Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

niznaju123

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. niznaju123

  Neiet ka gribētos

  Nuu filtru var mazgāt ar ziepjūdeni, bet nuu es personīgi ieteiktu vanish. Tas ir pietiekami labs līdzeklis, lai labi izmazgātu filtru.
 2. Nuu es pārdodu gan Italjet Formula 50 AC un Piaggio Liberty 125. Ja vajag tad rakstat +37123776261
 3. cau! Ja tev vel ir, man deretu nopirkt vakuma sūkni. man ir nojausma ka maneja ir saplisusi, jo tek beņa laukā.

 4. niznaju123

  Tiesības

  Nuu es ieteiktu iet uz CSDD nemt medicinisko izzinu, jo tur bus letak un ātrāk, nu iznemot ja tev ir kkads pazistams kurs pa brivu to var izdarit, bet nuu ja aiziesi uz CSDD tu dabusi medicinisko kkur 30-35min laikā un busi ticis pie visiem arstiem. Jo tur ir jaiet pie 4 arstiem.
 5. Karoca man ir Liberty Piaggio 125 4T. Es kad iedarbinu iet viss kārtībā, bet kad es dodu pilnā ručkā, viņa uz sekundi brauc bet pectam izklausas itkā es būtu atlaidis ručku kautvai ja visu laiku dodu pilnā. Pats normāli varu braukt tikai raustot īsas ručkas un iet max 25-30km/h. Kāds var palīdzēt. Nesaprotu kas pa problēmu. Es attīrīju filtru, un notīrīju netīrumus no daudzām detaļām(zinu ka bija lieki, bet nu es biju pa lauku zemi braucis un viss netīrs bija).
 6. niznaju123

  Variatora siksna

  Nuu, siksnas izmēru jūs varat pārbaudīt noņemot variatora vāku un uz siksnas ir rakstīts izmērs. Ja tu domā ka tev ir izstaipīta siksna, noņem variatora vāku un iedarbini ar starteri savu rolleri, tad pats redzēsi vai ir izstaipīta vai nav. Problēma īsti nevajadzētu būt siksnā es domāju. Tur problēmai vajadzētu būt svecei, aizdedzei vai karburators baigi netīrs. hz, man tad būtu bildes/video jāredz.
 7. niznaju123

  Aķīša problēma

  Paldies! To arī izdariju, tgd no iedarbināšanas puses viss ir kārtībā.
 8. niznaju123

  Aķīša problēma

  Lūdzu varētu kāds man palīdzēt? Rolleris bija nostāvējis 10 gadus garāžā. Nopirka jaunu aķīti, uzlādēja viss čikeniekā. 3 nedēļas vēlāk, man noslāpst un nelec vairs virsū. Pabraucu 3km un kad izslēdzu, ieslēdzu motoru- aķītis sāka dūmot. Drošinātājs nodedzis. Aķītim 12V drošinātājam 7.5V. Varat kāds palidzet atrisinat problemu. kapec dūmoja aķis? un kas man ir jaizdara lai varu atkal pielekt?
×