Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Area51LV

Members
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Area51LV

 • Birthday 2001.05.30.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Saulkrasti
 • Braucu ar
  Aprillia Area51

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Area51LV

  NELEC

  Sveiki problēma sekojoša. Tātad degviela ieplūst karbiķī bet svece sausa un nelec. Kad uzlej uz nāss tad ierūcas un noslāpst. Vienu reizi pieleca pabrauc un nogurst. vakums ok ...... Kas par vainu >;"? ++ Dellorto 21mm karbis dzirkstele laba>.
 2. Area51LV

  Rīga

  Okey vismaz zinu tagad uz kuriem datumiem skatīties
 3. Area51LV

  Rīga

  Kādam nav ziņas par Rīgas meetup? Man vajadzētu zināt un laiku izbrīvēt..
 4. Area51LV

  Izpūtējii

  Eyyyo.. Vēlējos pajautāt kādu izpūtēju labāk ņemt nevaru izlemt starp: Stage6 pro replica vai Yasuni Z (Alu) Kas būtu labāks uz top performance 70cc?
 5. Tātad. Jau rudenī biju sācis meklēt kādu braucamo pirekš sevis. Biju braucis skatīt visādus bet beigās nekā. Bija doma ņemt kautko retāku, interesantāku. Pagāja ilgs laiks līdz kādu dienu ss.ā pamaniju Area 51. Daudz nedomājot vēlējos to apskatīt. Kad devos apskatīt rolleri, nezināju kas sagaida jo nebija daudz info par braucamo. Redzot rolleri pirmais iespaids bija labs (pa gabalu). Pieejot tuvāk bija redzamas problēmas, kuras pats var sataisīt. Tā nu pajautāju lai iedod izbraukt un sapratu ka rollerim kautkas pukst sirsniņā: Turbo kit high end ieplude, dellorto 21mm, top performance 70cc, Motoforce kloķene ar pildītajiem vaigiem, polini sajūgs, stage 6 karbona mājiņa, polini filtrs, stage 6 variks...vēl kkas tik piemirsu. Šāds setup ir arī tagad. Nākotnes plāni: jauns krāsojums(vel neesmu izlēmis) stage 6 pro replica. Stage 6 p1. Priekšā lūkas.
×