Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Jankaa

Members
 • Content count

  463
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Jankaa last won the day on April 22 2021

Jankaa had the most liked content!

About Jankaa

 • Birthday 06/04/2005

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jūrmala
 • Intereses:
  Moto tehnika
 • Braucu ar
  Piaggio Nrg Mc¹

Recent Profile Visitors

3,900 profile views
 1. Jankaa

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu: Leovince ZX 30€ Dellorto 17.5 PHVA karbis ar čoku ideāls 20€ Mazā Pia filtra kaste 10€ Stock kolektors ideāls 10€ Piaggio stock oriģinālais 50cc cilindra komplekts ļoti labā stāvoklī 40€ 24407066
 2. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Čau visiem, nekas jauns nav īsiti noticis, neskaitot to ka salaboju, tosola pilēšanu gar galvu, un jauna filtra iegādi! Bet šeit atstāšu video kā nrg iet: https://youtu.be/SvhSib9gI8Y Manuprāt NRG iet diezgan zolīdi, priekš sava setup! Tas pagaidam viss, atā!
 3. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Čau visiem! Maziņš bet diezgan foršs update, šodien pa 20€ nopirku ideālā stāvoklī mc¹ spoilerīti! Tā viņi nāk daudz dārgak, un ir ļoti reti! Rīt tiks pārkrāsots rollera krāsa! Tas pagaidām viss!
 4. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Pilnibā piekritu tevis teiktajam! Paldies par veiksmes novelēšanu!
 5. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Paldies, šim es piekrītu, nav man ne tāda aizdedze, transmisija, izputējs! Uzfilmēšu video kā tagad iet kad sanāks! Viennozīmīgi, tas ko varu pateikt, mopēdu taisiju priekš sevis, nevis lai mērītos ar krāniņiem, kam labāk iet! Man tak dziļi pie dirsas ka kādam iet labāk, es netiecos pēc tā lai man ietu krutāk kā kādam citam! Tas kā viņs iet, tas mani apmierina.
 6. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Tajā video pirmo reizi izbraucu ar viņu, nedevu ručkā tik daudz, uzfilmēšu kādu citu video! Labi, ko es te iešu strīdēties ar tevi! Zinu jā, ka neiet tik ahujena kā citiem varbūt, bet man pilnīgi [censored]uj! Jo priekš manis viņš iet labi, un es esmu apmierināts ar to kā man ir, ratā forši iet, iespiest arī var, man neko vairak nevajag!
 7. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Kā tu zini kā man iet un kā man neiet?
 8. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Čau visiem! Atkal nakts vidū izdomāju mest slinkumu pie malas, un ielikt jaunumus par Nrg. Sākšu ar senākajām ziņām, Nrg tika pārkrāsots ar melnu pērli, un fleikiem, notonēti stikliņi! Bildes būs zemāk! Visu laiku biju gaidijis ziņu no omnivas, jo bija sanācis ka detaļām bija jātnak tajā periodā, kad omnivai bija šausmīgi liela pārslodze. Pat biju gaidijis pie omnivas lai kurjeram prasītu vai pie viņa nav tā kaste! Biju galīgi atmetis cerības ka atnāks detaļas, bet tad 21:00 atnāk sms no omnivas, es pārmīzies no laimes lecu mašīnā un braucu pakaļ. Tad nu atbraucot mājās izpakoju visu: Tad ilgi negaidot uzreiz izskaloju gūltņus, un liku tos ar kloķi saldētavā, kamēr pārējo sāku likt. Visa kopā likšana noritēja superīgi, sāku visu darīt 23:00, un tad 4:30 motors bija jau rāmī, un viss bija gatavs! Nācās vien gaidīt nākamo dienu, kamēr hermis izžuva, un nākamajā dienā pieleca ar 2 sitieniem