Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Žilete

Members
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

About Žilete

 • Birthday 2002.11.11.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jugla
 • Braucu ar
  Gillera Runner SP 50

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Tātad esmu nonācis pie gala lēmuma saistība ar dteļām Max vīlet drka C16 truba RHQ kloķis 24 pollini kārbis Stage6 koloktors Stage6 filtrs sporta MVT rotor aizdedze Jauna mājiņa Pollini sūknis Transsmīsija pagaidām stock RT zvans ar MK2 sajūgu Malossi siksna Detaļas lēnām ceļo uz mājām , kad būs viss jau atnācis ,tad arī sākšu likt bildes ,kā vis liekas kopā. (Par mopdekas krāsu vel domāju)
 2. Žilete

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu MF kloķi ,labs stāvoklis. - 25 eiras Rīga (2938trīs917) . Jugla/centrs
 3. Žilete

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu lieko : Runnera mazā filtra kaste ,ar ST6 filtru. 15 eiras Zvans stock. 5 eiras 17,5 kārbis ,ar 90 dīzi. 25 eiras Stage6 siksna 150km - 10 eiras Kā arī čoms pārdod MF kloķi - 40 eiras (braucis virsu ar black trophy, klokis labā stāvoklī) Sazināties var pa tel.nr 29383917 . Rakstiet wpp.
 4. Uz doto brīdi vel nē. Bet ja vajadzēs atbrīvoties tad padošu ziņu.
 5. Mazs update : Pasūtīju RHQ un MVT digital (stock nolēmu nomainīt uz ,ko stiprāku) Plastmasas lēnām tiek slīpētas , drīz jau būs jāved krāsot. Kloķene bija beigta. Tika izvīlēta izplūde , bet drīz jau vedīšu ,lai pārējo izvīle. Tas pagaidāmm viss.
 6. Nu ir ir bēdīgi ,uz šo brīdi . Jāsatīra karteri ,viss kārtīgi japaslīpe un tad jasūta ugshā viss vajadzīgais. Redzēts ,redzēts. bez izmaiņām nepaliks. PLADIES PALDIES Man nav ne tīrākās jausmas , bet varētu tā būt ka kļnka? Jo kad es meginaju pirmstam pagriezr kloki negrizās ,net tagad mieriīgi grizās. Nesaprotu ,kads var izskaidrot lietas būtību? Palēnām arī sāku slīpēt plastmaas , būs jāpārtaisa kronšteini.
 7. Yup ,zinu ka ta bija. PAldiešssss
 8. Iespējams Nu nekas preicīgs nav , skrūve kas tru aizdedzi salūzusi, Karteru skrūves aprautas, Viena špiļka arī. TGd jāskataš kas ar cili būs.
 9. Drapaks jau tiks arī pārkrāsots ,jo nu šī krāsa jau drūp nost. PLAdies VArbūr kādam ir kādi ieteikumi kāda krāsu kombinācija krāsot??
 10. Pareizi jau saki , tapēc augstāk minēju ka tas arī jāmaina. Nu centīšos.
 11. Šodien nemot nost varika vāku sapratu ,ka gultni kokenei pa pakalu aizgāja . Bet nu viss tiks uzsūtīts un drīzumā jau likshu kopā. Darbi kas jāpadara : RHQ kloķene + SKF c4 gūltņi Stage6 ieplūde 24mm vai 21mm karburātors Izvīlēts cilindrs (Lūkas un izplūde) C16 izpūtējs TunR amis Drīzumā jau būs motors ārā.
 12. Ar plastikām viss ir ok , viņas bija noņemtas ,jo tika krāsotas. Paldies ,veiksmi tev ar.
 13. Tātad ,vasaras sākumā iegādājos runneri. Viss gāja ka vajag ,kā jau stocks uz saviem 80-85 gāja. Drapaks tiešām ir nais un tagad plānos ir celt viņu vel augstāk. UZ doto brīdi : DrEvo 70 Technigas izpūtējs MF kloķis ar c4 gūltņiem Sport filtrs Stage6 siksna mazās dzeltenās un lielā violēta (atsperes) Stage6 4.pakāpju paaugstinājums Visu liku no savas rokas. ,un tieshām ar lielu pieeju visu centos likt un likt tālak. Šeit iemetīšu dažus update kas notiek ar rolllleri. Te būs fotkas.... https://failiem.lv/u/wsby948u
×