laiku daudz kas ir mainījies. Tad jau redzēsim kā kalpos. Bildītes lejā!
 6. Bruncistuncis

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu NELIETOTU/JAUNU piaggio hyper2 MVT premium rotor aizdedzi, kas ražo elektrību/lādē akumulātoru ar JAUNU performance CDI un JAUNU aizdedzes spoli - 240€! Varu pats pievest pie Origo vai caur omnivu.
 7. Hellow! Sen jau plānoju ņemt vēl vienu sr50 un beidzot mans sapnis piepildījies. Atradu labu piedāvājumu un 30.11.2019 Ādažos tika nopirkts 3gena konstruktors no users @rufelis945 par 200€ ar ejošu motoru pilnā sastāvā un ceru ka sanāks kas jaudīgs. Šoreiz piemetīšu bildītes. Plāni/to do list: Aizvest sametināt un izfrēzēt karteriem gultņu sēžas; Aizvest izvīlēt karterus pie cilvēka kam ir instrumenti un kurš saprot ko dara; Aizvest savu Yasuni c16 uz strūklošanu un sapūst ar karstumizturīgo laku; Aizvest karterus, rāmi , diskus, bremžu supportus un visas pārējās metāla detaļas uz strūklošanu un pulverkrāsošanu; Nopirkt sporta stūri, kill switch, Stage6 R/T šķīvjus, Stage6 R/T siksnu, kautkādu reduktoru, visus gultņus, visus saļņikus, variātora vāku, Stage6 kurbuli, transmisijas vāku ar jauniem gultņiem, visus šķidrumus/ķīmiju, visas šļaukas/trubiņas, amortizātoru, dakšu un iespējams jaunas riepas. Ps. Ja kautko būšu piemirsis pielikšu klāt; Pareizi salikt motoru; Aizvest uz stenda saregulēt transmisiju un karburāciju. Plānotais setup(var mainīties): Sport pro cilindrs(ir nopirkts); Jasil evo N.G kloķvārpsta(ir nopirkta); Yasuni c16 red fortuna adrenaline izpūtējs(ir nopirkts); Vīlēti karteri(nav vīlēti); Labi gultņi un saļņiki(nav nopirkti); Reduktors(nav nopirkts); Stage6 R/T variātors(ir nopirkts); Stage6 R/T siksna(nav nopirkta); Stage6 R/T dzeses sūknis(nav nopirkts); Stage6 R/T sajūga zvans(nav nopirkts); Stage6 R/T PWK 21mm karburātors(ir nopirkts); Stage6 R/T ieplūdes kolektors(ir nopirkts); Stage6 VFORCE3 ieplūdes vārsts(ir nopirkts); Stage6 torque control mk2 sajūgs(ir nopirkts); Stage6 double layer racing gaisa filtrs divas zvaigznes(ir nopirkts); Stock variātora vāks(ir nopirkts); Stock transmisijas vāks(ir nopirkts); MVT premium, kas lādē akumulātoru(ir nopirkta). Ja kādam ir kādi ieteikumi vai piedāvājumi +37129181218.
 8. Bruncistuncis

  Piaggio Zip

  Kādu kloķvārpstu ieliki? Man personīgi zips patīk ar pliku rāmi un sporta stūri, bet tas tikai mans viedoklis.
 9. Bruncistuncis

  Piaggio Zip

  Viss skaisti cel tik augšā! Man prieks ka ir kāds kas pērk lakoto pro repliku. Uzliec sporta stūri un nesalauko. Veiksmi darbos!
 10. Bruncistuncis

  Aprillia sr50 2018

  Čau, visiem! Plānu updeits. Tika pasūtītas dažādas detaļas un nākamajā postā iemetīšu kādu bildi. Diemžēl šis projekts tiks iesaldēts, bet tas nenozīmē ka 2018 gada sr50 paliks stock. Domāju par stage6 streetrace ,bet Malossi digitronic CDI, stage6 pro replica(par šo saņemšu daudz hate) un stage6 sport pro variātoru(jau ir nopirkts) noteikti. Šo rolleri gribu kā dzīvīgu daily/transportam. 70cc alumīnija grupas rollerim tiks veidots cits topiks un jā būs divi 3geni, jo man tā patīk.
 11. Bruncistuncis

  Aprilia SR50R 2018

  Domāju ka tā ir labāk motoram.
 12. Bruncistuncis

  Aprilia SR50R 2018

  Kādu eļļu lej? Mans stock virzulis bija viss apdedzis un leju tikai Motul 800.
 13. Bruncistuncis

  Aprilia SR50R 2018

  Cik es saprotu 2018 gada aizdeze ierobežota līdz 85km/h, bet par RPM nemāku pateikt, jo nav mērīts. Var pārgriezt balti/melno vadu CDI ,bet nezinu vai tas strādā. Pats es vienkārši taisu citu rolleri un mans 2018 sr50 paliks full stock uz kādu laiku. Ja sanāks laika tad pārgriezīšu to vadu, izbraukšu un pateikšu vai aizdedze lago pie slodzes vai nē. Vadu nebiju griezis, jo favorītā noņemot ierobežotājus elektroniski atslēdz RPM ierobežotāju. Man bija tā ka rolleri ar grūtībām saregulējot aizdedze lagoja pie 85km/h un neļāva iet pāri kaut arī rolleris varēja vēl iet un iet.
 14. Bruncistuncis

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Meklēju rolleri/konstruktoru kuru sagatavot vasarai. Interesē Aprillia sr50r LC pēc 2005 gada, visi Piaggio NRG. Telefona nummurs - +371 29181218
×