Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

supfdk

Members
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by supfdk

 1. supfdk

  Palīdzat

  Nozodz senčukam ādinieci un piemēri, mož derēs.
 2. supfdk

  Jautājumu topiks

  Ir gan, vienkārši ir tādi, kam ir elektroniskais. Pārsvarā visiem Roxiem ir ne'elektroniskais.
 3. supfdk

  Variks un sajūgs

  Ja tu vēlies, lai rolleris tev iet labāk no vietas ,tad liec vieglus ruļlus. Bet, ja vēlies, lai ietu nedaudz ātrāk tad smagos. Un par atsperi runājot, tā parastā Aerox atspere diezgan mīksta, šaubos ,ka kaut ko mainīs. Ieteiktu likt Mallosi atsperes.
 4. supfdk

  Jautājumu topiks

  Domāju , ka vajadzētu visam derēt , jo 50cc man liekas, ka rolleriem visu + - vienā lielumā taisa, bet nu ieteiktu vēl līdz galam pārliecināties.
 5. Tātad sveiki, ir atgadījusies problēma, tāpēc domāju, ka varbūt kāds gudrāks man varēs palīdzēt. Tātad, nu nesen iegādājos Yamaha Aerox R. Vecais īpašnieks skaisti sadirsa sakot, ka ,kad izņemšu ierobežotāju no variatora, ies 80+, nekas negāja, izņemot pat ātrums nemainījās. Nu neko domāju, ka variatora vaina, jo tas nedaudz padilis. Tad nu nopirku jaunu Mallosi Multivaru un Mallosi X Belt. Domāju būs baigās izmaiņas, bet nekā. Ātrums tāds pats, nejūt vispār atšķirību. Domāju, ka vaina sajūga atsperēs un ruļlos. Uzliku 5,1 g ruļlus, zilās mazās Mallosi un sarkano lielo. Nu izmaiņu absolūti nekādu. Nezinu ko, lai dara, jo nevēlos visu vasaru uz 60+ nobraukāt. Varbūt kāds zin, kas varētu būt vainīgs? Būtu ļoti pateicīgs, paldies jau iepriekš .
 6. supfdk

  Aerox'i

  Čalis totālākais dirsējs. Raksta tur, ka Aerox R un ko tur vēl ne, totālākās muļķības. Kā jau minēja tie visi no Lietuvas, salikti no pieciem rolleriem viens. Nesen viens pazīstams nopirka melnu Roxu no Bauskas, pa 750, ja nemaldos. Pēc nedēļas jau prasa man, kur lai jaunu dakšu dabuj, supportus, nu karoch, labāk pa gabalu no tās "iestādes"
 7. supfdk

  Problēma ar Aerox.

  Šaubos mans atvests pavasarī no Nīderlandes. Beet esmu uzlicis Multivaru un jaunu siksnu + samainījis atsperes. Domā, ka tāpat jābūt zem 70? + Man vēl ir sporta truba.
 8. supfdk

  Motorā udens sagāja

  Tad jau gnjau ar kurbuli pielektu.
 9. supfdk

  China power

  srka daudz, daudz skaistāka. šitais ne pēc kā neizskatās.
 10. supfdk

  Motorā udens sagāja

  Tur jau izklausās, ka cilinds pipec.
 11. supfdk

  Piaggio 4t ierobežojumi

  Kā tu viņu noņēmi? Ja nemaldos ,tad ir jāuzliek jauns - neierobežots.
 12. supfdk

  Vajadzīgs padoms 49cc

  Tie Bauskas Roxi visi no Lietuvas nāk. Saliek no diviem rolleriem vienu, un tad pārdod. Neieteiktu tev skatīties tos, kad pats pirku arī nemaz uz tiem neskatījos. Draugs pa 750 nopirka no turienes, jau viss jūk laukā, dakša jāmaina. Baigi labos piedāvājumus neredzu tagad ss'ā, bet nu rekur ir tāds viens, kas kaut cik sakarīgs liekas - https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgeebb.html Man bija tā, es nopirku savu, un jau nākamajās dienās parādījās, tāds, kas patika labāk, bet nu neko darīt .
 13. supfdk

  Rox neiet

  Man arī ar Roxu problēmas , tākā neesi vienīgais .
 14. supfdk

  Problēma ar Aerox.

  Es mēģināju, nekādu izmaiņu principā nav. It kā visiem Roxiem pie sāna jābūt CDI, bet manam nav. Abos sānos skatījos nekā nebija, nezinu kur vēl tas varētu būt. Man arī tāda ideja par CDI radās, jo reāli sajūta, ka rolleris pus ručkā iet.
 15. supfdk

  Piaggio 4t ierobežojumi

  Pirms variatora, noņemot siksnu, var redzēt mazu šaibiņu. Nav īpaši sarežģīti, to var Youtube atrast.
 16. supfdk

  Kādu mn izvēlēties?(pirmais rolleris)

  Ieteiktu jau Yamahu, tomēr pierādīta vērtība.
 17. supfdk

  Vajadzīgs padoms 49cc

  Pateikšu vienu. Priekškam tev tos ķīniešu mēslus. Draugam ir pirmais, viss jūk un brūk, huinja. Ņem firmas rolleri...
 18. supfdk

  Rox neiet

  To sauc par sajūga zvanu.
 19. supfdk

  Ātrums

  Sveiki, tātad par, cik pats nezinu visu 100% ir radies jautājums. Kādas detaļas būtu ieteicams pirkt, lai iegūtu pēc iespējas lielāku ātrumu? Vienkārši nevēlos, lai sanāk tā, ka iztērēju naudu un pa velti . Varbūt stulbs jautājums, bet drošs paliek drošs. Nu respektīvi, ko jūs pēc savas pieredzes ieteiktu
 20. supfdk

  Padalīsieties ar viedokli?

  Ieteiktu tev ņemt pameklēt kādu Zipu, tīri izskatīgi rolleri, iet arī labi. https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgfnxg.html maybe šito var sarunāt, nez. ieteiktu tev izskatīt visus variantus.
 21. Čaauu, par cik esmu diezgan liels iesācējs šajā jomā man radās jautājums. Kādas sajūga atsperes man vajadzētu likt, lai dabūtu rollerim pēc iespējas labāku uzrāvienu? Stock Aerox, tikai Stage 6 truba. Paldies, jau iepriekš, veči
 22. supfdk

  Scooter's

  Nu jauns, tikko no salona, pa šo summu domāju, ka nesanāks. Ķīnieti tev stipri neieteiktu pirkt. Varbūt atrodas kāds sakarīgs Zips pa šo summu, pameklē, ar laiku noteikti kaut kas uzradīsies.
 23. supfdk

  Aerox ierobežotāji.

  Variātorā.
 24. Tātad lieta tāda, ka izņēmu "it kā" ierobežotājus, bet rollera jauda nepalielinājās. Nedaudz tikai pamazinājās uzrāviens. Paldies, jau iepriekš
 25. supfdk

  Teorija

  Kad liku teoriju visi jautājumi bija tādi paši, kā internetā. Galevanais tos iemācies kārtīgi. Grāmata vairāk noderēs real life situācijās. Veiksmi!
×