Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

thecloney

Members
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Upvote
  thecloney reacted to MartinsTee in Jautājumu topiks   
  EBS/EBE - euro 1 un euro 2 (nezinu kurš ir kurš un nezinu atšķirību starp viņiem)
  D50B0 - euro 3
  D50B0 ir jaunāks motors par EBS/EBE
  Uzzināt kāds ir tev, var paskatoties uz kartera zem karburatora, tur ir rakstīts
 2. Upvote
  thecloney reacted to Moto-Studija in Wallet Saver vol.1 - Cilindra grupa   
  Hey Skūterist!
   
  Esmu šeit, lai padalītos ar caur savu un citu praksi iegūtam zināšanām, knifiem, piesardzības metodēm, kas paildzinās tava dzinēja veiktspēju, resursu, kopēju naudas daudzumu tavā makā un, tā runā ka pat ārstējot migrēnas. 
   
  1. Cilindra fāžu izveide.
   
  Mūsdienu taupības režīma nolūkos ražotāji meklē ar vien vairāk veidu kā samazināt nepieciešamo cilvēka darba stundu skaitu katrā ražošanas procesa solī, tādēļ ražoto produktu kvalitāte var ievērojami samazināties. 
  Šoreiz pievērsīsim uzmanību divtaktu cilindru lūku fāzēm.
  Cilindra lūkas bieži nāk ar ļoti asām, vai dažkārt pat vispār bez fāzēm.
  Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka ražotājs ir uztaisījis cilindru, kurš OutOfTheBox ilgi nekalpos. Kādēļ? Lai Tu pirktu vēl!
  Ko reāli nodara fāžu neesamība? Tiek "lauzti" gredzeni, to nodilums ievērojami palielinās, tiek radīta lielāka slodze uz kloķvārpstu.
  Ar ko veidot fāzīti? Visa veida elektro-rotor instrumentiem. Dremel, Jasper un daudzi citi alternatīvi.
  Kādi uzgaļi?
  Parasti sāku ar agresīvāku akmens uzgali,lai tiktu cauri pārklājumam, tad izmantoju karbīda uzgaļus aptuvenai vīlēšanai, smalkāka akmens uzgaļus vīlēšanas piebeigšanai, portu pacelšanai utt, un tad cratex uzgaļus ,lai uzpulētu fāzes(gropes) vai pašas lūkas.
  Kā veidot fāzīti? 
  Šādi 
   
  Šī operācija dos pozitīvu ietekmi arī uz cilindra telpas piepildījumu.

   
  Dzīves piemērs. 
  Cilindrs bez fāzēm 
   

   
   
   
  Cilindrs ar fāzēm (Hook SP MK1)
   

   
  2. Virzulis
   
  Ja esi īsts entuziasts, kā es, tad noteikti velies izspiest visu ko vien var no sava mopēda.
  Šie nākamie soļi palīdzēs sasniegt šo mērķi bonusā paildzinot dzinēja mūžu.
   
  Uzpulējam līdz spogulim virzuļa galvas virsmu.
  Šī procedūra ļaus degmaisījumam vieglāk ceļot pāri virzulim un samazinās izdedžu rašanos uz virzuļa.
   

   
  Virzuļa fāžu izveide.
  Pārsvarā visi virzuļi nāk ar asām apakšējām malām, kas noņem eļļu no cilindra sieniņām.
  Mēs šo izmainām iztaisot līdzīgas fāzītes, kā cilindra lūkām.
   
  Stock virzulis
   

   
  Virzulis ar fāzītēm
   

   
   
  3. Pirksts
  Pavisam vienkārši, pirksta galus uzslīpējam ideāli taisnus un uzpulējam līdz gandrīz spogulim.
  Šim samazinās iespēju laika gaitā pirkstam "izurbt" sprostus. 
  Šāds nāk no veikala (vidū)

   
  Vēlamais rezultāts
   

   
   
  Viss augstāk minētais nav jāuztver kā 100% pareiza lieta. Es pat nevēlos, lai jūs tā darītu, drīzāk rodat loģiskus izskaidrojumus ,kādēļ jā ,vai kādēļ nē.
  Cīnās! 
   
   
   
   
   
   
   
   
  Eža padoms 50cc galvu liekot uz 70cc!
   


  By Ezzis.
   
