Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Jankaa

Members
 • Content count

  341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Jankaa last won the day on March 2

Jankaa had the most liked content!

5 Followers

About Jankaa

 • Birthday 06/04/2005

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jūrmala
 • Intereses:
  Moto tehnika
 • Braucu ar
  Gilera Runner 01

Recent Profile Visitors

1,940 profile views
 1. Jankaa

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Labdien pārdodu: Labojamu malossi sport katlu uz piaggio 10€ Nrg power rāmi bez doķiem un sledzenes 10€ Nrg Power bagūzi ar beņķi 15€ Salona bākas plastmasa nrg power 5€ Stock piaggio izputejs 5€ Hyper 2 torks ar abiem skivjiem un viletiem celiņiem, un jaunu r/t atsperi oranžo medium 20€ Atrodos Jūrmalā, varu arī sadarboties caur omnivas pakalpojumiem Zvanat, rakstat 24407066
 2. Jankaa

  PIRMS UN PĒC

  Pirms: Pēc:
 3. Jankaa

  Gilera runner 2001

  Labdien dāmas un kungi! Tiešām sen nekas šeit nav likts, pa šo laiku ir izdarīts: Nobraukti jau kādi 130km Saprasts ka rolleris iet 90, gāja vēl bet atmetu Ar tēva palīdzību nokrāsotas plastmasas priekšējās, nav izcili, bet labāk nekā ar sačokurojušos krāsu no ķīmiskās reakcijas! Šodien nokrāsots vario vāks! Rolleris iet tiešām labi, nesūdzos necik! Izveidoju nelielu story time: Vario vāks: Paldies ka izlasiji, šad tad te kautko ielikšu, kautkādus mazos darbiņus! Veselību jums šajā vīrusa periodā, un skrūvējam rollerus, vasara nav aiz kalniem!
 4. Jankaa

  Gilera runner 2001

  Čau, nāku gan ar sliktām ziņām, gan ar labām! Sākšu ar sliktajām: Tātad šodien no haltūras ar čomu divatā braucām ar manu rolleri, bija guļošais, domāju apbraukt, izdevās apbraukt, bet tur malā bija lapas, izskatijās ka viss čotka, bet zem lapām bija dubļi, tad uz +-60km/h sanesa rolleri un nokritām, es izrubijos pret asfaltu, visa rokas, kājas uzrautas, un asinīs! Kreisās rokas pirksti 2 uzpampuši, potīte uzpampusi, delma rokai nereāli uzpampusi, žoklis sāpēja, un dabūju arī smadzeņu satracinājumu! Tad kad pamodos draugs no stresa arī neko nesaprata, un pirmais ko redzēju viņš mēğina izslēgt rolleri, bet tas pats noslāpa! Tad es piecēlos kājās, un noliku rolleri stāvus un paskatijos uz plastikām, un izgāzu visus lamu vārdus kurus zināju, labi ka bijām nomaļā vietā, hehe! Nu neko ar sāpošu galvu un pārējām vietām minu 6km uz mājām! Tagad labās ziņas: Parcik tas notika šodien, atbraucu mājās ap 14:00, par cik esmu perfekcionists, nevarēju paskatīties uz to visu, nu ok [censored]uj uzreiz ķēros, pa 10min izjaucu visu kreiso sānu, noslīpēju un pārkrāsoju, tad šodien ap 20:30 visu saliku kopā, un viss bija kā bijis, nevar pat pateikt ka kautkas bija noticis, hehe, esmu priecīgs ka tikai nošļūca uz asfalta, nesapisa nekādas stirpinājuma vietas, un vēl tas mazākais ka stūri izsita no vietas, braucu mājās ar šķību stūri, bet to ārī iztaisnoju! Šeit video ar skādi mopim Nav bilde ar gala rezultātu, bet rīt safočēšu! Līdz vēlākam!
 5. Jankaa

  Gudrais aerox

  Opā, prieks redzēt tavu topiku atpakaļ! Necel neko dārgu, bet gan ko tādu ar kuru ir prieks izgāzēt dažas reizes mēnesī lai atcerētos to sajūtu, kāda bija kad nodarbojies ar šo visu! Būšu ļoti priecīgs redzot atdzimstot topiku, un piesekošu jaunumiem! Vienvārd sakot veiksmi ar to ko esi ieplānojis paveikt gan žurkai gan roxam!
 6. Jankaa

  Patīk,nepatīk (spēle)

  50/50, jo pats esmu jaunā paaudzē sācis braukt! Ratā vai stoppie?
 7. Jankaa

  Gilera runner 2001

  Čau kas seko līdzi! Tātad pēc rollera pielaišanas bija problēmas ar to ka slāpa nost dodot ručkā! Salaboju to nomainot sveci, un tagad rolleris iet ideāli, dīze trāpīta īstā! Viss priekš šīs sezonas izdarīts, tagad tik jāiebraukā cilis, un svjo! Iet tiešām neslikti, tik necenšos viņu mocīt, jo cilindrs svaigs, bet rāviens ir patīkams, vienvārd sakot viss ir kā vēlējos! Vēlāk iespējams iemetīšu video kā iet viņš! Pagaidām viss, peace out!
 8. Jankaa

  Aprilia SR50R 2018

  Vienkārši izcili Veiksmi tālākajos darbos, sekoju jau līdzi tev no paša topika sākumiem!
 9. Jankaa

  Eļļas daudzums priekš 70cc.

  Lej 25ml eļļu uz 1l benzīnu!
 10. Jankaa

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu: Piaggio Torque driveri, ar vīlētiem celiņiem Hy-per 2, un komplektā ar jaunu S6 R/T medium oranžo atsperi 15€ Ja pērkat rīt vai šodien omniva ietilpst cenā! 24407066
 11. Jankaa

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu S6 R/T oranžo jaunu lielo sajūga atsperi uz piaggio 7€ 24407066
 12. Jankaa

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu 21 karbi BE ar manualo čoku un dīžu kompl. 25€ 24407066
 13. Jankaa

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pārdodu 21 karbi BE ar manualo čoku un dīžu kompl. 25€ 24407066
 14. Jankaa

  Gilera runner 2001

  Atvainojos par video kvalitāti visiem, knaği sala garāžā! Zinu pat kur sūc gaisu, tā kā tas tiks novērst tuvākajās dienās! Regulēšu kkad būs siltāks, dīžu komplekts jau sapirkts!
 15. Jankaa

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pērku šādu komplektiņu 24407066
×