Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Maarcis

Members
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Maarcis

 • Birthday 2001.01.10.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Cēsis
 • Braucu ar
  Old runner

Recent Profile Visitors

250 profile views
 1. Motors

  UP, tagad meklēju tikai dubļinieku
 2. Ļoti labas atsauksmes par @Silinsh ,burtiski pēc 20 minūtēm no viņa piedāvājuma paka jau bija izsūtīta
 3. Vardītes ir pie bremžu roktura, tāda tākā skrūve ar piespiežamu galu un diviem kontaktiem(kad piespiež bremzes no tām vardītēm aiziet signāls uz stopuguņiem) Nezinu, vai stalkeriem ir tas pats, bet manam runneram negāja gan stopuguņi, gan pagriezieni, gan elektriskais starteris dēļ tā, ka nebija pievienots eļļas pludiņš. Viņam tāda ipatnēja pravotka, ka caur to pludiņu tā ķēde noslēdzas un bez viņa neiet. Iesaku paskatīties, varbūt tev tas pats, kas man bij.
 4. Motors

  Pērku: Old runner filtra kasti, labā stāvoklī Old runner mazo aizmugurējo dubļinieku (piedāvājiet arī citus piaggio dubļiniekus, visus variantus izskatīšu) Par cenām vienosimies, saziņa PM vai wa - 26610992
 5. Iesaku sadarboties ar @indiffs, pats piedāvāja preci, viss ļoti ātri un bez problēmām
 6. DAŽĀDI

  Pērku 17,5mm karbi, jābūt ļoti labā stāvoklī un būtu labi, ja manuālais čoks un karbis atrastos cēsu apkaimē. PM vai wa - 26610992
 7. Rolleri nopirku bez viņa. Paņēmām un vienkārši savienojām kopā divus galus no tā štekera pēc shēmas un aizgāja, rīt uztaisīšu visu smukāk. Paldies anyway! p.s ja kāds vēlas piedāvāt šādu eļļas pludiņu runneram, tad droši rakstat pm!
 8. Teoriju liek visi vienā telpā, gaida kamēr visi noliek. Ja paveicās un nav kāds kurš pildīs ilgi testu tad ir ātri (man bija kādas 10 minūtes), tad uzreiz pēc nolikšanas gāju pieteikt braukšanas eksāmenu, brīva vieta bija jau pēc 15 minūtēm, noliku un uzreiz ņēmu ārā tiesības. Tas ir ļoti atkarīgs no laika un dienas, kurā liec. Piemēram sezonas atklāšanā un uz beigu galu visi grib likt un rindas ir pat 2 nedēļas, bet ja liec kautkad tagad, tad var gadīties tāpat kā man, ka nepilnas stundas laikā viss nokārtots un tiesības kabatā.
 9. Sveiki! Manam 2000 gada gilera runneram ir sekojoša problēma - neiet ne pagriezieni, ne elektriskais starteris, ne stopuguņi. Lietas kuras esmu pārbaudījis - pagriezienus pieliekot pa taisno pie elektrības deg ( nav vaina spūldzītes izdegšanā), stopuguņiem parbaudījuši ļeguškas (tos sūdiņus kuriem vajadzētu aktivizēt stopuguņus, kas nāk pie pašiem bremžu rokturiem), pārbaudījuši vai pats starteris ir vietā - tas viss ir. Iepriekšējais īpašnieks teica, ka ja pieliks pagriezienu releju, tad pagriezieniem vajadzētu iet, bet pieliekot pilnīgi jaunu releju neiet. Izspriedām, ka starteris varētu neiet jo ja jau nepadod signālu līdz stopuguņiem tad visticamāk arī nepados signālu starterim ka bremzes ir piespiestas. Esmu meklējis forumā jau atrisinājumu šai problēmai, un esmu atradis, ka varētu būt pie vainas eļļas pludiņš, bet tā kā esmu iesācējs rolleros, nezinu kā tas izskatās un kur to vienot Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds atsūtītu kādu bildi kā viņš izskatās un kur vienot! Atradām arī vienu nesavienotu štekeri pie aizmugurējas lampas, kas izspriedām ka varētu būt priekš šī eļļas pludiņa (ja pareizi atceros tad bija 4 vai 3 vadi). Ja tas ir īstais štekeris, nevarētu vienkārši vajadzīgos vadus savienot tāda veidā iztiekot bez eļļas pludiņa pievienošanas? Paldies jau iepriekš!
 10. Atradu šādu,manējam tāds derētu? http://www.scooters.lv/vpusknaa-sistema/iepldes-kolektors-piaggio-d21mm
 11. Viss sagāja, aizlīmējām ciet ar superlīmi un iet lopā, bija no iekšpuses arī caurs. Tagad tikai jāmeklē jauns , jo šis noteikti ir tikai pagaidu variants
 12. Sveiki! Runneram problēmā tāda - kad auksts, tad dodot pilnā ručkā tāda kā bedre un viņš raustās, tā pāris sekundes un sāk iet raustīdamies uz priekšu, turpinot turēt sāk iet normāli.Palaižot ručku vaļā un negāzējot atkal tas pats. Kad izbrauc pāris līkumus un iesilda motoru, tā viss aiziet kā parasti. Pēdējā aukstajā startā vēl šķaudīja pa izpūtēju, pašķaudīja pāris reizes un norima. Konstatēta ir plaisa ieplūdes kolektorā, vai tas varētu būt pie vainas? Ja nē, tad kas cits? Paldies jau iepriekš!
 13. Pērku vecā gilera runner aizmugurējo mazo dubļinieku (motora dubļinieku) Zvanīt vai WA - 26610992
 14. Sveiki! Ir daži jautājumi par veco gilera runneru. 1. Kas šis par vadu un kas man būtu jādara ar viņu? 2. Vai vecajam derētu jaunā runnera aizmugurējais mazais dubļinieks, un ja nē, tad vai var kāda cita rollera dubļinieku modificēt lai der vecajam runneram? Kādu būtu visvieglāk pārveidot? Paldies jau iepriekš!
 15. Ja ar rolleri ir braukts bez akumulatora, un kad ieliek jaunu nerāda pagriezienus un pie maziem apgriezieniem gaismas dziest nost, varētu būt pie vainas magnēts? Un ja tā, tad kādu vajag gillera runner 50 2000 gada?