  Neliels padoms tiem,kas liek uz rollera 70cm3 cilindrus un izmanto stok galvu!!!
  Esmu novērojis,ka ir daudz ieteikumu par stok galvas izmantošanu 70cm3 cilindriem...,viss būs ok, manam čomam rolleris gāja 9,65 gadus, tas ir labāk,jo ir lielāka kompresija, tā paredz ražotājs u.t.t.
   Ražotājs iespējams arī paredz ,bet viņš nezin, ka brauksi ar vislētāko piejamo degvielu....,viņš nezin, ka nepasūtīsi atbilstošu jaunu galvu no e-veikala....
  Mans ieteikums kā to var vienkārši novērst sēžot mājās pie TV....
  Tātad, šī ir Pežo 50 AC  stok galva, redzams,ka lietojot 47m virzuli ir izveidojies apm. 3,5mm liels uzdegums uz āru no oem. sfēras kantes:
   


   
   Ar normālu, asu nazi, griežam lieko alumīniju nost...

  Lēnam,nesteidzoties.....,es izmantoju parastu nazi no celtniecības preču veikala...Griežam nost tikai to lieko kanti,cenšoties iegūt vienmērīgu konusu..


   
  Kad darbiņš puslīdz izdarīts,ar smilšpapīru iztīram degkameru no piedeguma un pielīdzinam izgriezto...
  Notīrīt piedegumu ir savarīgi tiem ,kam rolleris negrib lekt karsts....,sodrējos iesūcas no karbiķa iesūktais bendzīns un negrib aizdegties.
   
  Tātad, parādiju kā majās neko daudz neieguldot paveikt darbiņu,kas tavam rollera motoram palīdzēs darboties ar sliktām degvielām, bez detonācijas. Tas palīdzēs stok kloķenei darboties nedaudz ilgāk.
   Pieļauju,ka internetu salasijušies oponenti man ieteiks lietot virpu, gnomu....,jā gnomu varēju,bet tad virtuve ir pilna ar skaidām, virpu pežo galvām nesanāk izmantot,jo sveces caurums ir nobīdīts...,piagio un minarelli galvām ir centrā, tad ir vieglāk.
  Arī teikas par zaudēto kompresiju un jaudu ir muļķības, šis nav hi-end cilindrs un motors.
  Gala rezultāts ir apmēram šāds:

   
  Neaizmirstiet par jaunām blīvēm un par to,ka arī galvas blīvei ar šķērēm ir jāizgriež atbilstošs caurums.
   
  p.s.
   Viss manis parādītais nav jāuztver kā likums....    Lai veicas!!!
 3. Upvote
  thecloney reacted to NiklavsL in karburatora regulēšana.   
  Varbūt tev kompresija ir slikta un jāmaina gredzeni.... Ja gredzeni nodiluši, tad uz maziem apgriezieniem slāpst nost. Ja nav kompresijas mērītājs un nav slinkums - noņem cilindru un virzuli, noņem gredzenus un iebāz pa vienam cilindrā, tad pagriez pret gaismu un paskaties, cik liela sprauga ir starp gredzena galiem (kad viņš ir ielikts cilindrā)
   
  Pēc pieredzes - ja sprauga ir līdz 1mm, varbūt līdz 1.5mm, tad rolleris vēl ies. Ja vairāk par 1.5mm, tad vari gatavoties uz gredzenu maiņu!
 4. Upvote
  thecloney reacted to slow runner in paliiidziiiibaaa   
  Nočeko vārstam lapiņas, varbūt tās sūdīgas
 5. Upvote
  thecloney reacted to VuskansDavis in Kas labāks?   
  eu, jūs te visi, iemācieties izmantot meklēšanas funciju, kur atradīsiet daudz kvalitatīvāku saturu, nevis te dažus ļoti subjektīvus viedokļus no savas "lielās" (lasīt - mazās) pieredzes. ja nemāki tehniku, iedod kkādu naudaszīmi kādam zinātājam (tiešām zinātājam, nevis rajona krutākajam čalim), kas aizbraucot varēs arī pateikt  - ir tās naudas vērts vai nav. bet tik un tā vienmēr jāatcerās, ka tā ir lietota prece, kurai jebkurā brīdī var kaut kas nobrukt.
  un no mopēdiem pērc to, kas pašam labāk patīk. neviens nav ideāls un motorus vienmēr var ielikt kādu grib (ja māk vai ir gana daudz naudas, lai kādam samaksātu par to)
 6. Like
  thecloney reacted to xero in Izpūtējs   
  ārprāts, nu jau miljono reizi tas šajā forumā. JĀREGULĒ. rollerim nekad, nekas nebūs "uzliec un brauc"
 7. Upvote
  thecloney reacted to slow runner in Nav jaudas   
  Ganjau lielais bundulis aizgājis ciet ir ar visādiem sūdiem. Tu vari mēģināt tos sūdus dedzināt ārā ar fēnu pūšot izpūtējā un tad pa otru galu pēc brīža būtu jānāk ārā bieziem dūmiem vai pat ugunīm atstāj lai pūš tos sūdus ārā un kad dūmi pazūd, tad ņem nost. Iesaku likt fēnu pie klusinātāja gala un kkā atstutēt (klusīnātājs protams jānoņem).
   
