Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Ik_klavs

Members
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ik_klavs last won the day on Maijs 29

Ik_klavs had the most liked content!

2 Followers

About Ik_klavs

 • Birthday 2002.12.12.

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.instagram.com/klavaguti/
 • Telefona numurs
  27057527

Profile Information

 • Pilsēta:
  ikšķile
 • Braucu ar
  Aprilia sr50 3gen

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. Ik_klavs

  Gillera runner SP ,by (Žilete)

  Closingā tavs runners baigi bēdīgi izskatījās, bet veiksmi uzcelt un pabeigt tev viņu
 2. Closingā uz fomina gatves normālā ātrumā lidoji ratā
 3. Ik_klavs

  Stunt Aerox by Uzixxx

  Smux beņķis
 4. No 16 gadiem, tev tehniskajā pasē var ierakstīt ailītē TURĒTĀJS, ka tas esi tu, īpašnieki ir vecāki.
 5. Aizbrauc dzīvē satiec viņu. Pasties vai SS.lv nav sludinājums vēl palicis
 6. Nesapratu tavu problēmu. Ko tieši tu pazaudēji? Un uz kā vārdā ir reģistrēts rollers?
 7. Ik_klavs

  BILDES/VIDEO SP SUMMERSTART 18

  Jau noskatījos vidaku, laik And subskraib no manis. P.s. baigi rēcīgs vidaks sanācis, labs.
 8. Ik_klavs

  Aerox'i

  Nebrauc uz to bausku,tikko divi čaļi nopirka, vienam kloķenes gultņi un kloķene pa dirsu*u, un otram vispār nejiet. Visi tie aerox'i nāk no Lietuvas pa 400€ principā, kaimiņam tāds pats bizness. Neiesaku pirkt. Biju pats aizbraucis skatīties, vecim attieksme nekāda, pīpē, un sprauž batonus ausīs, ka iet ahuje*a. Bet nekas tu negāja, visi ar defektiem. Neiesaku ņemt. Tie aerox nebija reģistrēti Latvijā, un viņš gribēja bez nekādiem papīriem pardot... Mazums moš vēl zagts.
 9. Ik_klavs

  Problēma ar Aerox.

  Nav ierobežots cdi, pilnīgs stock aerox, ar stock trubu, ies ap 65, ātrāk nebūs. Nesen no leišiem braucu ar vienu stock, sarkans ar baltu aeroxR, vai tik nav tas pats tavs, bez ierobežotājiem, viņš gāja 65 km/h. Neviens vien rox ir braukts, pēdējo reizi uz pilnīga stocka uzmetām sporta trubu, un bik paregulējām, 65 km/h ar stock trubu bija, ar sporta trubu izspiedām 85km/h. Tāda ir mana pieredze ar rīsiem, bet novelu veiksmi tev visu sačinit.
 10. Ik_klavs

  China power

  Gaumes lieta
 11. Ik_klavs

  China power

  Protams swapot jau var, bet pašreizējais setups iet godam, un srku pirku pats un Baotian arī, un no vecāku maka nav ne centa.
 12. Ik_klavs

  China power

  Paldies, Niklāv
 13. Ik_klavs

  China power

  Ar pirmo reģistrāciju un apdrošināšanu, bija ap 320.
 14. Ik_klavs

  Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

  šitie zipi baigi cepī, uzcel pa zolido.
 15. Sveiki forumisti! Kādu laiciņu manā īpašumā nonāca Aprilia sr50 3gen, 2008 gada. Pabraukāju kādu laiciņu, sāka nākt ārā defekti un pilns ar laukiem bija un patēriņš arī bija neslikts un beigu beigās pārsvarā klemmi, ieplūdes kolektora lapiņas ielidoja katlā un elektronika sāka gļukot un beigās atklājās ka dokumenti zagti no cita rollera, un tad jau mūsu zaļajiem draugiem parādījās interesē par manu srku. Ilgi nedomādams dabūju pardeveju rokas, un ar milzīgu čakaru dabūju veiksmīgi naudu atpakaļ. Tad sapratu ka tomēr vajag ar kaut ko pa vasaru pārvietoties, jo darbs ir katru dienu un noderētu kaut kas lēts un ekonomisks, bet ne mazāk ātrs par srku, jo sekas brīvi uz 80 km/h gāja. Tā nu pasedeju SS.lv un nekas labs nebija, bet tad zvana čalis no salona un piedāvā čainu. Es tur šaubijos, domāju ka nē, ne...tā nu nākamajā dienā aizbraucu apskatītos, izbrauciens, saprotu iet pieklājīgi, un nav ko domāt jāņem ciet. Tā nu tiku pie 2018 gada Baotian Eagle ar 3 km nobraukumu par sviestmaizi. Sākumā braukāja ar stock, bet tad sapratu ka prasās mazliet lielāku Max spred, jo Rāviens jau tāpat bija labs, un startā līdz 35km/h, ķūnētu runner 2017 gada ņēmu ārā kā mazo bērnu, bet tad es ieliku 70cc airsal. Iebraukāju, divās dienās 500km un iet zvērā. Var jau protams visi heiteri nākt, bet nav ko dirst**s, ka čaina ir sūds. Man viņa ir svaiga kā no salona un iet ideāli, viss strādā, nav nevienas skrambiņas, un tripots arī ir Ikšķile-Ulbroka-Rīga-salaspils-saulesdārzs-tīnūži-ogre-ciemupe-Elkšņi-Ikšķile. Runājot par patēriņu, tad stokam tie bija 2 litri un ar airsal tie ir 2.5 litri.
×