Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

phoeenyx777

Members
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. phoeenyx777

  Latgalīte

  Pārdod portatīvo datoru HP PROBOOK G1 455 Pilnībā ejošs , ir lādētājs + papildus iedošu nesen pirktu lādētaju Hama ar 7 uzgaļiem priekš citiem datoru modeļiem bija 8 uzgaļi viens tiek izmantots (lādetājs maksāja 30Eiro) Ir cena virsū PĀŖDOTS !
 2. phoeenyx777

  Assian PussyMagnet Stunt Rox

  Viss forši , patīk . Skatos ka neesi vienīgais kas skrūvējot rolleri neizmanto cimdus , tas šķiet vieglāk vismaz pēc manām domām , tikai pēctam ar roku higiēnu ir jāpiestrādā benzīns , ziepes n shit . Veiksmīti arī 2k18 lolot savu "meiteni" .
 3. phoeenyx777

  Vespa Sprint 125cc

  Bizbizmari nu Tu dod , labaisss . Nedomāju ka kādreiz to teikšu , bet still tik nice aparāts . Vespas kā tādas nekad nav patikušas , bet šī ir savādāks kumosiņš .
 4. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Labdien , labvakar , labrīt , kā nu kuram ! Īsi un konkrēti meklēju konstruktoru ne ļoti nop-stu un tt , precizāk meklēju sev ziemassvētku dāvanu , ar ko no vecā gada līdz jaunajam var sēdēt garažā Piedāvāt tikai , un vienīgi Aprilia 3Gen , Aerox , or smth like this . Whatsapps un citas messengeru lietotnes šoreiz nebūs pieejamas , tapēc varat sūtīt piedāvājums šeit PM. Lūgums uzreiz ar bildēm , un maksimālu info , un vēlamo cenu ! Paldies , patīkamu laiku .
 5. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Ir paredzēti speciāli topiki kam šādam (noteikti ne šis)
 6. phoeenyx777

  Sym Mio - Piaggio swap

  Good luck Henry !
 7. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Nu ko - budžets mazs , bet tajā pašā laikā pieticīgs 350EURO Ceru ka kāds var piedāvāt sakarīgu Aerox , vai Aprilia . Dokumenti -galvenais lai var apdrośināt (pārrakstāmi nav būtiskais) Ieliku pie konstruktoriem ar domu , ka - rollers ejośs , bet ar saviem kasjakiem , lai to var saukt par konstruktoru , kuram ir kāda śaize. Sp.lv ir powers - piedavājumus ar bildem , cenām , un info uz whatsapp . Aiziet ! • 26914072 | 26914072 • Whatsapp pieejams • 26914072 | 26914072 • Whatsapp pieejams
 8. phoeenyx777

  Yamaha Aerox by Jmstar

  Nice , vēļu veiksmi , rolleris max seksīgs , bet protams ir jāpielabo , jā . Arī gribēju šito ņemt , pēctam kad apdomāju vairs nebija . Good luck!
 9. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  DELETE
 10. phoeenyx777

  Spams

  Kur var iegādāties scooter-power.lv uzlīmes . Lūdzu kāds noziņojat pm .
 11. phoeenyx777

  Latgalīte

  DELETE
 12. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Neinteresē vairs! Var dzēst
 13. phoeenyx777

  Pērk rolleri

  Pērku Roxu līdz 500 Euro der arī stocks . Būtu labi ja ar minarelli motoru. Tikai ar dokumentiem , pārrakstīšana nav primārais Pērku līdz šī mēneša beigām
 14. phoeenyx777

  Jog RR by Sesks

  Naisss , naisss . Prieks ka cilvēks nepadodās ja arī ir kāda ķibele , bet smuki , sterili visu sadara . Respekt Tev . Un veiksmi , viennozīmīgi .
 15. phoeenyx777

  Daily drapaks

  Euuu , tik labs , . Piesekošu šim . Neslikti , shwamme savā elementā !
×