Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Innitaa.l

Members
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Reputation Activity

 1. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  iedošu iedošu, namiz cits purns un reste jau plānos
 2. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Eyo, sen nekas nebija likts, bet long story short mopis salikts. Tātad no sākuma sametu vnk visas plastikas virsū un braukāju tā

  no sākuma bija doma vest plastikas uz krāsotavu, bet pēctam nenocietos un nopūtu ar baloniņu un pieslēdzu killswitchu


  (jājājā, zinu ka izskatās ugly af, bet būs cits krāsojums drīzumā, domāju,ka diskus un asti ari aizvedīšu pārkrāsot,jo tā krāsa pašam ne īpaši.) 
  kā arī sadabūju jaunu filtru

  tas pagaidām viss, stay tuned iespējams drīz būsi jauni update.
   
 3. Upvote
  Innitaa.l got a reaction from Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Smuks zips.
 4. Upvote
  Innitaa.l got a reaction from Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Smuks zips.
 5. Upvote
  Innitaa.l got a reaction from Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Smuks zips.
 6. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Krāsu paturēšu noslēpumā, daži jau zin, bet pārsteigums tiem kas nezin. Par openu nezinu, ja viss kustēsies uz priekšu kā saplānots, tad iespējams būšu un ja tāds opens vispār būs. Paigaidām ceru, ka viss būs salikts uz aprīļa beigām.

  Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Eyo, palēnam viss jau tuvojas finiša taisnei.Pa šo laiku tika aizvesti diski un astīte uz pūlverkrāsu, kā arī nopūtu rāmi, no sākuma bija doma vest arī rāmi uz pūlverkrāsu, bet tad sapratu, ka man ir jādabū ārā tā smirdīga BB subframe bukse.


  un šodien arī beidzot atnāca sūtijums ar visiem motoram nepiecieshamajiem štruntiem 

  tas pagaidām viss. stay tuned 
 8. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  wsup, tātad tika salikt motors un beidzot arī iecelts iekšā rāmī,kā arī viss pārējais sāk atgriezties atpakaļ uz rāmja   kā arī tika nopirkta jauna riepa aizmugurējam ratam 

  tagad līdz pirmajam pirdienam un braucienam atlicis uzbortēt riepas un ieliet beņu, kas cerams tiks rīt izdarīts. 
  un lai šī naudas kapsēta būtu salikta līdz galam atlicis aizvest plastikas nokrāsot un pāršūt ntt sēdekli,bet to laikam vēlāk izdarīšu, no sākuma pabraukāšu ar tph sēdekli. Tas pagaidām viss, stay šķūned. 
 9. Upvote
  Innitaa.l reacted to SRE. in Sreķa SR50R   
  2018. gada 18. martā tiku pie kārtējās nervu čupiņas. Dienā, kad dabūju rolleris lagoja un negāja pat uz priekšu. Neko lielu, aizstūmos uz garāžu un noliku līdz nākamajai dienai. Vēlos pateikt lielu paldies @filmix par to, ka sarunāja man šo labo dīlu. 
  19. martā ( vakar ) rolleris tika dabūts pie dzīvības, sāka jau kustēties pēc sveces nomainīšanas, bet karburātors vēl noteikti būs jāregulē.
  Vizuāli pagaidām šādi.

  Vakar jau tika izbraukts pa rajonu.

  Piedāvājat lūdzu plastmasu zem spidometra, kur tas logo un pie aķīša kreiso plastmasu. 

  Kas īsti motorā? Par to sīkāk nākamajā update. Nav bijis laika pajaukt un paskatīties. Plāni ir sataisīt vizuāli, tehniski līdz sezonas atklāšanai. Varbūt arī kāds var piedāvāt maiņu pret citu trubu. 
  Stay šķuned 
   
 10. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Eyo, mini ups, ja nu gadijumā kādam vēl intresē kas notiek ar šo mopi. Tātad pa šo laiku tikka pasūtīts sūtijums no attacka (visādi sīkumi), tikka sadabūts nrg mc3 dakša ar dubļinieku un supportu un kā arī beidzot atnāca ilgi gaidītie enģeļi tas arī pagaidām viss, tagad tik atlicis aizvest diskus un rāmi uz pūlverkrāsu, salikt motoru un visu pārējo un aizvest plastikas nokrāsot soo stay tuned bai bai

  Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. Upvote
  Innitaa.l got a reaction from Vladjuha in Piaggio zip FR to SP1 by innitaa.l   
  Es gaidu, kad Tu viņu atsūtīsi, bet tev laikam vējš caur maku svilpo .
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. Upvote
  Innitaa.l reacted to Andis Polis in Area51   
  Reiz sensenos laikos, kad vēl nepīpēju, nedzēru un labi mācījos mamma man dāvāja iespēju nopirkt rolleri, jo sen tādu jau kāroju. Sakarā ar to, ka ne.is nerubiju viņos... nopirku ķīnu, pa 240e, neejošu un sasistu purnu. Čalis teica, ka jāmaina cilindrs un kaut ko vēl, krč kapi, bet nu tak 240e, jāņem.
  Dienas beigās jau rūca, jo ar senča palīdzīgo roku (nevis maku) tika saregulēti vārsti, aizdedze un karbis. Veiksmīgi nobraukāju trīs gadus mainot tikai divas reizes kloķeni, divas reizes vārstus, trīs cilindrus ar virzuļiem un reizi mēnesī slīpējot vārstus, jo vieglāk bija visu izjaukt nekā ieliet normālu eļļu. Beigās pēc visām mahinācijām mana 139qmb ķīna varēja izlikt stock minu. Tad vienu dienu draugs piedāvāja man šo nopirkt. Ilgi negribēju tirgot, jo ko tad es vietā varēšu paņemt. Tad nāca vasaras beigas un smagi strādājot bija iekrāta kapeika + pārdodot ķīnu pat varēja kaut kas sanākt. Nu i [censored], jātirgo. Nožēloju. Vēlāk nopirku divas srkas 2genus, vienu morini(neejošu), otru gandrīz minarelli, jo bijis morini un krč lauki. Pēc dažām nedēļām sapratu, ka vajag dabūt normālu 2gena rāmi, bet nereāli. Vienu dienu forumā iepeldēja area51 konstruktors, viss ir, tik nav motors. Kāda laime, kādi prieki. Tieši tas kas man vajadzīgs. Paskatijos googlē bildītes, izskātās simpātisks, jāņem.
  Tās pašas dienas beigās jau braucām ar senci pakaļ tālo ceļu uz blakus ciemu (Ropažiem) ar satraukumu sirdī un kulē. Krč paņēmu, jo kapeikas (80e), dokumenti un stickerbombs. Kā reiz ziemas sākums vai beigas, neatceros, bija sniegs. Dažos vakaros to visu pajebeņu salasīju kopā un rūca. Izslīpēju pagalmu un gāju gulēt. Pienāca pavasaris un nu jau pagājis gads kā šī pie manis. 
  Forumam piesekoju jau dažus gadus, bet topiku neesmu taisijis slinkuma dēļ. Vispār varbūt arī kāds varētu kaut ko zināt par šito mopēdu, interesanti būtu.
  Tālāk sekos dažas bildes ar Areu un/vai ķīnu, dažas, jo kamera telefonam ir rektālizēta un kauns vispār viņu izmantot. 
  šāda tā ķīna izskatījās lielāko laiku, jo plastmasa taisīta laikam no presēta otreiz pārstrādāta papīra un sadalās traki bieži pa reizinātājiem.  Pirmais vakars ar Areu uz riteņiem, traki priecīgs. Fonā var novērot arī manu pirmatnējo rūsa perēkli a.k.a Mazdu.

  Priekšas centrālā plastmasa ir ražota no tā paša materiāla kas ķīnai, tamdēļ dalās tik pat traki.
  Zelta laiki, viss salikts, rūcošs un dzīvs, bet ne uz ilgu, jo lauki. (kameras kvalitāte gerai)
  Satikšanās ar veco ķīnu pieskatot rajonu. Two mopedists in their natural habitat.

  Situācija pašlaik, fotografēts pirms pusstundas kamēr ir iedvesma taisīt topiku. Nekas diži nav mainijies. Uzlikts elektriskais sūknis no žurkas, nomainijusies mašīna fonā (ceška tdška ar tomātu un nokarājušies griestiem) un pazudušas dažas plastmasas, kas vājuma un garlaicības ietekmē ir saslīpētas un jau nogruntētas stāv pie šī cilvēka(puika328), kas principā arī ir visu sūdu inicators, love, bet krāsa netiks izpausta, jo pats nepsis nezinu kādā krāsot. Vienkārši apnika tas stickerbombs, kā saka, pārāk daudz jaudas bij no tām uzlīmēm.

  Pašlaik setups garlaicīgi mainstreamīgs:
  Drka gaisa dzese, lai gan areas nāk tikai lc, bet gadu gaitā kāds ir atpestijis šo mopēdu no liekā svara 21mm Dellorto Nuļeviks (sporta +10kW gaisa filtrs) Hebo Performer izplūdes truba hroma izpildījumā  Top Performace variks Malossi Fly sajūgs Beigti gultņi No stilīgajām lietām laikam var uzskatīt tikai srkas dakšu ar disku, aizmugurē gandrīz tas pats, tikai jāuzliek un buzzeti kājiņa.
  Tas arī viss mani mīļie, stay tuned.

