Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

MrEAzy

Members
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

MrEAzy last won the day on August 22 2018

MrEAzy had the most liked content!

Recent Profile Visitors

726 profile views
 1. MrEAzy

  Yamaha Slider...

  Pašlaik arī stāv 3,6g jo ar 3g bija bet tā tagad arīir nice it zolīdi un no ručkas ratā! Jup, paldies! Paldies, drīzumā būss nokrāsoti abi disķi sataisīts made in home jauns dubļinieks kurš būss daudz simpātiskāks un tad jau redzēs!
 2. MrEAzy

  Yamaha Slider...

  Slaider brauc godam, ir ieķerts jauns priekšejo bremžu sistēmas šlangs, (Ķiršu sarkans), kā arī drīz tiks uzsutīts jauns amortizātors. Slaiderītim ir janoregulē līdz galam transmisiju, kā arī ir ieķerts vietā otrs multivātors,kurš jau no vakardienas Slaiderītim stāv virsū ar 4,5g rullišiem, protams prāsītos 3g, bet to rīt risināsim kopā ar @ApriliaDUDE.... Kā arī ir ieķerta Pega no @Bellsky.... kura rīt tiks uzstādīta. K Kā arī labi pavadīts laiks kopā ar @ApriliaDUDE
 3. MrEAzy

  Yamaha Slider...

  Paldies Daniel ņemšu verā, gnj rīt tiksim ar visu transmisiju skaidribā prasītos 3g rulīši bet tādu Rēzeknē pat nav!(((
 4. MrEAzy

  Yamaha Slider...

  3gens bija uzceelts pilnibā maxsimāli cik vien varēju, Srku iemainiju ar piemaksu no viņa puses, ir gan žēll bet neko vairs neizdarīt!(
 5. MrEAzy

  Yamaha Slider...

  Paldies, Pagaidām patāvēs šis, bet ir vēl otrs purns ar divām apaļajām acīm!
 6. Sveiķi poweristi! Tā nu lūk esu paspējis iemainīt savejo apriliju pret ko retāku Yamaha Slaider! Beidzot ir izpildijies mans sapnis un tik nu pat viņš ir manās rokās. Pašreizējais setup. Black Trophy 70cc. Stage6 HPC kloķis. Stage6 SKF C4 gultņi. Stage6 atgultnis. Yasuni R 21mm karbis. Twin Air 0 filtrs. Stage6 MKII iepludes kolektors. Malossi multivators. Malossi dzesetajšķīvis. Malossi X-kelver siksna. Stage6 MKII regulejamais sajūgs. Stage6 R/T sajūga zvans. Stailing. Viss Turn R plastmasu sets, izņemot grīdiņu,pannu,priekšu. Turn R hrometā šaurā stūre. STR8 plaukts. Turn R baltie habeļi. Stage6 Bremžu sistēmas vāciņš. Buzzeti sānu kājiņa. Stage6 4 pakāpju paaugstinatājs. Aerox stoķi ar dubļinieku. 2gen abi rati. Turpmāk tiks vesti abi disķi uz krāsotavu, varat ieteikt savas velmes toni disķiem! Tiks nopirkta vietā jauna salona grīdiņa, jo ir izlausts neliels plastmasas gabaliņš kurš visiem krīt acīs! Pagaidām tas arī ir viss!
 7. MrEAzy

  Dzirkstele pazuda

  Nopērc jaunu indukcijas spoli!
 8. MrEAzy

  Stunt Aerox by Uzixxx

  Veiksmi uzcelt augšā ,jo ir kur piedurties un zinošš rokss!
 9. MrEAzy

  Malaguti f12 by nazis_

  Zolīds malagutiks!
 10. MrEAzy

  Old runner BB by kosmoss.

  Nikns aparāts!
 11. MrEAzy

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku hyper2 LC 3gena pravodku ar visu magnētu. Pērku piaggio sporta plauktu,steidzami!!! Pārdodu. Malossi mhr team3 izputēju.-115e. wpp-25569833.
 12. MrEAzy

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu Malossi Mhr team3 izputēju, teicamā stāvoklī! Cena-120e vairāk bildes wpp-25569833.
 13. MrEAzy

  Topiks labām atsauksmēm

  Teicamas atsauksmes par @mazaisfuksis ātri un vienkārši.
 14. MrEAzy

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Meklēju/Pērku! Dellorto 17,5 karbi ar kādu 0 filtru. 70cc cili Dr EVO, Athena, Airsāl u.t.t, izskatīšu visus piedavājumus! Wpp-25569833.
×