Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Dr.xx

Members
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pilsēta:
  Madona
 • Braucu ar
  derbi sendu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Sveiki. Sendai problēma tāda, ka digitālajā spidometrā nerāda apgriezienus. No spidometra iznāk vien mistisks vads(pieņemu, ka tas ir iemesls, kāpēc tos apgriezienus nerāda), kur, kas un kā tālāk nav zināms. Esu izmeklējies internetā diagrammas, bet neko neatrodu par to, kur šim vadam būtu jāpievienojas. Varbūt kāds zin kur viņš ir jāpievieno un var palīdzēt?
 2. Nopirkšu derbi sendas dzesēšanas šķidruma pārplūdes tverni, sajūga trosīti un tauri. AM6, bet, ja der no citiem modeļiem, piedāvājat! Wpp - 26420536
 3. Kāpēc aizdiršas svece 2 takterim?
 4. Dr.xx

  Sit ārā cdi.

  Labdien. Problēma sekojoša - bliež ārā cdi. Kā uziek jaunu cdi, tā paiet kādu mazu brītiņu, pēc tam var atkal likt jaunu cdi. Kur problēma?
 5. Dr.xx

  dodot gāzi slāpst nost.

  Tagad ar pus gāzi ieskrienas līdz kādi 35, bet tālāk dodot ģībst nost. Kāda vaina?
 6. Dr.xx

  dodot gāzi slāpst nost.

  Nekas nemainījās.
 7. Labdien. Dodot virsū slāpst nost. Iztīrtīju karburatoru, mazliet dabuju pabraukt un uzriez atkal sākās tās pašas problēmas. Nezinu ko iesākt.
 8. Dr.xx

  Pārdod rolleri

  Pārdod Peugeot speedfight 2 labā tehniskā un vizuālā (1plastmasa defekts) stāvoklī. Dokumenti ir, bet nav pārrakstāmi. Plastmasi bijuši krāsoti. Pārdod, jo pāriet uz četriem riteņiem. Rullē uz +/- 75km/h Virsū: 50cc; Dellorto 17.5mm karbis; Polini 90° gaisinieks; Tecnigas sporta izplūde; Jauns akumulators. +Rockstar theme vizuālais. +Līdzi dod dažādas detaļas no donora rollera. (visu, kas bildē.) Atrodas Madonā. Cena 535 euro runājama. Vairāk bildes vai info wpp. - 25124114 https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgxolm.html
 9. Dr.xx

  dio nevar noregulēt.

  Jā.
 10. Dr.xx

  dio nevar noregulēt.

  Labdien. Tātad, tikko uzlikta jauna 70cc grupa ar 19mm karbi, bet viņu nevar noregulēt, vai arī vienkārši nemāku. Aukstu noregulēju, iet normāli. Kā sāk silt, tā uzreiz apgriezieni kāpj debesīs. Siltu noregulēju, iet normāli, bet kad pastāv un paliek auksts, tad nevar piešķilt un atkal jāgroza skrūve, Video ir pagarš, tur paskipojat un redzēsiet kas notiek. Motors ir auksts tajā mirklī un palēnām sāk silt, līdz ar to apgriezieni kāpj. Normāli būtu ja aukstam būtu augstāki apgriezieni un siltam mazāki, bet ir pilnīgi otrādi.
 11. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Labdien. Interesē kādu sporta izplūdi jūs ieteiktu 50/70cc grupai euro3 motoram ar low mount. Skaņu vajag tādu, lai omes pēc desmitiem vakarā neskrietu pakaļ ar slotas kātu.. Līdz kaut kādi 250eiro. Un kur tādu iegādāties?
 12. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Sveiki. Interseē ko domājat par polini 21mm karbi. Pašam ir euro3 derbijs, stoks 50cc. Vēlos dabūt kaut drusciņ vairāk spēku. Neesmu nekāds karbju/motoru experts, tāpēc vēlējos zināt ko nozīmē oil injection, vakuma porti. Derbijiem tādi ir/nav?
 13. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Skaidrs, paldies.
 14. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Labdien. Derētu mainīt kārbā eļļu derbijam euro3. Ko labu varat ieteikt? Vai šī ir laba? https://www.maxiscoot.com/gear-oil-stage6-sae-75w-90-1000ml-made-in-germany-s6-0220-3.html Ar1l pietiek? Neesmu nekad to darījis, tapēc pilnīgi neko nezinu.
 15. Dr.xx

  Jautājumu topiks

  Labdien. Kādam mož mētājas bilde no sendas vadu diagrammas?
×