Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

artizr

Members
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About artizr

 • Birthday 2001.09.27.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jēkabpils
 • Braucu ar
  Zāles pļāvēju

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Pērku abus Aerox brembo bremžu cilindrus ar rokturi.
 2. artizr

  Neiet vairāk par 48km/h

  CDI galīgi neko nedeva. Ieliku mallosi 5,4gr ruļļus. Noregulēju zemāk adatu. Sākās tāds prikols. Rollerim visu laiku , kad motors ir auksts, ir riktīgs uzrāviens. Tas nav uzreiz, bet gan pēc ~ 1-2sek. Tad parādas tas uzrāviens, liekas, ka cels ratā, bet pēc kādām ~ 5-6 sek. Uzrāviens pazūd. To var ļoti labi just, tākā aizrītos. Pēc tā uzrāvienu vairāk nevar dabūt. Jagaida, kad ir atdzisis motors. Vēl sākās tāds prikols , ka sāka mainīt ātrumu. Vienu brīdi iet uz 70,45,55,60. Kad rollers iet uz 70, viņam ir skaņa kā īstam 2t rollerim, bet kad iet 50,45. Skaņa paliek rupjāka.
 3. Man kautkas līdzīgs bija, noņēmu gaisa filtru un viss aizgāja.
 4. artizr

  Pērk rolleri

  Būtu ātrāk, būtu paņēmis. Rolleri vairs nemeklēju, nopirku pirms 3 ned.
 5. Pērku bremžu cilindrus labā stāvoklī. Aerox.
 6. artizr

  Neiet vairāk par 48km/h

  Skatoties rolleri, ieraudzīju, ka svečvads izjāts. Nomainīju, paregulēja karburātoru. Uzrāviens lielāks, jauda arī. Braucot ar max ručku, var just, ka jauda ir, bet kautkas to visu bloķē. Taisnā ceļā var izpiest uz 60. Pieļauju domu, ka tā melnā kaste varētu sevī ietvert limiteri. Pasūtīšu jaunu kasti, bez limitera. Ātrums nemainīsies, tad vaina dzinējā.
 7. artizr

  Rox neiet

  Vaina bija svečvadā. Vecais saimnieks retardēts. Svečvads bija izkausēts, ko bija grūti pamanīt. Stāvējis,laikam, pie izpūtēja.
 8. artizr

  Neiet vairāk par 48km/h

  Sestdien izjaukšu motoru un piepirkšu detaļas. Ja tas nelīdzēs, nāksies nomainīt to melno kasti. Esmu ļoti pārliecināts, ka vaina ir dzinējā.
 9. artizr

  Aerox'i

  Pats iegādājos no viņa roxu, jo visus rollerus, kurus biju atradis izpirka. Problēmas bija ar piekabi. Pie apskates rollers bija sakarīgs. Dažas plaisas plastmasos. Tajā brīdī bija par izskatu vienalga. Izbraucu testa braucienu, viss strādaja normāli. Tik max ātrumu nesanāca izmērīt, jo bija bedrains ceļš. Nokaulēju cenu un gājām reğistrēt. Atvedot uz garāžu, vairs nevarēja pielaist. Aķis beigts. Nomainīju. Pēctam sveci nomainīju, jo viņu aizlēja visulaiku. Vēlāk sapratām, ka problēma gaisafiltrā. Nomainīju, aizgāja. Rollers vairs negāja normāli. Jaucu variātora vāku. Variātors izjāts, siksna otrādāk. Nopirku, saliku gāja. Atkal sākās problēmas. Rollerim max ātrums mainijās. Tad 70, 55, 60. Pēctam vairāk par 55 negrib iet. Šonedēļ jaukšu ārā motoru un skatīsies. Vēl problēmas sākās ar abiem bremžu cilindriem. Abiem mağetes jāmaina. Laiž šķidrumu, minimāli. Vēlāk vadi pa pakaļu aizgāja. Īsais kautkur. Vilku par jaunu vadus, lai iet lampas. Pēctam uzzināju, ka aizdedze/slēdzene izjāta. Var pielaist ar jebkādu atslēgu/lietu. Vēlāk sāka laist cauri riepai gaisu. Tās pagaidām bija visas manas problēmas. Droši varu teikt, ja viņš saka, ka iekšā 70cc vai stage6 detaļas u.t.t. Tad tā ir dirš*na. Čalis teica, ka iekšā 70cc, pilns stage6 detaļu, stage6 izpūtējs. Vēlāk atklāju, ka izpūtējs ir doplers uz kura uzlīmēta stage6 uzlīme. Varu pateikt, ka iekšā man 50cc, nevis 70cc. Motora bildes varēšu iemest, ja vajadzēs. Ja pērc, skaties ļoti uzmanīgi. Labāk iesaku pagaidīt, kādu citu. P.S rakstīts no telefona
 10. artizr

  Neiet vairāk par 48km/h

  Skaidrs, paldies. Būs jājauc ārā motors, jo karbis ir ļoti bieži regulēts.
 11. artizr

  Neiet vairāk par 48km/h

  Sanāca tā, ka grūti bija tikt pie viņa, jo vadi bija ar savilcēju un traucēja plastmas. Nevarēju viņu noņemt, jo bija jānem cits, bet viņš bija ar savilcēju. Būtu čakarīgi viņu savilkt atkal. Šīs melnās kastes modelis: 5bm-01 36c Bildes:
 12. artizr

  Neiet vairāk par 48km/h

  Paprasīju sencim. Viņš teica, ka tā melnā kaste ir relejs. Rīt vakarā varēšu iemest bildi kā viņa izskatās. Mož atvienošu un paskatīšos kā iet.
 13. artizr

  Neiet vairāk par 48km/h

  Tākā esu iesācējs šajā jomā, kā var noregulēt transmisiju? Itkā variātors nomainīts un sajūgs vēl ir diezgan labs. Mazās atsperes arī. Daudzi saka, ka man ir limiteris, bet kur tad tie atrodas? Esmu pamanījis sāna, pie rollera pakaļas melnu kasti. Nezinu, ko viņa dara, bet ir iespēja, ka tas var būt limiteris?
 14. Sveiki. Notika tāda lieta, ka rollers vairs neiet vairāk par 48km/h. Regulē karbi cikvien gribi, bet nekas nenotiek. Varētu būt problēma motorā? Kautkas nodilis? Regulējot karbi var dabūt ātru uzrāvienu, bet pēctam uzrāviens nometas. Tākā kautkur aizrītos. (Uzrāviens uz īsu brīdi) Yamaha Aerox
 15. artizr

  Izpūtējs

  Scooter-zone.eu Pedparts.co.uk scooter-attack.com
×