Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

artizr

Members
 • Content count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

artizr last won the day on March 24

artizr had the most liked content!

1 Follower

About artizr

 • Birthday 09/27/2001

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jēkabpils
 • Braucu ar
  Zāles pļāvēju

Recent Profile Visitors

509 profile views
 1. artizr

  Jautājumu topiks

  Ja ir iegādāts Stage6 oversized variātors, ir jēga pirkt Oversized siksnu? Daudz ko mainīs?
 2. artizr

  Topiks labām atsauksmēm

  Loti labas atsauksmes par @girgensons, sadarbojos ar priekšapmaksu, tajā pašā dienā izsūtija detaļas.
 3. Skola atņem daudz brīvā laika, tāpēc darbi kustās lēnām uz priekšu. Pa šīm dienām tika sašpaktelēti plastmasi, noņemta krāsa diskiem, variovākam. Priekšējam apakšējajam plastmasam izveidotas 2 gen lūkas. Pa šo laiku motors tika pāršķelts uz pusēm, lai paskatītos, kas ta tur ir. Kloķene tomēr netika izņemta, gaidīs, kad jaunā atnāks, jo tad visticamāk būs arī ievilkta garāžā elektrība. Tas pagaidām viss. Rāmis, diski, variovāks nodots batjai, lai pārkrāso. Nevēlos vest uz krāsošanu, jo tad par katru skrambiņu sāpēs sirds. Kā arī batjai diezgan liela pieredze krāsošanā. Pa šo laiku no user @Ratatā tika ieķerts Stage6 dačiks STR8 lexus style lampa Krēsls ar kasti. No user @Emka tika ieķerta jauna bāka, jo kā jau minēju, ka slēdzene man bija dapista. Bākas korķis tika brutāli rauts ārā un spiests iekšā, sačakarējot bāku. No @Loggit tika ieķerts diezgan smuks Yasuni C21. Pagaidām gaidu: Īso ručku Malossi MHR kloķeni Pārējās detaļas tiks pasūtītas pēc stipendijas saņemšanas
 4. artizr

  Topiks labām atsauksmēm

  Ideālas atsauksmes par @Loggit @Ratatā @Emka
 5. artizr

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu detaļas no Yamaha Aerox: Doppler S3R izpūtējs ( https://failiem.lv/u/k5v32ayg#/ ) - 55e Pakaļējā BREMBO bremžu sistēma ( https://failiem.lv/u/59xb52q9#/ ) - 12e Priekšējā BREMBO bremžu sistēma ( https://failiem.lv/u/59xb52q9#/ ) - 12e Roxa beņķis ar kasti ( https://failiem.lv/u/6bzvnyp7#/ ) - 10e Zilais gaisa filtrs ( https://failiem.lv/u/y9xwmekd#/ ) - 2e TunR gaisa filrs ( https://failiem.lv/u/8du6ybtb#/ ) - 5e Stock kolektors ar stock lapiņām ( https://failiem.lv/u/7hway52u#/ ) - 10e Pērku priekš roxa: Tonētu priekšējo lampu DMP priekšējo purnu Pasažiera mīkstumiņu, ideālā stāvoklī Roxa bāku, labā stāvoklī Digitālo spidometru Roxa metāla grīdiņas Čoku priekš karburātora Tel. nr 20096363
 6. artizr