pa kurbuli. Bilžu nav daudz no šī procesa, jo galīgi nedomāju par fočēšanu, tā teikt izbaudiju mirkli :D! Šādi Nrg izskatās tagad: Ar regulāciju bija zero problēmas, jo dīze bija ideāla, kas man stāveja uz Streetrace, jebšu #91 dīze! Tagadējais part list Nrg: Piaggio Nrg Mc¹: Stage6 MK2 Sportpro Polini adatgūltnis Doppler Endurence kloķis Atvieglinātais magnēts Yasuni C21 izpūtējs Stage6 taisnais kolektors Dellorto 21 karbis Athena filtrs Malossi lapiņas Malossi zilā atspere Polini zilās mazās Stage6 Steelcage gūltņi Polini 3G sajūgs Malossi multivar variks Br9eix svece Malossi ruļļi Naraku CNC zvans Polini ūdenspumpis Stage6 siksna Vizuāli: Renthal stūre Str8 plaukts Progrip ručkas Str8 paaugstinājums Koso Mini 3 dačiks Turn amīts Tad cilindrs tika iebraukāts, un sāku jau palēnām raut ratā, un nemelošu, tik ļoti patīkami! Pirmās reizītes bija bailīgāk dēļ jaudasz bet tad jau piešāvos un sanāca +- uz 80km/h paraut labu gabalu ratā Startā Nrg nevar noturēt pie zemes vispār, sanāca uzskrieties ar kkadu jauno Mazdu, un Mazdas šoferis kārtīgi iesūkāja! Bedres transmisijā vispār nav! Esmu šokā par benzīna patēriņu, nobraucu diezgan agresīvā stilā raujot ratā, un pažmiedzot gāzi kādus 50km un 3L tikai norija! Tas pagaidām viss, ja būs kāds kas uzfilmēs, tad ielikšu video! Paldies ka izlasiji, novērtēju!
 9. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Protams Igorčik!
 10. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Hey visiem! Atrādīšu ko šodien iegādājos Rīgā scooteros. Tika nopirkts: Malossi lapiņu loksne Malossi multivar Naraku CNC zvans Iemesls kapēc nepaņēmu s6 zvanu, jo nebija uz vietas, un tie naraku zvani nav nemaz tik slikti, pašam ir bijis! Baltā malossi atspere netiks likta, tas tā lai mierīga sirds! Tas pagaidām viss, tiekās nākamajā mega update!
 11. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Paldies, tas priecē ka ieinteresēja!
 12. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Paldies par labajiem vārdiem! Pareizi tu saki, viss kārtīgi un pa smuko, cenšos visu ko vien varu uztaisīt max clean, lai pašam patīkami. Kā jau minēju, cerams ka līdz aprīļa beigām tiks pasūtīta selletra. Rīt pie reizes kad braukšu uz Scooters, iebraukšu nopirkt jaunus uzgriežņus, skrūves, bukses jaunas, lai viss ir maksimāli smuki! Veiksmi tev arī ar zipiņu!
 13. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Tas gan, bet nu iemesls kautkam jaudīgākam! Labi, sveiki visiem, ielikšu jaunumus! Rīt braucu uz Rīgu pēc Stage6 zvana jauna, lapiņām, un iespējams R/T variātora! Paralēli visam esmu satīrijis pilnībā visu kas ies jaunajā setup, esmu karterus kartīgi nosmilšojis, viss ir tīrs, katru eļļaino detaļu arī notiriju, aizdedzi iztīriju, magnētu! Katru vītni iztīriju ar vītņgriezi! P.s. mazajā pusītē tur kur netīrs, vienkārši smiltis beidzās! Bet to satirišu, un tā ir vienīgā vieta netīra Kas palika. Filtru, karbi iztīriju, mājiņu, kolektoru Detaļas rīt tiks izsūtītas uz Latviju, kas ir mega forši! Un ja viss sanāks tad līdz aprīļa beigām sūtīsies selletra! Pagaidām viss, veiksmi jums visiem! Atā!
 14. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Nedodu visiem! Konrēti šim cilvēkam uzticos, bet nu sanāca kā sanāca! Sneak peak, šodien pasūtiju visu caur retail!
 15. Jankaa

