Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Kerijs

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Kerijs

 • Birthday 04/05/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rheine // Germany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Kerijs

  daelim problēma

  tā laikam arī darīšu, paldies par taviem padomiem
 2. Kerijs

  daelim problēma

  liels paldies visiem par zināšanu papildināšanu, bet pie vainas bija eļļa. respektīvi, pieplūda pārāk daudz eļļa, cilindrs bija pilns ar eļļu, visu iztīrīju, noņēmu eļļas trubiņu no karburātora un pabraukāju 5min, kamēr visa eļļa iztecēja no trubiņas, pēc tam pieliku to trubiņu pie karburātora atpakaļ un tagad iet perfektooo.
 3. Kerijs

  daelim problēma

  sveiki, man te viena neliela problēma. samērā ilgu laiku nevarēju savu japāni pielaist, nebija arī īsti laiks, lai apčekotu. galu rezultātā sapratu kaut cik kas ir pie vainas. izņēmu sveci, notīrīju eļļu no sveces un ieskrūvēju atpakaļ. rolleris pielec max 2x. kā arī kad ir pielecis ļauj dot gāzi tikai kādas 2 sekundes un tad slāpst nost. varbūt kāds zin kas par problēmu un kas varētu būt pie vainas.
 4. Kerijs

  Pērk/Pārdod Piaggio

  pērku mc2 / mc3 plastmasu komplektu, respektīvi pilno paketi.
 5. Kerijs

  Pērk/Pārdod Piaggio

  pērku piaggio nrg mc2 / mc3 plastmasus
 6. Kerijs

  piaggio type c21, nrg mc3?

  paldies par palīdzību, mazliet pačekoju googlē modeļus un sapratu, ka tas ir nrg mc2 dd, bet atšķirību no mc2 un mc3 nesaredzu, varbūt kāds var pateikt, kas attiecīgajiem modeļiem ir atšķirīgs? (labāks / sliktāks) ps: vai mc2 dd ir iespējams uzlikt jebkuru plastmasu no mc2/mc3/mc4? e: atvainojos par dp.
 7. Kerijs

  piaggio type c21, nrg mc3?

  nu izskatās jau diezgan bēdīgi, es īsti nezinu ko tas varētu nozīmēt, tāpēc laikam došos uz tūv, kas latviski saucās tehniskā apskate, pajautāšu kas un kā.
 8. Kerijs

  piaggio type c21, nrg mc3?

  es jau iepriekš minēju, ka praktiski neko nesajēdzu no rolleriem. rekur bilde no dokumentiem - http://prntscr.com/j5o7ta varbūt pie reizes vari sniegt atbildi, kāpēc tie 50km/h ir nosvītroti...
 9. čau visiem, vēršos pie jums sakarā ar to, ka pirms dažām dienām iegādājos rolleri un kļuvu par tā saucamo "rolleristu" pats personīgi no rolleriem neko nesaprotu, jo iepriekš neesmu ķimerējies gar viņiem. lieta ir sekojoša, vēlos uzzināt kas tas tieši par modeli ir, jo vēlos uzlabot vizuālu izskatu. rollera modelis: piaggio c21, 2001, bet ievadot "c21" neko neizmet, tāpēc secinu, ka tas ir kāds no "nrg" modeļiem. pēc bildes būs grūti saprast, jo priekša ir tūnēta. - http://prntscr.com/j5jlmc paldies jau iepriekš.
×