Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

phoeenyx777

Members
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pilsēta:
  Bauska
 • Intereses:
  Street Illegal Comunity

Recent Profile Visitors

679 profile views
 1. phoeenyx777

  Latgalīte

  Pārdod portatīvo datoru HP PROBOOK G1 455 Pilnībā ejošs , ir lādētājs + papildus iedošu nesen pirktu lādētaju Hama ar 7 uzgaļiem priekš citiem datoru modeļiem bija 8 uzgaļi viens tiek izmantots (lādetājs maksāja 30Eiro) Ir cena virsū PĀŖDOTS !
 2. phoeenyx777

  Assian PussyMagnet Stunt Rox

  Viss forši , patīk . Skatos ka neesi vienīgais kas skrūvējot rolleri neizmanto cimdus , tas šķiet vieglāk vismaz pēc manām domām , tikai pēctam ar roku higiēnu ir jāpiestrādā benzīns , ziepes n shit . Veiksmīti arī 2k18 lolot savu "meiteni" .
 3. phoeenyx777

  Vespa Sprint 125cc

  Bizbizmari nu Tu dod , labaisss . Nedomāju ka kādreiz to teikšu , bet still tik nice aparāts . Vespas kā tādas nekad nav patikušas , bet šī ir savādāks kumosiņš .
 4. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Labdien , labvakar , labrīt , kā nu kuram ! Īsi un konkrēti meklēju konstruktoru ne ļoti nop-stu un tt , precizāk meklēju sev ziemassvētku dāvanu , ar ko no vecā gada līdz jaunajam var sēdēt garažā Piedāvāt tikai , un vienīgi Aprilia 3Gen , Aerox , or smth like this . Whatsapps un citas messengeru lietotnes šoreiz nebūs pieejamas , tapēc varat sūtīt piedāvājums šeit PM. Lūgums uzreiz ar bildēm , un maksimālu info , un vēlamo cenu ! Paldies , patīkamu laiku .
 5. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Ir paredzēti speciāli topiki kam šādam (noteikti ne šis)
 6. phoeenyx777

  Sym Mio - Piaggio swap

  Good luck Henry !
 7. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Nu ko - budžets mazs , bet tajā pašā laikā pieticīgs 350EURO Ceru ka kāds var piedāvāt sakarīgu Aerox , vai Aprilia . Dokumenti -galvenais lai var apdrośināt (pārrakstāmi nav būtiskais) Ieliku pie konstruktoriem ar domu , ka - rollers ejośs , bet ar saviem kasjakiem , lai to var saukt par konstruktoru , kuram ir kāda śaize. Sp.lv ir powers - piedavājumus ar bildem , cenām , un info uz whatsapp . Aiziet ! • 26914072 | 26914072 • Whatsapp pieejams • 26914072 | 26914072 • Whatsapp pieejams
 8. phoeenyx777

  Yamaha Aerox by Jmstar

  Nice , vēļu veiksmi , rolleris max seksīgs , bet protams ir jāpielabo , jā . Arī gribēju šito ņemt , pēctam kad apdomāju vairs nebija . Good luck!
 9. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  DELETE
 10. phoeenyx777

  Spams

  Kur var iegādāties scooter-power.lv uzlīmes . Lūdzu kāds noziņojat pm .
 11. phoeenyx777

  Latgalīte

  DELETE
 12. phoeenyx777

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Neinteresē vairs! Var dzēst
 13. phoeenyx777

  Pērk rolleri

  Pērku Roxu līdz 500 Euro der arī stocks . Būtu labi ja ar minarelli motoru. Tikai ar dokumentiem , pārrakstīšana nav primārais Pērku līdz šī mēneša beigām
 14. phoeenyx777

  Jog RR by Sesks

  Naisss , naisss . Prieks ka cilvēks nepadodās ja arī ir kāda ķibele , bet smuki , sterili visu sadara . Respekt Tev . Un veiksmi , viennozīmīgi .
 15. phoeenyx777

  Daily drapaks

  Euuu , tik labs , . Piesekošu šim . Neslikti , shwamme savā elementā !
×