 13. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Amm smagi pārprati, tph 125 nak prieksa velviena baka, ja liek nrg purnu bāka traucē nrg lampai, un par to, ka ja bāka būs par mazu, tad ielikšu bagūzī, bet tas bija kā pieduriens
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 14. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Eyo, tātad pa šo laiku naudas kapsēta mani aptīrija pa pilnu programmu, sapirkos dafiga un vēl nedaudz visādas lietiņas, ko anyway kādu dienu būtu nopircis. Tātad sāksim listu... tikka nopirkta jauna priekšējā lampa, par kuru liels paldies @kabans- 
  salona plastika, panna, sānu mazās plastmasiņas, priekšējie pagriezienu stikliņi, aizmugurējā mazā plastmasiņa, bāka, bagūža mehānisms, ntt sēdeklis (no sākuma pabraukāšu ar tph un kad būs lieka nauda pāršūšu šito un likšu šito)  un par to visu milzīgs paldies@Gatis , kā arī parcik nopirku ntt sēdekli, nopirku arī ntt astīti par kuru liels paldies@dzosuah Pie reizes pieliku spiģiku, beigās neuztaisīju, kā biju plānojis, jo man rokas aug ne no tās vietas un bik pa tālu aizgriezu, tad ieraudziju, ka uz zemes mētajas tas ugly typhoon purns, paņēmu fleksi un izgriezu plastmasiņu pie kuras pielikt spiģiku, pie reizes aplimēju ar carbon plēvi jo +10HP , bet tā manliekas beigās sanāca nesūdīgi karoč nav vairs daudz palicis ko darīt, vajag uzsūtīt šo to no attacka, pabeigt priekšu līdz galam un aizvest visu sakrāsot, sooooooo stay šķūned ma friends. Paldies ka izlasiji šo garlaicīgo tekstu
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 15. Upvote
  Innitaa.l reacted to SRE. in Yamaha aerox 2010   
  wow, laps, ja man patik
  minars tpt huina
 16. Upvote
  Innitaa.l reacted to JurgisS in Yamaha aerox 2010   
  Nice ,ļoti izsmeļošs un interesants topiks!
 17. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio zip FR to SP1 by innitaa.l   
  Lapi mammu
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 18. Upvote
  Innitaa.l got a reaction from Moto_ogre in Piaggio zip FR to SP1 by innitaa.l   
  Kāda ir, tāda ir. Iet jau patīkami, man pietiek.
  Sent from my iPhone using Tapatalk
  Piekrītu
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 19. Upvote
  Innitaa.l got a reaction from Moto_ogre in Piaggio zip FR to SP1 by innitaa.l   
  Haha, liels paldies. Tur viss backstorys kpc vispār sāku kko darīt ar rolleriem ir tik garš.. Zipiņš vienmēr ir labi kalpojis un gan jau, ka arī kalpos. veiksme noderēs.
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 20. Upvote
  Innitaa.l reacted to indiffs in Piaggio zip FR to SP1 by innitaa.l   
  Eu Nil, tā kā tev uzdāvināja spiģiku, tev uzdevums r/t transrusiju uzdāvināt vai arī fresh krāsojumu, vai abuslabs mopitis
 21. Upvote
  Innitaa.l reacted to Kārlis in Piaggio zip FR to SP1 by innitaa.l   
  Norm nazis tavs mopēds, par riepām nemiiz nebrauc smiltis un tures ahujenna
  Malace..
 22. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  A jā, liels paldies arī tev, manam lielākajam sponsoram ️
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 23. Upvote
  Innitaa.l reacted to indiffs in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Es piemetu spiģikam 20 centus, sponsors. Labs motorolleris, kruc spigiks.
 24. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Dakšai nav ne vainas, bet mainu jo lieku 13” ratus, jo savadak supports nederes. Kadi ragi līki? Nekas nav līks
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 25. Upvote
  Innitaa.l reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Eyo, mini ups, šodien tikka dabūts stage 6 spiģiks, par kuru liels paldies @Innitaa.l , labākā dāvana ever kā arī jau izdomāju kur viņu likšu un iesāku nedaudz griezt, ko laikam rīt pabeigšu stay tuned. Btw varbūt kādam ir new nrg/runnera dakša ko pārdot?
  Sent from my iPhone using Tapatalk
×