  Jautājumu topiks

  Cik ilgs ir mūžs Stage 6 Racing MK2 cilindram un cik bieži virzulim jāmaina gredzens vai virzulis?
 7. Puse no tā tika pārdota, kā jau minēju, pārējās detaļas tiks pasūtītas vēlāk , bet pagaidām ir doma sūtīt šādas. 21mm dellorto karbis Malossi mhr kloķvārpsta Malossi multivar C16 vai c21 Par citām detaļām laika gaitā izdomāšu.
 8. Sveiki! Esmu viens no tiem, kurš iegādājas roxu no Bauskas dīlera. Rox tika pirkts pagāšajā vasarā, tākā tas bija mans pirmais rolleris, es īsti neko nesapratu. Tāpēc ticēju pārdevējam, kurš bija sastāstījis tādas lietas, kuras pat tuvu nestāvēja tam rollerim. Izbraucu, likās tīri labi un metām piekabē. Jau nākošajā dienā sāka atklāties visādi prikoli. Sākšu ar to, ka aķis jau bija beigts un nācās pirkt jaunu. Pēc nedēļas rollers vairs negāja uz priekšu, izrādās, ka variātoram bija gals un iegādājos stock variātoru. Pēc Bauskas dīlera teiktā setupa rollers negāja kā tam vajadzētu. Ar laiku, sāku saprast vairāk lietas un sapratu, ka mani riktīgi appisa. Motors bija pilnīgi viss stock, tik uzmesta virsū sporta truba. Bet tāpat likās, ka rollerim nav viss kā vajag, jo knapi spiedu āra no viņa 60km/h. Tad sāku jaukt un skatīties, kas tad viņam tur ir. Atradu svečvadu, kurš bija izkausēts. Svečvada stāvokli var redzēt video. Nopirku jaunu svečvadu, rollers palika dzīvīgāks, bet ne jaudīgāks. Tika nopirkti vieglāki ruļļi, saregulēts karburātors, sajūgam nomainītas atsperes. Rollerim parādijās riktīgs uzrāviens, bet tas uzrāviens pazūd, kad motors ir uzsilis. Ar šo prikoli ilgi mocijos. Ar laiku rollerim parādijās ļoti daudz interesantu prikolu. Rollera atslēga bija dzīvokļa atslēga, kura pārlūza uz pusēm jau pirmajā mēnesi. Domaju, ka nu i pakaļā, bet nē. Tā slēdzene bija tik izjāta, ka mierīgi varēja iebazt kautko garu un pagriezt slēdzeni. Tā nu nobraucu visu sezonu, jo nevarēju dabūt visu setu ar atslēgām. Vēlāk no bremžu mašīnītes sāka tecēt eļļa. Netecēja riktīgi, bet minimāli. Nobraucu veselu mēnesi un sāka besīt, ka viss tika uz drēbēm un rollera, tapēc tika ieķerta bremžu sistēma no user @Ratatā Domāju, ka citu prikolu vairs nevar būt, bet es smagi šaubijos. Bāka tika atrasti dafiga plastmasas gabali, nācās bāku tīrit no viņiem. Beņķa kaste bija tīri pajāta. Pārkrāsots rāmis un diski tik slikti, ka krāsa lobijās nost pati par sevi. Nācās lodēt gaismas vadus, jo pazuda savienojums. Šāds bija motora stāvoklis. Vienkāršāk sakot, rollers pilnīgie lauki. Vasaras beigās biju atradis iespejamo vainīgo ātruma ziņā. Sajūgs sāk slīdzēt, kad uzsilst. Nenocietos un jau septembra beigās sāku jaukt roxu ārā. Pa šo laiku berzu rūsu no rāmja un krāsu no diskiem, plastmasām. Tākā garāža nav apkures, darbi tika apturēti līdz februāra beigām. Iepriekšējā nedēļā tika uzklāta grunts uz rāmja un sašpaktalēti plastmasi. https://failiem.lv/u/yrpcex2e#/ Pa šo laiku tika iepirktas dažas detaļas, pārējās detaļas sūtīšu marta beigās. Tika ieķerts: Stage 6 podziņas, Stage 6 Racing MK 2. , dažas blīves un slēdzenes komplekts. ( https://failiem.lv/u/8jbmq9y4 ) Pagaidām tas ir viss. Tākā esmu iesācējs visā šajā, varētu būt kādas nepilnības, kļūdas, so yea.
 9. artizr

  Yamaha Aerox R 2013

  Nu vecīt, turies. Pats pirku no bauskas un ar laiku atklājās totālie lauki, visu iepriekšējo vasaru nopisos ar viņu.
 10. artizr

  Topiks labām atsauksmēm

  Ideālas atsauksmes par @Vitaly Polyakov , iegādājos divus cilindrus ar priekšapmaksu par ļoti saldu cenu. Visa komplektācija nāk klāt, viss kā vajag.
×