  P.S. Ņem vērā ka piedūmosi visu rajonu ;D
 8. Downvote
  thecloney reacted to GreenGlass in Dokumenti uz cita vārda.!   
  nevar uzrakstīt roleri uz cilvēka zem 18 gadiem  . tpc parasti raksta uz senča vai muteres vārda . bet ja tas nav tavs radinieks tad viņš var paziņot ka rolers ir nozagts un tad būs dirsā
   
 9. Upvote
  thecloney reacted to Gatis in Ekskluzīvs numurs   
  kāpēc lai kādam būtu izdevīgi pa labu cenu tirgot 1.7td motoru? viņiem taču vēl jānomaksā nodoklis gada deklarācijā. tā ka piedod, pa lēto nesanāks, jo Tu nepiekristu nekādai maiņai... ir tāda lieta- kad Tu pārdod savu telefonu, Tu neatskaities VID, un nemaksā viņiem nodokļus, jo Tu, savas mantas īpašnieks, gribi savu mantu pārdot par ciparu, kas maksimāli pietuvinās tavas mantas cenai, ņemot vērā stāvokļa, nolietojuma un citu faktoru ietekmi. respektīvi, pēc tavas loģikas spriežot, par Telefonu, kuru Tu godīgā ceļā, par savu naudu esi nopircis, pārdodot to kādam, Tu labprātīgi maksāsi nodokli valstij??? tas pats variants ir ar reģistrācijas numuru. tad, kad Tu piereģistrē savu transporta līdzekli, Tu papildus samaksā par tā reģistrācijas numuru. pieņemsim, ka Tavam TL ir numurs- GK-94 jeb neslēpšu, mani iniciāļi un dzimšanas gada pēdējie cipari, un es ļooooti, ļoooti gribu dabūt to numura zīmi, bet tā ir uz tava vārda, un esmu gatavs savu bezjēdzīgo numura zīmi  S-97 atdot Tev, piemaksājot 60eur, jo man ļoti gribas savam TL zīmi ar saviem iniciāļiem. process ir sekojošs- mēs aizejam uz CSDD, noņemam no uzskaites savus TL. ja mēs viņus atkal gribam reģistrēt, mums ir jāizvēlas, vai mēs ņemam savam TL jaunus reģ.nr., vai no TL, kas ir noņemti no uzskaites, pie tam, kuri ir līdzi, apmaiņai, un ar īstajiem saimniekiem. CSDD ir ļoti priecīgi, reģistrē manu Tl ar numuru GK94, un Tavu TL ar S-97. es samaksāju CSDD par noņemšanu no uzskaites un piereģistrēšanu, kā arī apmaksāju visus Tavus izdevumus un atlikumu no 60 eur atdodu Tev. vai arī cits variants, kā mēs ar Tevi esam sarunājuši. 
  un tur nav nekā pretlikumīga, un nekā tāda, par ko būtu jāmin VID atskaitēs. 
  bet ja Tu  domāji par tiem, kas masveidā uzpērk transporta līdzekļus un tirgojas, tad noteikti ar tādām naudas summām arī VID rēķinās. bet viens līdz trīs maza tilpuma agregāti, kuri īpašumā var piederēt jebkuram, par kuriem nav jāmaksā ceļa nodoklis utt, es nedomāju, ka VID nemaz nedomā par tādām lietām
  Plus tam visam varu piebilst, ka ir 2 varianti- vai nu tiek pielietota maiņa, kā es iepriekš minēju- nav svarīgi, vai no uzskaites noņem abi un maina numurus, vai no uzskaites noņem viens un padod īpašumā citam, kā arī otrs variants- tiek īpašumā nodots viss transporta līdzeklis, un pārrakstīts ar visu reģistrācijas numuru.
   