  Piaggio Nrg Mc1

  Čau visiem! Sen nēsmu bijis šeit, beidzot esmu saņēmies uzrakstīt kas jauns ir noticis saistībā ar manu Nrg! Tātad, sakot godīgi ir notikušas vairāk sliktās lietas nekā labās. Sāksim ar to ka pirms nedēļas devos pabraukāt ar meiteni divītī uz Nrg. Pēc jau nobrauktiem 10km sāku just ka atlaižot gāzi rolleris pats stājas, nosākuma ignorēju to jo nebija tik traki. Taču ieskatoties dačikā motora temp. uzkāpa un uzreiz pieturā nostājos, skatos Nrg kūp. Zvanu @Rencukins lai lido ar ūdeni pie manis. lai varu nodzēst. Noticis bija tas, ka parcik man ir jaunā tipa 3gen aizm. disks, man ir integrētā starplika, un bremžu diska skrūves iet uz aizmuguri. Un 2 no skrūvēm bija atnākušas vaļā un burtiski ēda manus karterus, tādēļ nevarēja pastumt to rolleri. Šis bija iemesls kapēc uzkāpa temperatūra, jo motoram bija grūti griezt dēļ tā ka skrūves ēda karterus! Tad aizveda manu Nrg līdz Renāra garāžai, un tur es pa 1h noņēmu disku, savilku skrūves, satīriju visu! Otrā lieta bija tāda ka dēļ iepriekšējās skādes saļņikam un gūltnim bija gals, tāpēc rolleris visu laiku čurāja eļļu, beidzot sagaidju gūltņus un visu stelēju kopā! Trešā un viss bēdīgākā skāde ir tā ka Nrg nokļinija! Tātad backstory, es nebiju pie stūres. Viss sākās ar to ka ar čomu ripojām uz Staķiku 2:00 naktī, tur bija 2km ceļš, un čoms vēl iebraukā cili, bet parcik bija fully tukš ceļš es izdomāju iespiest! Riktīgi spiežu pa to ceļu, pačekoju aizmuguras, kur čoms, un skatos, azimuguras čomu apdzen eņģeļacis, un es jau jutu, let the race begin. Es neatlaidu līdz staķikam, būmers riktīgi tuvojās. Staķika stāvlaukumā uzcēlu ratu, e92 335i piedriftoja klāt, izkāpa māsas vīrs, nu neko, sagaidiju čomu, un man paprasija izbraukt. Iedevu māsas vīram, un rolleris itkā jau bija darba temperatūrā, bet vīņš pilnā stiepa un rāva ratā, ko nebija darijis jau 4 gadus, bet skill viņām nebija pazudis :D, viņš agrāk stuntoja! Neko, nostājās, turpinam pļāpāt, viņam iepatikās, viņš brauc otro reizi, turpceļā uzrauj gaisā ratu, un atpakaļceļā kad apgriežas rolleris uztaisa buuuuuuuu. Resume: Nu labi, nekas, uzreiz kā nokāvā viņš man to dranduļetu, uzreiz iedeva 50Euro! Protams pa starpai šim visam bija jautri paraut ratā: Parcik gribējās lielāku jaudu, un tagad bija tam reāls iemesls, tātad caur retail nedēlās beigas sūtīsies: Stage6 MK2 Sportpro LC PiaggioDoppler endurence PiaggioStage6 crankshaft bearings + OIL SEALS C4 STEEL CAGE PIAGGIOMalossi roller weights "HAT" 19x15.5-4gPOLINI CLUTCH SPRINGS FOR ORIGINAL CLUTCH (YELLOW=HARD), PIAGGIO / VESPAMalossi zilā lielā sajūga atspere 106% piaggioPolini small end Bearing 12x17x15Polini water pump kit racing piaggioPolini clutch 3g piaggio Šodien celšu karterus ārā, šķelšu uz pusēm, visu kārtīgi satīrīšu, visas vītnes atjaunošu! Tas arī pagaidām viss! Nakamais update būs kad atnāks visi parts! Veiksmi jums, atā!
×