Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Ik_klavs

Members
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Ik_klavs last won the day on October 11

Ik_klavs had the most liked content!

3 Followers

About Ik_klavs

 • Birthday 12/12/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  ikšķile
 • Braucu ar
  Piaggio zip sp1

Contact Methods

 • Telefona numurs
  27057527

Recent Profile Visitors

1,674 profile views
 1. Ik_klavs

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Veiksmi īstenot plānus, par detaļām zini, ja ko vajag tad hit me up
 2. Ik_klavs

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Liec 2gen tosola bačoku.
 3. Ik_klavs

  Pērk/Pārdod Piaggio

  •Old zip purns 10€ •2x Old zip amīši kopā 5€ •Old zip speedo līdz 90km/h 20 •nrg amis 5€ •3gen tosola bačoks 5€ •jaunas gāzes trosītes 5€ •jauni zip bremžu loki 7€ •jauna bremžu trose piggio 15€ Ir vel daudzas citas detaļas, eļļas visu veidu motul, mobil par lētām cenām. Visu wpp- 27057527
 4. Ik_klavs

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pieejamas jaunas detaļas. Ruļļi, siksnas, variatori, sajūgi, svečvadi, svečpīpes, sveces, hēbeļi, troses, sūkņi, šļaukas, remkomplekti, mājiņas stock, stock kolektori, bremžu diski, bremžu kluči, bremžu loki, adatgultņi, gultņu komplekti, filtru elementi, filtru kastes, sporta filtri, lampu stikiņi, eļļas utt. Rakstīt whatsapp- 27057527, par konkrētu motorolleri un detaļu, atsūtīšu bildes un piedāvājumus.
 5. Ik_klavs

  Old zip By D

  Sen jau pie cita saimnieka un detaļās iztirgots.
 6. Ik_klavs

  Zip Fast rider 96' by kreekers

  Lai amis labi kalpo
 7. Ik_klavs

  Zip 98’

  Tātad, neliels uzlabojums zipam, tākā orģinālās lampas man nav, un to atrast bij neiespējami, tika atmetas cerības par gaismām un tika nopirkta karbona lampa, par ko velreiz liels paldies @#Kaza , kas ieliekas lampas vietā un aizstaisa caurumu. Bet drīz pēc tam tika iegādāta arī Nrg mc2/mc3 lampa pilnā komplektā, par ko paldies @Kristers Ūdris, lampa tika veiksmīgi sapārota ar sp1 lamps plastmasiņu, visi vadi ar orģinālo štekeri sasprausti pie provotkas, un lampas slēdzas ar pogām uz stūres, kā jau normāli zipam. Plānā uz ziemu, ir provotkai pāriet pāri, un aizdomīgās vietas pārlodēt un no liekajiem vadiem atbrīvoties. Kā arī ir pabūts ogres, meetā un clousingā, paldies liels organizatoriem @Ghazikpasākumi bija ideāli un balvas arī. Tuning klasē iegūta 3. vieta, kas galīgi nav slikti priekš drkas, jo tikai nedaudz iepaliku bigbore trigenam. Tad jau stay tuned un līdz nākamajam update.
 8. Pērku nrg mc1, mc2, mc3 lampu. wpp-27057527
 9. Ik_klavs

  Piaggio Old Zip 98'

  Bildē izskatas, ka bik pa daudz nogriezi, vajadzēja to daļu atstāt kur tās divas skrūves, lai lampa labāk turās, btw tiekas rīt
 10. Ik_klavs

  Piaggio Old Zip 98'

  Lai jasmīns labi kalpo.
 11. Ik_klavs

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku sp1, fast rider, mc1, mc2 lampu. pm-27057527
 12. Ik_klavs

  Zip 98’

  Paldies
 13. Ik_klavs

  Zip 98’

  Uzreiz pēc motora salikšanas, tika arī meklēts ņiprāks izpūtējs, jo vienmēr taču var iet labāk. Tā nu, tika atrasts ideāls Yasuni c16, pie reizes jauna blīve starp flanci un cilindru, lai motors nav nopuņķojies melns. Uzreiz varu pateikt ka iet krietni labāk nekā ar veco izpūtēju, bet vel transmisijā prasās vel līdz ideālam šo to samainīt. Ieliekšu bildi lai nav tukšs posts, bet ja ne tagad tad ziemā, notīrīšu un nolakošu izpūtēju.
 14. Ik_klavs

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Ideāls YasuniR- 110€ iespējama maiņa pret c16 ar manu piemaksu. Bildes whatsapp- 27057527
 15. Ik_klavs

  Zip 98’

  Nedaudz lielāks update. caur scooter_retail tika uzsūtīts mallosi RHQ, kas ir atnācis pirms pāris dienām jau. Tad nu lai šo liktu iekšā karteros, tika iepirkti SKF polimēra gultņi un saļņiki, Polini adatgultnis, kā arī jauni gredzeni priekš Drkas, un veiksmīgā ceļā caur @Kristers Ūdris dabūtas jauns blīvju komplekts katlam . Priekš šī visa arī no saviem galiem iepirkta jauna svece NGK racing, ūdenssūkņa remkomplekts RMS, filtra Eļļa un motoram eļļa Motul800. Tākā ar amortizatoriem un bremzēm jau iepriekšējos update esmu rakstījis, un tur viss ir sapirkts jauns un savests kārtībā, Ferodo bremžu loki, Rms aizmugurējā trose, un priekšējie Kluči, tad tomēr ideāli viss nebija, jo priekšā bija Stage6(sh*t) sliks kurš bija jau sen jāizmet miskastē, bet es aiz slinkuma tam devu otro dzīvību un nenomainot uz normālu riepu, un aizmugurē bija mitas slicks kurš pēc kūpināšanas tik iznīcināts, un es atkal noslinkoju uzbortēt normālu riepu un uzmetu rezerves disku ar riepu kas ir kā emergency gadījumiem. Tad nu lūdzu tagad galîgi jaunas, priekšā Metzeler un aizmugurē Maxxis. Bet atgriežoties pie motora, tad tika izcelts motors, nomazgāts, un tika likts kopā, kārtigi viss attaukots, satīrīts. Žēl, ka nav bildes jo telefons izlādējās un negribējās iet no garāžas prom, ielikšu beigu kopskatu. Tālākie plāni uz ziemu pabeigt virsbūvi, sakrāsot, onearm uz smilšu strūklu, diskus uz pulvekrāsošanu.
×