  NEVIENS nestāv uz tirgus plača un netirgo TL reģistrācijas numurus, iegaumē to.
 10. Upvote
  thecloney reacted to Silinsh in bez ziemas riepam   
  Pff ar riepām brauc tikai mīkstie.
 11. Downvote
  thecloney reacted to Roltons02 in bez ziemas riepam   
  Šausmas. Augstāk rakstīji, ka pa ziemu netaisies braukt. Nu tad kur problēma? Nejau tu tagad liksi kkādas ziemas riepas lai brauktu ar viņām tikai tās pāris nedēļas līdz iestāsies normāla ziema, kamēr liksi gulēt mopēdu.  
  p.s. Tev augstāk rakstīja, ka vari tā braukt kaut vai visu gadu. Viss..
 12. Downvote
  thecloney reacted to AlexX in Beidzot noliku tiesības!   
  Yo, yo bling, bling! Beidzot nu arī esmu nolicis tiesības! Laika bij maz mēnesis, bet tomēr viss izdevās. Teorija 20/20 tas bij ez, bet braukšanā biš pisos, jo nebiju pieradis pie CSDD rollera(viņš ir sūds!:D), bet noliku ar pirmo visu tāpēc laimīgs. Tagad atliek sataisīt Hondu un maukt dzīvē! 
 13. Upvote
  thecloney reacted to SPOKSzip in Beidzot noliku tiesības!   
  Jēga šo tev bija rakstīt? Tik pat labi varēji visu šo savu "laimi" iemest spama topica, nevis kā duraks taisīt jaunu topicu, lai palepotos ar tiesībām...
 14. Downvote
  thecloney reacted to MM in Piaggio Zip Izpūtējs   
  Nekad mūža neiesaku ņemt repliku , protams taa ir gaume , bet manuprāt viņa ne normāli skan , ne normāli iet , visus 100 tik lieku uz Yasunku 
 15. Upvote
  thecloney got a reaction from TheKing in Sods par ātruma pārsniegšanu   
  mentiem liela smērēšanās ar rolleriem tur... tpc daudzi neliek sodus!
 16. Upvote
  thecloney reacted to Viesuliss in tas ir AC vai LC ?????   
  Ja tu nespēj atšķirt LC no AC, tad tev labāk arī pašam nevajdzētu mainīt cilindru ar virzuli.
 17. Upvote
  thecloney got a reaction from TheKing in Sods par ātruma pārsniegšanu   
  mentiem liela smērēšanās ar rolleriem tur... tpc daudzi neliek sodus!
 18. Upvote
  thecloney reacted to Markoz_team in Gaisa filtrs   
  Paņem no mammas pārtikas kasti, vai kasti no kkada mazgajamā pulvera un uztaisi kko tādu https://scooter-zone.eu/index.php?route=product/product&path=20_61&product_id=283
 19. Upvote
  thecloney reacted to lietotajslv in Pērk/Pārdod amortizatorus, diskus, dakšas utt.   
  Pārdodu
  onearms pilna komplektā - 50e sp pakaļējais disks ar riepu - 15e amis ar yss atsperi, kā jauns - 13e old zipa ramis bez doķiem - 10e stock sture - 7e bildes pm, var nopirkt ari kā zipa konstruktoru
 20. Upvote
  thecloney reacted to kombains in Ka atgaisot bremžu sistemu!   
  Šaja pamaciba- Es pastāstīšu kā jāatgaiso bremžu sistēma, ja sistēmā nav vispār eļlas.
  Bet ja bremzes ir pašvakas, vai pilnība neatgaisotas, tad lasiet no punkta 1.1 -2 punktam
  Ceru, ka sapratīsiet kaut ko un tas jums noderēs (ATVAINOJOS PAR KĻŪDĀM) \
  1. Sāksim ar pašo galveno.
  Bremžu sistēmā jālej DOT-4 eļļu vai DOT-5. Atšķiras viņas ar to, ka DOT-5 tur augstāku temp..Viņu bieži izmanto motocikliem, jo tur bremzes uzkarst daudz karstāk.

  Tātad! Vislabāk atgaisot sistēmu ir laižot eļļu no apakšas (no supporta )ar smērvielu spiedi caur atgaisošanas skrūvi.
  .

  Vai arī ar speciālu aprīkojumu paredzētu tam.


