Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

RB.

Members
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RB. last won the day on April 4 2018

RB. had the most liked content!

4 Followers

About RB.

 • Birthday 09/05/2001

Profile Information

 • Pilsēta:
  Bauska
 • Braucu ar
  Yamaha Aerox '01

Contact Methods

 • Telefona numurs
  26684808

Recent Profile Visitors

1,535 profile views
 1. RB.

  Topiks labām atsauksmēm

  Ideālas atsauksmes par @#Kaza. Uzticējos un sadarbojoties ar Omnivu nosūtīju karterus ar cilindru. Savus pakalpojumus paveicis ļoti labi. Viss laicīgi, bez čakara. Pirms Omnivas, kārtīgi visu sapakoja. Uzticēties var bez problēmām! Iesaku!
 2. Pārdodas: Roxa pakaļējais disks - 7EUR Roxa priekšējais disks ar Pirelli riepu - 10EUR Bildes un sīkāku informāciju prasīt privāti (wpp/sms/zvani) - 26684808 Sadarbojos arī ar Omnivu.
 3. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodas no Minarelli: Minarelli horizontālie disku bremžu karteri, ar vienu ne tik ļoti nozīmīgu defektu - 25EUR Aerox'a pakaļējais bremžu disks ar visu diska starpliku - 7EUR Gan pakaļējā, gan priekšējā Brembo bremžu sistēma (pilna) - 15EUR katra Aerox'a (pieņemu, ka der arī citiem) gāzes trosīte, ar visu apvalku, pilnīgi jauna, ne reizi netika lietota - 7EUR Stock sajūgs ar melnajām mazajām atsperītēm - 5EUR Roxa priekšējais disks ar Pirelli riepu (riepa braucamā stāvoklī) - 10EUR Roxa pakaļējais disks - 7EUR Stock roxa subframe - 5EUR Minarelli stock reduktors ar visu reduktora vāku - 6EUR Aizdedzes vāks ar visu ūdens pumpi - 5EUR Cenas nav akmenī kaltas. Sīkāku informāciju un bildes (wpp/sms/zvani) - 26684808 Sadarbojos arī ar Omnivu.
 4. RB.

  Topiks labām atsauksmēm

  Labas atsauksmes par @Ilvars Barkāns, detaļu izsūtīja uzreiz kā saņēma naudu, viss ātri un vienkārši, prieks ar tādiem sadarboties!
 5. RB.

  Topiks labām atsauksmēm

  Pašas, pašas labākās par @Ratatā. Čalis ļooooooti atsaucīgs un pretīmnākošs, piedāvā ideālus dealus par sakarīgām cenām, iesaku visiem! Ja radās kāda domstarpība - uzreiz nāca pretī un meklēja risinājumu. Noteikti sadarbošos vēl turpmāk.
 6. RB.

  Topiks labām atsauksmēm

  Arī par @ricardzzzz laba atsauksme. Atvaino, ka nācās nedaudz uzgaidīt manu problēmu dēļ. Čalis atsaucīgs.
 7. Kad beidzot nāksi uz garažu sākt likt kopā savu ķirsīti? Veiksmi ar braucamo! Ko darīsi ar izpūtēja stiprinājumu? Atradi jau kur iegādāties?
 8. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu daļas no Minarelli horizontālā motora: Minarelli vecā tipa aizdedze, labā stāvoklī - 8EUR Atvieglināts stock sajūgs ar kaut kādām melnajām atsperēm + stock zvans - 5EUR Pilnīgi jauns (iepakojumā un visās plēvēs) virzuļa komplekts (virzulis, gredzeni, sprosti, pirksts) ar 47mm diametru un 10mm pirkstu - 30EUR Minarelli horizontālie disku bremžu karteri ar nelielu defektu, kas braukt netraucē - 30EUR Ideāli Minarelli horizontālie disku bremžu karteri, visas vītnes ir, nekas nav aplauzts, plaisu nav - 50EUR Streetrace 70cc (LC) cilindrs, ~400km nobraukums + viss virzulis, cilindrs ar virzuli ļoti svaigs, bez švīkām un bojājumiem - 65EUR Malossi Multivar variātors, perfektā stāvoklī, varu līdzi dot dažāda smaguma ruļļus - 30EUR Stock šķīvji ar taisnajiem celiņiem - 15EUR Stage6 manuālais čoks, pilnīgi jauns - 8EUR STR8 garais plaukts, ļoti svaigs, nekas nav sačekarēts vai saskrāpēts, karbona - 20EUR Vēl ir pieejami daži plastmasi priekš Yamaha Aerox (priekšējie sāni, aizmugurējie sāni, underseats, pannas) Saprātīgam pircējam cenas runājamas, pērkot vairāk - atlaide, sadarbojos arī ar Omnivu. Bildes un sīkāku informāciju privāti - 26684808 (Zvani, sms, whatsapp)
 9. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu: Stage6 Streetrace 70cc cili (pilnu komplektu - cilindrs, galva, virzulis), 10mm pirksts, ļoti svaigs, nobraukums ~400km, nav švīku Sīkāk privāti - 26684808 Sadarbojos ar Omnivu/pastu
 10. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu: Motoforce Evo kloķis (10mm), ideālā stāvoklī, nobraukts knapi vienu sezonu - 50EUR Minarelli vecā tipa aizdedze, braucamā stāvoklī - 10EUR Atvieglināts stock sajūgs ar stock zvanu - 10EUR Pilnīgi jauns virzuļa komplekts - sprosti, pirksts, gredzeni un pats virzulis (D=47, 10mm) - cenu piedāvajat paši Minarelli horizontālie disku bremžu karteri, ir defekts, bet viegli labojams - cena 25EUR Visas cenas ir runājamas, papildus informācija un bildes - privāti. Sadarbojos ar pastu vai Omnivu. Zvani/SMS/Whatsapp's - 26684808
 11. RB.

  Yamaha Aerox. 1998

  Viss solīdi un skaisti! Veiksmi!
 12. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku Stage6 subfreimu, lai karbi varētu novietot uz aizmuguri. Tikai un vienīgi labā stāvoklī. 26684808
 13. RB.

  Topiks labām atsauksmēm

  Perfektas atsauksmes par @nazis_. No džeka pirku karterus, pilnīgi parādīja katru vītni un nepiečakarēja. Izsūtīja uzreiz kā pārskaitīju naudu un bez jebkādiem starpgadījumiem. Saprotošs un atsaucīgs, iesaku visiem!! Uzticēties var uz visiem 100%.
 14. Liec ātrāk virsū plato stūri un veiksmi projektā. Kādi plāni ziemai?
×