Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Dr.xx

Members
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pilsēta:
  Madona
 • Braucu ar
  derbi sendu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Dr.xx

  dio nevar noregulēt.

  Labdien. Tātad, tikko uzlikta jauna 70cc grupa ar 19mm karbi, bet viņu nevar noregulēt, vai arī vienkārši nemāku. Aukstu noregulēju, iet normāli. Kā sāk silt, tā uzreiz apgriezieni kāpj debesīs. Siltu noregulēju, iet normāli, bet kad pastāv un paliek auksts, tad nevar piešķilt un atkal jāgroza skrūve, Video ir pagarš, tur paskipojat un redzēsiet kas notiek. Motors ir auksts tajā mirklī un palēnām sāk silt, līdz ar to apgriezieni kāpj. Normāli būtu ja aukstam būtu augstāki apgriezieni un siltam mazāki, bet ir pilnīgi otrādi.
 2. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Labdien. Interesē kādu sporta izplūdi jūs ieteiktu 50/70cc grupai euro3 motoram ar low mount. Skaņu vajag tādu, lai omes pēc desmitiem vakarā neskrietu pakaļ ar slotas kātu.. Līdz kaut kādi 250eiro. Un kur tādu iegādāties?
 3. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Sveiki. Interseē ko domājat par polini 21mm karbi. Pašam ir euro3 derbijs, stoks 50cc. Vēlos dabūt kaut drusciņ vairāk spēku. Neesmu nekāds karbju/motoru experts, tāpēc vēlējos zināt ko nozīmē oil injection, vakuma porti. Derbijiem tādi ir/nav?
 4. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Skaidrs, paldies.
 5. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Labdien. Derētu mainīt kārbā eļļu derbijam euro3. Ko labu varat ieteikt? Vai šī ir laba? https://www.maxiscoot.com/gear-oil-stage6-sae-75w-90-1000ml-made-in-germany-s6-0220-3.html Ar1l pietiek? Neesmu nekad to darījis, tapēc pilnīgi neko nezinu.
 6. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Labdien. Kādam mož mētājas bilde no sendas vadu diagrammas?
 7. Dr.xx

  Automātiskā eļļošana.

  Labdien! Vēlos mainīt sendai grupu uz 70cc. Pašlaik ir 49 un izmantoju automātisko eļļošanas sistēmu. Zinu, ka daudzi teiks, ka jāgriež nost, [censored] to sūdu, bet still. Ja maina grupu tad eļļošanas sistēma ir kaut kā jāregulē, vai tad viņa vienkārši nestrādā un tomēr, vai ir kāda iespēja piejūgt pie 70cc klāt?
×