Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Egonsrox

Members
 • Content count

  31
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Egonsrox

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  skūūūteri
 1. Nākamreiz skrūvē tās skrūves pretēji vienu otrai, tad nekas tāds nenotiks. Nevis pulksteņrādītāja virzienā, vai kaut kā tā.
 2. https://www.gismeteo.lv/city/weekly/4136/ - auksts
 3. nu tad nonjem kolektoru pacheko vai vaarsts ir vesels un vai kolektora nav caurums. Man ar bija loti liidziigi, kad juut ka grib lekt, bet nelec, nonjeemu vaarstu un man bija lapiņa noplīsusi.
 4. Iztīri gaisa filtru, tas varētu būt aizdambējies.
 5. tad kad tev vajadzeeja liet benju, tad es nebiju stuulbs, ja?
 6. @xero ar stāv pie vāka. Man ar stāvot pie vāka nekas viņam nenotika no vibrācijām, viņš ir tādā stāvoklī, jo manī iebrauca cits rollerists. Ar kniedēm man ir slikta pieredze, tapēc negribēju likt. @Ricss
 7. pazīstu dažus ar mk2 racingu, ar 10 mm seperātoru. Iet vel līdz šai dienai.
 8. Vieglāki ruļi, labāks uzrāviens. Tik nekoncentrējies tik uz rulljiem, ir vel daudz citas fīčas, kā uzrāvienu padarīt labāku. Veiksmi!
 9. mazs up's Tātad beidzot saņēmos aizbraukt uz csdd pēc jauna nr, jo vecais bija galīgās lupatās. Šodien arī no scooter- attacka tika pasutītas dažas, mazas detaļas (gultņi, utt.). Kā arī šodien izlēmu, ka pasūtīšu mk2 racingu. Nevis kaut kādu mallosi cillindru. Tākā viss lēnām virzas uz priekšu. Ārā tik nežēlīgi auksts. No salona plastmasām visas uzlīmes tika noplēstas, ko uzlika iepriekšējais saimnieks un salons tiks pārkrāsots melns. p.s. sorry par kartupelja kvalitati Pasūtītās detaļas:
 10. Ar jebko var paraut ratā, ja māk. Riteni.... Nebrīnies, ka tev ar stock cillindru neiet no ruchkas ratā. Ja tev karbis ir labi noregulēts, vari likt cietākas atsperes gan lielo, gan mazās un arī vieglākus variātora rulljus. Visslabākais upgreids jau būtu jaudīgāks cillindrs.
 11. Man ar no sākuma galīgi nesanāca dabūt vaļā. Beigās uzpūtu wd40, ieliku skrūvi, kas stopē bremzes, pasitu ar āmuru, tad atnāca vaļā. Veiksmi!
 12. Man tā ar pēc yamahas neizskatās.
 13. Nu replica nav slikta, bet tādam setupam, kā tev labāk vajadzētu kādu yasuni. C16 ir effektīvāks zemākos apgriezienos, C21 augstākos. Yasuni c16 un uz augšu skaitās pie racing sadaļas, replica nē. Starp c16 un c21 nejutīsi mega lieltu atšķirību. Ja finanses atļauj pērc c21, ja nē c16. Priekš tava cillindra piemērotāks būtu c16. powerbands: Yasuni C16 = 1100 Yasuni 20-21 = 11500-13000 Yasuni C30 = 13000+
 14. Uz priekšu gan jau ies, bet izsksatās pēc nodrāztas grabažas.
 15. Ko tad tik atri, jau visu kopa liksi?