  Lai atgaisotu ar šādu metodi ir nedaudz jāatskrūvē atgaisošanas skrūve un japievieno šlauciņa uz tās, tad jāpumpē eļļu kamēr tā naparādas pašā mašīnītē . Bet neaizmirstiet atskruvēt mašīnītei vāciņu ,jo citādāk nekas nesanaks


  Atgaisojot ar šādu metodi, uzlieciet uz mašīnītes lupatu vai vāciņu,nepieskrūvējot to (lai gaiss tiek ārā), jo eļļa baigi šaudās . Pēc tam, kad eļļa jau ir mašīnītē,ir jāaizskrūvē atgaisošanas skrūvi .
  1.1Pēc visa padarītā ir jāatgaiso sistēmu pilnībā.Šo manevru labāk darīt divatā.
  No sākuma pie atgaisošanas skrūves pielieciet šļauciņu.Tas ir vajadzīgs tādēļ, lai eļļa neuztecētu uz bremžu diska vai paša diska jo bremžu eļļa sagrauž krāsu


  No sākuma ielejet eļļu mašīnītē,
  1-spaidiet hēbeli kādas 2 min ,nospiediet un turiet . Otrs cilveks šajā laikā atskrūvē atgaisošanas skrūvi tik daudz kamēr eļļa neparādas šļauciņā. Kad eļļ pārstāj tecēt, atgaisošanas skrūvi jāaizskrūvē. Šajā operācijā galvenais nedrīkst atlaist hēbeli, jo var ieraut gaisu caur skrūvi .  Galvenais nenobīstaties kad otrs atskrūve skrūvi un hēbelis takā iegrimst, tas ir normāli
  Tas jādara līdz tam brīdim kamēr jūs jau jūtat ka bremzes ir atgaisotas pilnībā un kad atskrūvē atgaisošanas skrūvi šļauciņā neparādas gaisa burbuļi
  *Taisot visu šo operāciju galvenais lai eļļa nebeigtos mašīnītē, jo ieraus gaisu un vajadzēs sākt visu no jauna


  2.
  Šis ir ātrākais veids kā atgaisot bez aprīkojuma
  Tātad atskrūvējiet pie supporta br.šļauciņu.  1-Ielejet supportā eļļu cik vien varat
  2-Ielejet mašīnītē eļļu un gaidiet kamēr no šauciņas sak tecēt eļļa ārā. Var arī paspaidīt hēbeli lai būtu ātrāk.
  3-Šo operāciju labāk taisīt divatā, jo būs vieglāk. Kad eļļa sāk tecēt ārā, otrs cilvēks šļauciņas galu no abām pusēm aiztaisa ar pirkstiem.
  4-Pirmais spaida hēbeli kādas 20 sec, un nospiež hēbeli un tur,otrs šajā laikā atlaiž nedaudz pirkstus lai iznāk gaiss uz aizspiež atkal, tad pirmais atkal kačā mašīnīti , šo operāciju jātaisa tik ilgi, kamēr otrs vairs nevar noturēt spiedienu. (uzmanaties lai eļļa neuzšļakstas un netrāpa acīs)
  5-tagad pieskruvējiet ātri šļauciņu pie supporta un spaidiet hēbeli..

  Pēc visa izdarītā atkārtojiet no 1.1 līdz 2 Punktam,
  Varbūt kaut ko aizmirsu pieminēt
  Velu visiem veiksmi atgaisošanā
  Ja galīgi nevariet tad vediet pie manis visu sataisīšu.
 21. Upvote
  thecloney reacted to Rihards in scooter-attack   
  Man atnaca nedela
 22. Upvote
  thecloney reacted to Cletus Jr. in scooter-attack   
  Varbūt pārbaudi savu pasūtijumu? Jo ir tā ka varbūt tu esi izvēlējies detaļas kuras nav pieejamas uzreiz, un sūtijums tiks izsūtīts tikai kad būs pieejamas tās detaļas
 23. Upvote
  thecloney reacted to Mr.X in scooter-attack   
  Tas ir izsūtīts ja pie tā ir rakstīts Complete. Ja nav izsūtīts tad Processing
 24. Upvote
  thecloney reacted to Loggit in scooter-attack   
  Parasti atnāk 2 nedēļās.
 25. Upvote
  thecloney reacted to Mr.X in scooter-attack   
  No brīža kad parādās complete, sūtījums  parasti atnāk 4-5 darba dienās...tātad ja pirmdien viņš tev neatnāks, sazinies ar viņiem.
×