Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

artizr

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

About artizr

 • Birthday 2001.09.27.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jēkabpils
 • Braucu ar
  Zāles pļāvēju

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. artizr

  Izpūtējs

  Scooter-zone.eu Pedparts.co.uk scooter-attack.com
 2. artizr

  Jautājumu topiks

  Cik daudz un kur atrodas limiteri Yamaha aerox ? (1997. - 2006.)
 3. artizr

  Rox neiet

  Uzlikām sajūga zvanu, tāpati problema. Nomainīja Sveci, jo viņa visu laiku bija aizlieta, nekas nemainijās. Tad noņēmām gaisa filtru un viss aizgāja. Rolleris lido, bet tad atkal parādījusies viena problēma. Rollera maksimālais ātrums mainās, vienu brīdi velk max ručkā uz 70, tad vienu brīdi neiet vairāk par 45, pēc laika uz 60, tad pāri 70. Kas tas pa prikolu?
 4. artizr

  Jautājumu topiks

  Ar kādu attiecību parasti jauc benzīnu ar eļļu?
 5. artizr

  Rox neiet

  Paldies, tagad zināšu. Gaidu kad atnāks pēdējā detaļa, lai sataisītu to sajūga zvanu. tikmēr tiek piestrādāts pie rollera izskata.
 6. artizr

  Jautājumu topiks

  Kāda attiecība ir MOTUL eļļai? Neatradu uz pudeles. Yamaha Aerox.
 7. artizr

  Rox neiet

  Noņēmu variātora vāku un noskaidroju, ka tā pirmā daļa ( Tas pirmais aplis, nezinu kā viņu sauc) ir sačakarēts. Tie 6 aplīši riktīgi nodiluši un tajā vāka milzīgas bedres. Dēļ tā ka veikali ciet, uzzināšu pirmdien vai tajā bija problēma. Sajūgs vēl izskatās sakarīgs.
 8. artizr

  Rox neiet

  Tātad iegādājos sev jaunu roxu, pirms pirkšanas izmēģināju testa braucienu un viss gāja. Vedot uz mājām bija ~30km lauku ceļš (No Bauskas) , viss bija putekļos. Tad atvilka uz garāžu un pastrādāja pie izskata, kad to izdarījām. Sāku kurbulēt rolleri, bet nekas nenotika, sapratām ka aķis tukšs, ielika citu, bet negāja. Paņēmām sveci, visa bija eļļā, notīrijām un ielikām atpakaļ. Pēctam viss aizgāja, kad sāku uzņemt ātrumu rolleris gāja nevairāk par 30km, tad uz 20,10,5 un pilnīgi apstājās uz vietas, dod max ručkā un nekustās. Dzirdama skaņa, bet nekas nenotiek. Kā sapratu tas notiek kad viņš uzsilst, jo kad auksts tad vēl iet.
 9. artizr

  Jautājumu topiks

  Kā sauc to sietiņu (Zaļo) un kur viņu var nopirkt?
 10. artizr

  Pērk rolleri

  Sveiki! Steidzami meklēju roleri, ar kuru varētu pārvietoties ikdienā. Maksimālais ātrums, būtu labi, sākot no 90 km/h. Labi būtu, ja rolers būtu sakarīgā izskatā un tehniski labā stāvoklī. Meklēju: Yamaha Aerox Aprilia 2Gēnu Aprilia 3Gēnu Gilera Citus nepiedāvāt. Par cenu vienosimies. Lūdzams visus piedāvājumus PM un ar bildēm.
 11. artizr

  Pērk rolleri

  Sveiki! Meklēju roleri, ar kuru varētu pārvietoties ikdienā. Maksimālais ātrums, būtu labi, sākot no 90 km/h. Labi būtu, ja rolers būtu sakarīgā izskatā un tehniski labā stāvoklī. Meklēju: Yamaha Aerox Aprilia 2Gēnu Aprilia 3Gēnu Gilera Citus nepiedāvāt. Par cenu vienosimies. Lūdzams visus piedāvājumus PM un ar bildēm.
 12. artizr

  Sludinājumi ss.lv, zip.lv u.c

  Vai kāds zin par konkrētajiem roleriem, kādas lietiņas? https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgffbd.html (Skatoties bildes no iepriekšējā īpašnieka , redzu, ka tikai pazudis spogulis. ) https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgbgjn.html https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bghxjl.html
×