Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Valdis Linde

Members
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Valdis Linde last won the day on Marts 1 2013

Valdis Linde had the most liked content!

Recent Profile Visitors

617 profile views
 1. Valdis Linde

  Pērk/Pārdod plastmasas, lampas, stūres utt.

  Nopirkšu motorollera priekšējo lampu labā vai teicamā stāvoklī. Nepieciešams iebūvēt šādam moto: aprilia pegaso 650. Vēlams ap Cēsīm, bet varu aizbraukt pakaļ arī tālāk.
 2. Valdis Linde

  Pērk/Pārdod plastmasas, lampas, stūres utt.

  pārdodu str8 sporta stūri kopā ar garo plauktu. kādreiz bija uz sr 2gen mina dakšas. melna matēta. pārkrāsota. stāvoklis labs. tikai abi kopā. ja vienkārši brauc pakaļ- 30 EUR, ja vēlies diskutēt un kautko apspriest- 40EUR. rīga/ ķengarags vai cēsis/priekuļi.
 3. Valdis Linde

  Pērk/Pārdod plastmasas, lampas, stūres utt.

  pārdodu str8 sporta stūri kopā ar garo plauktu. kādreiz bija uz sr 2gen mina dakšas. melna matēta. pārkrāsota. stāvoklis labs. tikai abi kopā. ja vienkārši brauc pakaļ- 30 EUR, ja vēlies diskutēt un kautko apspriest- 40EUR. rīga/ ķengarags vai cēsis/priekuļi.
 4. Valdis Linde

  Pērk/Pārdod plastmasas, lampas, stūres utt.

  pārdodu str8 sporta stūri ar garo plauktu. kādreiz bija uz sr 2gen mina dakšas. melna matēta. pārkrāsota. stāvoklis labs. tikai abi kopā. ja vienkārši brauc pakaļ- 30 EUR, ja vēlies diskutēt un kautko apspriest- 40EUR. rīga/ ķengarags vai cēsis/priekuļi.
 5. Pārdodu uz SR50 mina: *dakšu (vajag jaunus saļņikus) - 12ls (ar jauniem saļņikiem un eļļu dārgāk) *melnu matētu tnt sporta stūri kopā ar melnu matētu str8 plauktu, bez defektiem - 25ls cenas runājamas- bildes un pārējo caur PM!
 6. Valdis Linde

  Pērk/Pārdod Honda

  Pārdodu Honda Dio horizontal motoru no ejoša rollera pa detaļām vai visu kopā (30ls) Trūkst sajūgs, izspiedējšķīvji un kurbuļa zobrati.
 7. Pārdodu uz SR50 mina: *dakšu (vajag jaunus saļņikus) - 15ls (ar jauniem saļņikiem un eļļu dārgāk) *melnu matētu tnt sporta stūri kopā ar plauktu, bez defektiem - 25ls cenas runājamas- bildes un pārējo caur PM!
 8. Valdis Linde

  Pērk/Pārdod Honda

  Pārdodu Honda Dio horizontal motoru pa detaļām vai visu kopā (30ls) Trūkst sajūgs, izspiedējšķīvji un kurbuļa zobrati.
 9. Pārdodu uz SR50 mina: *dakšu (vajag jaunus saļņikus) - 20ls (ar jauniem saļņikiem un eļļu dārgāk) *tnt sporta stūri ar plauktu - 25ls cenas runājamas- bildes un pārējo caur PM!
 10. Valdis Linde

  Spams

  paldies!
 11. Valdis Linde

  Spams

  ja kādam nav grūti- kāds ir darba laiks scooters.lv veikalam?
 12. Valdis Linde

  Pērk/Pārdod China

  pērku CDI un indukcijas spoli no mina, mina copy vai jebkāda 2T rollera. par cilvēcīgām cenām.
 13. čau visiem rolleristiem! nezinu vai forumā ir jau, bet šeit ielikšu īsu pamācību evila taisīšanai- lai NESANĀK šitā->>> konkrētais piemērs uz vecā nrg! vajadzīgs- *plastmasas donors *lodāmurs *smilšpapīri- P150-P400 *plastmasas špaktele (pelēkā) *mazliet pacietība un dažas stundas laika *lai ašāk-fleksis un orbitālā slīpmašīna 1)ar smilšpapīru P150 nokasam lieko krāsu lodējuma, špaktelējuma vietās, lai ar laiku viss nenolūp un neplaisā. 2)ar parastiem kartona gabaliem paeksperimentē aptuveno formu, tīri aplūko kā labāk izskatās. 3)tad meklējam plastmasu, no kura ar fleksi tā arī ņemam un griežam ārā to, ko lodēsim klāt. šitā! SVARĪGI>lai lodējuma vieta stingri turētos kopā nepieciešami līdzīga vai vienāda sastāva plastmasi!!! 4)iesaku negriezt plakanu plastmasu, bet jau uzreiz domāt par to, kā lampām veidot dziļumu, veidot tās 3dimensionālas. plakans nekad neizskatīsies tik labi kā apjomīgs! 5)pēctam noņemam plastmasa gabaliem krāsu, ja tāda ir un iegūto formu piegriežam precīzāk. un nepārtraukti piemēram, lai nepiegrieztu par daudz. labāk lēnām un prātīgi, nekā aši sačakarēt. 6)tad, kad visu esam piegriezuši un zinam, ka ir tas, ko vēlamies, tad tik lodējam klāt. ar elektrisko lodāmuru un ar dziļiem spiedieniem- lai materiāli stingri sakūst kopā. nebaidies-te vēl nekam nav jābūt smukam! 7)un tagad sākas pats foršākais- ņemam špakteli un špaktelējam. neceram, ka pietiks ar vienu kārtu! te kopā bija 5 kārtas. starp špakteles kārtām obligāti ar P180-P240 noslīpejam lieko un attaukojam virsmu! tā veidojam formu līdz šķiet oki doki. nebaidies aizšpaktelēties tālu no pašām acīm- tā veidosies elegantāka un neuzkrītošāka pāreja. Manuprāt, svarīgi, lai gaisa temperatūra špaktelējot būtu virs 15oC. pirms gruntēšanas uzslīpē visu ar P400- lai nebūtu švīku un citu kasjaku. šādi tas izskatas pēc 4 špakteles kārtām. 8)pēctam visu plastmasu gruntē un krāso un gaidi savu sexy evilu! kautkā tā!
 14. Valdis Linde

  KLOĶENES GULTŅU PABIRŠANA

  ja liec uz ilgāku laiku kopā, nenožēlo latiņus un ieliec arī jaunus gultņus. priekšdienām problēmas atkritīs. pašam ir bijuši stulbi gadījumi, kad tā vai tā sākas graboņa un aši vien tie gultņi jāsamaina..un tad atkal jaukšanās..nav tā vērts.
 15. Valdis Linde

  aizdedze

  domāju, ka jautājums nav tik daudz par katkāda veida nodegšanu, kā par to, vai uz šāda setupa pietiek ar stock aizdedzi. ja rolleri lieto ielai, manuprāt, nav jēga no seletras vai citām sporta aizdedzēm.
×