Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

RB.

Members
 • Content count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RB. last won the day on Aprīlis 4

RB. had the most liked content!

2 Followers

About RB.

 • Birthday 2001.09.05.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Bauska
 • Braucu ar
  Yamaha Aerox '01

Contact Methods

 • Telefona numurs
  26684808

Recent Profile Visitors

801 profile views
 1. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku Stage6 subfreimu, lai karbi varētu novietot uz aizmuguri. Tikai un vienīgi labā stāvoklī. 26684808
 2. RB.

  Topiks labām atsauksmēm

  Perfektas atsauksmes par @nazis_. No džeka pirku karterus, pilnīgi parādīja katru vītni un nepiečakarēja. Izsūtīja uzreiz kā pārskaitīju naudu un bez jebkādiem starpgadījumiem. Saprotošs un atsaucīgs, iesaku visiem!! Uzticēties var uz visiem 100%.
 3. Liec ātrāk virsū plato stūri un veiksmi projektā. Kādi plāni ziemai?
 4. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Nopirkšu kādu sporta izpūtēju (Yasuni, repliku, zx or smth), visus piedāvājumus privāti - 26684808. STEIDZAMI!!!!!!!!!!!
 5. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Nopirkšu vecā tipa aizdedzi, 6 pinumu, priekš Yamaha Aerox 2001. gada. Tikai un vienīgi ļoti labā stāvoklī. Visus piedāvājumus privāti - 26684808.
 6. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Nopirkšu visu kurbuļa mehanismu, kurbuli un dzesētājšķīvi ar zvaigznīti. 26684808
 7. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Nopirkšu indukcijas spoli, tikai un vienīgi ļoti labā stāvoklī. Precīzāk - priekš Yamaha Aerox 2001. gada. Visus piedāvājumus un bildes privāti - 26684808
 8. RB.

  Topiks labām atsauksmēm

  Vislabākās atsauksmes par @turn100. Viss ātri, vienkārši un bez problēmām. Ļoti atsaucīgs un saprotošs. Iesaku sadarboties visiem!
 9. Nopirkšu aizmugurējo amīti priekš mināra, yamaha aerox, tikai un vienīgi ļoti labā stāvoklī. Visus piedāvājumus, bildes un cenas privāti wpp - 26684808
 10. RB.

  Aprilia Sr50r by stonehero

  rolleris jau redzēts dzīvē, iet ļoti patīkami, veiksmi!
 11. RB.

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Nopirkšu dzesēšanas sistēmas trubas priekš yamaha aerox. STEIDZAMI!!! Visus piedāvājumus, bildes un cenu privāti PM vai 26684808
 12. RB.

  Yamaha Aerox 2001

  vēl daudz darba priekšā, paldies!
 13. RB.

  Yamaha Aerox 2001

  jā gan, paldies, veiksme noderēs!
 14. RB.

  Yamaha Aerox 2001

  Par cik laikapstākļi jau uzlabojas un paliek jau siltāks, esmu sācis vēl aktīvāk darboties ar roxu. Pa šo laiku tika nogruntēts variovāks, nokrāsots rāmis, pilnībā sagatavoti plastmasi krāsošanai. Daži plastmasi jau ir nokrāsoti. Bildes ar plastmasām vēl nebūs, atrādīšu tad, kad viss tiks nokrāsots pilnībā. Nevēlējos iztērēt daudz naudas krāsošanā, jo tāpat ar laiku parādītos skrāpējumi, tāpēc tika pasūtīti manis izvēlētās krāsas flakoni un krāsoju ar flakoniem. Godīgi sakot pirmo reizi darbojos ar flakoniem, no sākuma patrenējos uz nevajadzīgām plastmasām, pēc tam jau pavisam uzmanīgi un centīgi krāsoju uz sagatavotajām plastmasām. Manuprāt, rezultāts priekš pirmās reizes ir ļoti labs, pašam patīk, bet par to citu reizi, jo visas plastmasas vēl nav nokrāsotas. Vēl pa šo laiku ar karčeri un ķīmiju kārtīgi tika izmazgāti karteri. Kā arī uzklausīju citus cilvēkus un apdomāju šo to par cilindra maiņu. Ar veco svečvadu un svečpīpi arī bija ļoti lieli lauki, tāpēc atnāca kārtējā paka no scooter-attack'a. Iegādājos: Jaunu Stage6 Streetrace 70cc cilindru NGK Racing svečvadu ar svečpīpi Yasuni izpūtēja pakojumu Līdzi nāca arī kaudze ar uzlīmēm, par ko prieks, bet uz rollera šaubos, ka līmēsies kāda uzlīme, jo vēlos clean plastmasas, bet tad jau redzēs kā būs. Esmu pasūtījis arī visus gultņus, kuri jau rīt solās atnākt. Vēl rīt došos uz vietējiem auto veikaliem iegādāties jaunus saļņikus. Vēl šis tas ir jānopērk kā, piemēram, jauna karbona plēve izpūtējam, tonējamā laka, bet to visu atstāšu vēlākam, jo tagad svarīgāk ir iegādāties visas nepieciešamās detaļas motoram. Ja paveiksies un saļņiki veikalos būs uz vietas, tad jau šonedēļ iespējams, ka motors liksies kopā, ja negadīsies kādi apgrūtinājumi. Cerams, ka neko neesmu aizmirsis pastāstīt, paldies, ka izlasīji līdz galam. Nākošajā update ganjau būs vairāk bildes kas un kā, tāpēc stay tuned.
 15. RB.

  Piaggio NTT 1995

  prieks redzēt jaunas detaļas, izskatās, ka top kas patīkams un labs, veiksmi!
×